Şimdi Ara

Masaüstü Bilgisayar Modemi Patlatıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Modemime bir kaç telefon, 2 tane laptop, lan kablosu ile tv ye bağlıydı. Bugün 2. el masaüstü bir bilgisayar aldım tv ye bağlı olan lan kablosunu masaüstü bilgisayara bağladım. Bağlar bağlamaz modemdeki internet gitti telefonda ve leptoplarda internet yoktu. 30 saniye sonra tekrar geldi. Böyle böyle sürekli internet kopup tekrar geliyor. Masaüstü bilgisayar modeme farklı bir kod gönderiyor gibi ve modem patlıyor.
    Bilgisayar Windows 8.1 tüm güncellemelerini yaptım driverlerini kurdum. Bilgisayardaki herşey güncel ama internet bağlantısı gidip geliyor.

Modemin günlüğüne baktım ve böyle hatalar yazıyor anlam veremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Teşekkürler

Masaüstü Bilgisayar Modemi Patlatıyor

• bilgisayarın ağ bağlantısı için kullandığı port arızalı olabilir elinizde başka bir kablo varsa başka bir kablo ve modemde başka bir port denemenizi öneririm. mümkünse aynı kabloyu laptoplarda da deneyin sorun çıkmıyorsa dediğim gibi soket arızalı olabilir kendi kendine interneti kesmesi mantıksız. mutlaka masaüstünde başka bir durum olmalı dediklerimi denedikten sonra dönüş yaparsanız başka çözümlerde önerebilirim.
  • Bahsettiginiz masaustu pcye temiz kurulum format atmayi deneyin.

3 4 sn araliklarla disa veri aktarmaya calisiyor ve basarisiz oluyor gibi gozukuyor modem logunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.