Şimdi Ara

masaüstü gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Laptop açılıyor, Windows şifremi giriyorum, win 7 orijinal olmadığı için, etkinleştirilmelidir uyarısı falan geliyordu. Şimdi o uyarı gelmeden siyah ekranda kalıp bekliyor. Zaten açılma süreci de sorunlu biraz , geç açılıyor. Memlekete dönünce zaten garantiye gönderirim ancak şimdilik bana lazım olan masaüstündeki projeler. Onları kurtarmam lazım. Güvenli modda açmayı denedim maalesef açamadı onu da. Bu bilgisayar aşırı kullanımda ya da dosya aktarımında yanan ışık adı ne bilmiyorum, hiç sönmüyor o.

Hafta içi teslim etmem lazım projeleri bi yol yordam öğretin bana :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Recovery'den dosyalarınızı kurtarıp daha sonra format atmanızı söyleyeceğim.

Güvenli mod'a giremiyorsanız sıkıntılı malesef.
    Normal açılışta siyah ekranda 15 dakika falan beklemenizi öneririm. Geç de olsa açılabiliyor bazen.
    Bir de bios a girip bios default yapıp dener misiniz.
  • Siyah ekran geldiğinde ctrl+alt+del> G.yöneticisi> Dosya> yeni görev çalıştır> explorer.exe deneyebilir misiniz
  • arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim yalnız sorun kendiliğinden halloldu gibi. Explorer.exe'yi çalıştıramıyordum. Onu denemiştim.

Bilgisayar bi kere açıldı, mouse hareket ediyor fakat tıklama yapamıyordum hiçbir yere. Yine açma kapama tuşuna basılı tutarak kapattım. Tekrar açılırken "checking system c" tarzı bi yazı çıktı bu Windows XPlerde bilgisayarı düzgün kapatmayıp, 10 saniye için de bi tuşa basmazsanız vs vs o tarz bir şey. Orada kontrol yaptı kendi çapında. Sonra açıldı. Ondan beridir kapatmadım bende açılmamasından korkuyorum :)

Mesaj atanlara teşekkürler!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.