Şimdi Ara

Masaüstü Bilgisayar fırsatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
11.310
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hemen hemen aynı gibi.ben konu diğerini tercih ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zam gelmiş 2.083tl olmuş almam bu fiyata
  • Baslikta paylasilan bilgisayari aldim, fakat bir sorun var. Herseyi takiyorum, kasa calisiyor fakat monitore gelen giden yok. Cikan tek sey NO VIDEO INPUT. Sanirim sorunum monitorumden kaynaklaniyor. Monitorum kasayi desteklemiyor mu?

Monitor: linki

Monitorde VGA destegi var, ekran kartinda HDMI ve DVI var. Donusturucu mu gerekli? Yardimci olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaxis -- 14 Aralık 2017; 17:48:57 >
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    n11 den dönüştürücü alabilirsin vga_hdmı

• Link verilen Teknobiyotik firmasının sattığı bilgisayar daha iyi seçim olur, malum G4600 > G4560, diğer bileşenler zaten eş değer sayılır.
  • neredeyse 1 senedir binlerce kullanıcı g4560 ve 1050 ti ikilisini tercih ederek makul fiyatlı orta segment kasa topladı neden şuanda yeni bişeymiş gibi tanıtıldı anlayamadım açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Link verilen Teknobiyotik firmasının sattığı bilgisayar daha iyi seçim olur, malum G4600 > G4560, diğer bileşenler zaten eş değer sayılır.

evet ikiside birbirine denk sayılır.bileşenlerin markalarına göre karar verilebilir.

teknobiyotik windows 10 ve driverleride ücret karşılığı yüklüyor.bu bakımdan bir adım önde.

bide faizsiz taksit olsaydı fena olmazdı

• Sistemin oyun performans testi

• cohannan kullanıcısına yanıt
    ne dersin teknobiyotiktekimi yoksa itopyadakimi iyi.

dolar birazdaha artarsa açıkta kalıcaz, malum istikrarımız iyi hızlı büyüyoruz

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Teknobiyotik facebook sayfasındaki yorum yapanlara verdiği cevapları bir oku hocam. Ben okudum bir daha çöp bile almam o firmadan bu kadar saygısız, bu kadar insanı aşağılayan bir üslup olamaz. İtopya da çok farklı değil mağduriyetlerle dolu seçim senin bu noktada. Dist. garantisni ben kendim işletirim muhattap olmam dersen olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 15 Aralık 2017; 13:49:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Teknobiyotik facebook sayfasındaki yorum yapanlara verdiği cevapları bir oku hocam. Ben okudum bir daha çöp bile almam o firmadan bu kadar saygısız, bu kadar insanı aşağılayan bir üslup olamaz. İtopya da çok farklı değil mağduriyetlerle dolu seçim senin bu noktada. Dist. garantisni ben kendim işletirim muhattap olmam dersen olabilir

fesbuk kullanmadığım için okuyamadım ama tahmin edebiliyorum.bana kalsa bu ülkeden iğne bile almam ama mecbur kalıyoruz.

satıcıların çok büyük kısmı böyle.yurdışı olaylarınıda anlayamıyoruz napalım,gerçi onun içinde habire engel çıkarıyorlar.

• Piyasa durumuna göre iyi fiyatlı giriş makinesi. İhtiyacı olanın işini görür. Boş yorum yapanlar olmuş,şu an iyi bi sistem toplamak min 7 8 bin lira. O kadar veremeyen ama oyun oynamak isteyenler için güzel kasa.

• 1050ti ve g4560 ile mayın tarlası oynatır vs şeklinde dalga geçenler bilgisayarın b sinden anlamayan boş insanlardır. Ya parası ve bilgisayarı yok ya kötü bir bilgisayarı var (sözde bilmem kaç çekirdeklilerden) ve bu sistemi de kendininki gibi sanıyor ya da parası olup aklı olmadığı için ne nedir bilmeden iyi bilgisayar almış bunlara laf atıyor. Geçen senelerde 1050ti ayarında R9 380'im ve 2 thread Pentium g4400'üm vardı Pentium iyiydi ama son zamanlar yetmeyince 4 thread olan bu g4560'a geçtim yani sistem bununla aynı gibiydi her işimi de görüyordu oynayamadığım oyun yoktu. Şu an 12 thread ryzen ile gtx 1060 sahibiyim ve hala 1050ti + g4560 ın yeterli olduğunu düşünüyorum
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    Hocam kendin söylüyorsun hani monitör vga ekran kartı hdmi ve dvi destekli diye? Vga dan dvi veya hdmi çevirici aparatlardan al elektronikçilerde vardır
  • 2000 veren 3000 de verir. 1-2 sene sonra çöp olacak parçalara o para verilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeormormont

http://www.atombilisim.com.tr/urun/ryzen3-1300x-8gb-ram-1tb-hdd-gigabyte-gtx1050ti-4gb-ekran-karti-masaustu-oyuncu-bilgisayari

şuna da bir bakın derim.

anakart markasını göremedim.birde kasa nasıl acaba güvenilirmi

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Hocam A320 anakart. OC yapılmayan versiyon. Kasa için de 650W Shark model yazmışlar ama çok kaliteli olduğunu sanmıyorum.
  • evet hocam farkettim fakat simdi burs paramla monitor almaya karar verdim 450 tlye 1050ti destekleyen bir monitor onerebilirmisiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.