Şimdi Ara

Masa Tenisi Severler-Oynayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda masa tenisi oynayanların sayısı ne durumda acaba?
    Sayımız biraz fazla ise (pek sanmıyorum ama...) bir grup oluştursak mı diyorum.
    Hem yer hem oynayacak arkadaş arayanlar açısından faydalı olabilir...

• 2 sene önceye kadar profesyonel olarak oynuyordum hocam. İzmir'de il ve ilçe turnuvalarına katılıyordum. Ama ne yazık ki üniversite sınavına hazırlanacağım için bırakmak zorunda kaldım ve 2 senedir elime raket değmedi. Bu sene nasipse Ege Üniversitesi'ne başlıyorum ve en kısa sürede kendime bir kombi raket yapacağım. İzmirdeyseniz oynayabiliriz
  • Hayır maalesef İzmir'de değilim, ama siz partner sıkıntısı çelmezsiniz diye tahmin ediyorum. Benim bulunduğum Şehirde de oynadığımız bir kaç arkadaş var. Yine de bu spora olan ilgi vasat.

@KeizerSoze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynal -- 23 Ağustos 2013; 12:04:38 >
  • Gerçekten öyle hocam. Ne yazık ki bu spor liselerde teneffüslerde oynanan bir oyundan öte gidemedi ülkemizde. Bu arada bu zamana kadar hep hazır raketle oynadım ve o raketim kırıldı. Şimdi kendime güzel bir kombi raket yapmayı düşünüyorum. Siz ne kullanıyorsunuz hocam? @ynal
  • @KeizerSoze Ben Butterfly Balsa Carbon X5 + XIOM Omega 4 Elite + XIOM Vega Japan ile oynuyorum.
    Size tavsiyem bir an önce oyun stilinize göre bir combo yapmanız. Keyfini doya doya o zaman yaşarsınız bu sporun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynal -- 23 Ağustos 2013; 12:20:20 >
  • Hocam benim için raket çok hafif olmalı. Çünkü daha çok hatta %90 atak oynuyorum Raket elime biraz ağır geldiği zaman FH şutlarda zorlanıyorum. Sizin raketin ağırlığı nasıl?
  • KeizerSoze kullanıcısına yanıt
    Balsa X5 ağırlığı 85 Gr olan bir tahta. Yani oldukça hafif ve 2 Kat Carbon katman var üzerinde yani kontrollü bir atak raketi tahtası.
    Hazır raketlerden neredeyse %30 daha hafif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynal

Balsa X5 ağırlığı 85 Gr olan bir tahta. Yani oldukça hafif ve 2 Kat Carbon katman var üzerinde yani kontrollü bir atak raketi tahtası.
    Hazır raketlerden neredeyse %30 daha hafif.
    Benim kafamda şöyle bir kombinasyon vardı. Sizce nasıl?

Tahta:http://www.hazerspor.com/default.asp?git=9&urun=85322#

Lastik:http://www.hazerspor.com/default.asp?git=9&urun=87663

Bu lastik FH için. BH İçin de güzel spin üretebilecek, hafif defans özelliği olacak bir lastik arıyorum.
  • Bu lastik oldukça hızlıdır, ilk Combonuz için önermem. Kontrol etmekte oldukça güçlük çekersiniz.

BH nize bu lastiği düşünebilirsiniz:
    http://www.masatenisi.com/urun.aspx?id=147

Oyun stilinizi ayrıntılı yazarsanız Tahta ve Lastikler için daha sağlıklı önerilerde bulunabilirim.
  • @KeizerSoze Tabi bütçenizide belirtiniz.
    Masatenisi.com daki ürünlerin yorumlar kısmından da ürün ile ilgili bilgi edinebilirsiniz
  • Bütçem maksimum 260 270 civarı. Hocam benim oyun stilim atak üzerine kuruludur. Özellikle FH şutlarım iyidir ve genellikle şut ağırlıklı oynarım bayağı basarım yani anlayacağınız Bu yüzden Acuda S1 Turbo'yu seçmiştim FH için. Si<ce yanlış bir tercih mi olur yani?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.