Şimdi Ara

Masa ve Bilgisayarı Birleştirdik :D (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
3
Favori
4.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Güç kaynağının içinde patlayacak bişey yok ki belki kondansatörler çok zorda olsa patlayabilir ama yine bişey olmaz çünkü çoğu powerın içinde kaplama var ve dışındaki teneke kapak oldukça sağlam ayrıca günümüzde çoğu evde kaçak akım rölesi var herhangi olumsuz bir durumda anında evin elektriğini kesiyor.

Yani yıldızları sayması sokakta taşa takılıp ölmesi gibi bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrem_015 -- 20 Mayıs 2014; 21:03:41 >
  • Eğer yer problemin varsa küp kasalardan yada micro atx kasalardan al kardeş güzel durmamış masada öyle hele o tencere kutusu facia
  • extrem_015 kullanıcısına yanıt
    İçimde hep güç kaynağından akıma kapılmak gibi bir korku olmuştur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala hayattayım arkadaşlar :) kutum ve ben sımsıkı tutunuyoruz hayata :D
  • Yanlışlıkla bir darbe gelirse, yazık olur
  • Hocam bi tane ekran kartı takıp denermisiniz ?
  • efso olmuş hocam nerelesin sen :)
  • işlmeciyi çok pahalı almışsın o işlemci 10 tl powera çok para vermişsin vatanda 350 watt 45 tl ultra sessiz ve ciks görünümü var
  • Kazalara karşı çok savunmasız olmuş hocam, en azından kullanıcı tarafına bir engel yapılabilir.
  • ilginç bir çalışma olmuş
  • Boşverin hocam kasa alıp toplamayı.Asıl zevki böyle dağınık dağınık durması :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LexonT

Boşverin hocam kasa alıp toplamayı.Asıl zevki böyle dağınık dağınık durması :)

Aynen. Kasa al topla diyen arkadaşlar anlayamadı şu senin anladığını :D Anlayamazsınız :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: djyusuf52

quote:

Orijinalden alıntı: LexonT

Boşverin hocam kasa alıp toplamayı.Asıl zevki böyle dağınık dağınık durması :)

Aynen. Kasa al topla diyen arkadaşlar anlayamadı şu senin anladığını :D Anlayamazsınız :D

Anlayamazlar tabii.Bir kere yaşamak lazım :) Bende 2-3 yıl önce bu şekilde yapmıştım bilgisayarı yeni eve geçince kasada topladım.Şimdi senden görünce yine dağıtasım geldi :D
  • ne güzel ferah ferah olmuş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.