Şimdi Ara

Masaaltı Bilgisayar Projesi :D (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
0
Favori
20.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallahi bence çok orijinal bir çalışma olmuş ellerine sağlık. Sadece sağlamlığı konusunda endişelendim ben ama onu da yazmışsın o kadar emin şekilde... Güzel çalışma...
  • Çok iyi ya.
  • Güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtzdmr

quote:

Orijinalden alıntı: ugur00013

ekran kartını sabitledim

En sağlıklısı bu oldu şimdi :) Birde tavsiyede bulunayım arkadaşım. Fanları anakartın üzerine hava verecek şekilde değilde anakarttan havayı atacak şekilde koyarsan daha iyi olur ;) Malum sıcak hava yükselmek ister ve şu anki durumdan dolayı yoğunluk olabilir o bölgelerde.

doğru söylüyorsun arkadaşım. iki tanesini ters çevirdim şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: imamoglu

hala düşen herhangi bir parça yokmu???

hala düşmedi parçalar
  • çok harıka bi çalışma olmuş cidden ama umarım otururken bacak bacak üstüne atmak isteyipte ekran kartına falan tekme atmazsın
  • Masaüstüne sıvı dökülürse yanlardan parçalara sızabilir. Dikkatli olmak lazım.
  • dvd rom süper olmuş yaeline sağlık taşınabilir masaüstü olmuş
  • cok güzel olmus eline saglık
  • gerçekten ilginç eline sağlık ne diyeyim
  • PRATİK ZEKA SHOW YAPMIŞ TEBRİKLER.
  • pratik zeka güzel olmuş tabiki ancak sana bişey önermek istiyorum ekran kartına ek destek sagla çünkü zamanla masa ister istemez oynuyor sallanıyor ve yer çekiminin etkisiyle slottan cıkabilir ona bir çözüm bulabilirsin düşmemesi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiciQ

pratik zeka güzel olmuş tabiki ancak sana bişey önermek istiyorum ekran kartına ek destek sagla çünkü zamanla masa ister istemez oynuyor sallanıyor ve yer çekiminin etkisiyle slottan cıkabilir ona bir çözüm bulabilirsin düşmemesi için

uyardığın için teşekkür ederim. ekran kartını masaya sabitlemiştim dostum yakında fotografını eklerim

• kullanışlı gibi görünsede o psu ordayken her an bir yangın tehlikesi olduğunuda belirtmek isterim.
  • Akıllıca bir çalışma Biraz ışıklandırma falan yapsan güzel olur masanın kenarlarına Eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

kullanışlı gibi görünsede o psu ordayken her an bir yangın tehlikesi olduğunuda belirtmek isterim.

nasıl bir tehlike olabilir ki? psu kasanın içinde de dursa aynı tehlike olası. kasanın üzerine fan deliği açmaktan daha güvenilir bence
  • gerçekten tebrik ederim çok zekice bir fikir
  • Helal olsun on yıl düşünsem böyle bir şey aklıma gelmez di
  • Harika olmuş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.