Şimdi Ara

Masaüstü Bilgisayar İçin Kasa Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamün Aleyküm, benim bilgisayar kasası paslanma ve vida delinme problemleri olduğu için kasa önerisi almak istiyorum. Saç kalınlığı sağlam olsun, kablo düzeni yapabileceğim bir boşluklar ve DVD Sürücüsü takılabilecek özellikler bana gerekiyor. Bütçem en fazla 300TL. Işıklı, pencereli ve gösterişli olmasın. Şimdiden teşekkür ediyorum.

• kasa olarak corsair carbide serisi önerebilirim örnek corsair spec 04

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apelux A kullanıcısına yanıt
    Başka seçenekler var mıdır? Çünkü bu kasa bütçemi çok aşıyor lakin F/P ise düşünülebilir. Cooler Master, Zalman vb. markalardan bir öneri yapabilir misiniz? Çünkü benim elimde hiç kasa yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetzKatze -- 2 Ağustos 2019; 10:54:42 >
  • https://www.hepsiburada.com/zalman-z3-plus-bl-usb3-0-siyah-midi-tower-kasa-p-BD304394?magaza=Hepsiburada

Hepsi buradaya girip 100-250 ve 250-500 fiyat aralığını seçip yorum sayısına göre sıralayınca gözüme bu takıldı daha önce kullanmadım, ama amacınıza göre sıralayın ve gözünüze hoş geleni inceleyin, model adı ve koduna göre fiyat araştırmasıda yaparsınız, gerçi 2 ay geçmiş bir şey almış olabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamam, gerek kalmadı. Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın ama size teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.