Şimdi Ara

Masaüstü gelmiyor???? :S (Çözüldü) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
121.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yüklediğiniz herhangi bir program buna neden olabilir. İlgili programı kaldırın ya da sistem geri yükleme noktası ile sistem geri yükleme yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorunu bende bugün yaşadım telefonundan buraya girdim yaptım masaüstü geldi ama internet tarayıcısına giremiyorum (yandex e girmiyor) Tıkladığım zaman masaüstü hızlı bi şekilde gidip geliyor ama girmiyor.

• Merhabalar.Aynı sorunu bende yaşadım.Winaso programını kullanarak bu sorunu şimdilik çözdüm.Bu programı tavsiye ederim
  • Dedecim virüsün adı

PUP.Adware.RelevantKnowledge

Internette yabancı kaynaklardan okuduğuma göre explorer.exe ve tüm windowsa dair şeylerin açılmasını engelliyormuş.

Güvenli kip'te açarak masaüstüne erişebilirsin. Masaüstünde virus programı varsa (benimki malwarebytes) bir tarama yap, virusu buluyor zaten. Sildin mi sorun hallolur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

ctrl+al+del / Dosya/ Yeni Gorev - Reg add "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\RpcSs" /v ObjectName /t REG_SZ /d LocalSystem yazın, entera basin ve pcyi yeniden başlatin.

W10 da başıma geldi şimdi bu işe yaradı

• Arkadaşlar benim pc de şifre var ve bu hatayı alıyorum şifre yazma yeri gelmiyor ne yapmam lazım

• Nasıl çözdünüz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.