Şimdi Ara

MASAÜSTÜ, İNDİRENLER VS'DEKİ DOSYALAR SİLİNDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle sorunun tam olarak ne olduğunu anlayamadığım için başlık yanlış olmuş olabilir kusura bakmayın.

Normal bir şekilde bilgisayarı kapattım. Daha sonra açtığımda sanki format atmışım veya ilk defa bilgisayarı açıyormuşum gibi bir ekran ile karşılaştım. Bilgisayar açıldı ve benim masaüstündeki tüm dosyalarım, görev çubuğu kısayollarım ve duvar kağıdım tamamen silinmişti. Ancak geri dönüşüm kutusunda bilgisayarı kapatmadan önce sildiğim birkaç şey vardı. "C:\Users"taki kullanıcılara baktım. Bir klasörde bilgisayarı kapatmadan önceki masaüstü, indirilenler, belgeler, resimler vs. klasörleri normal şekilde duruyordu. Zaten yerel disk'te de hiçbir şey silinmemişti. O klasördeki masaüstü, resimler ve diğerlerini mevcut (dosyaların silinmiş olduğu) hesaba aktarsam normal şekilde kullanmaya devam edebilir miyim? Başka çözüm yolları var mı?

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

• Hiçbir çözüm yolu bulamadım son çare olarak 4 gün öncesine ait bir sistem geri yükleme noktası vardı ona dönüş yaptım ve bozulmadan önceki hâline döndü aynı sorunu tekrar yaşamaz isem tek çözümü sistem geri yükleme işlemidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.