Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Masa İçi Bilgisayar | YaSsaXx D3sk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
55
Cevap
2
Favori
3.108
Tıklama
Giriş
    1074 Mesaj
    hocam hdd nin altındaki piramit şeklindeki şeyleri neden yaptınız acaba yumurta kolisine benziyo biraz ama çok güzel olmuş emeğinize sağlık güle güle kullanın
    |
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 'MEMATİ

helal olsun süper olmuş..

lakin geceleri filan gözünü almazmı o ledler

Butonlu Oldukları İçin Herhangi Bir Sorun Oluşturmuyorlar Bana :)
    |
    |
  • Teğmen
    238 Mesaj

Hocam gerçekten çok güzel olmuş, elinize sağlık. Hocam monitör arkasındaki sese duyarlı led mi? Masa ve ledlere toplam ne kadar harcama yaptınız acaba?
    |
    |
    YaSsaXx34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: d4rkness

Hocam gerçekten çok güzel olmuş, elinize sağlık. Hocam monitör arkasındaki sese duyarlı led mi? Masa ve ledlere toplam ne kadar harcama yaptınız acaba?

Teşekkür Ederim.Müziğe Duyarlı Değilde,Bass Yolundan Alınan Güçle Yapıldı.Pano Fiyatı 400 TL,Masa Sistem Hariç 700-800 Tl Civarı.
  • Teğmen
    238 Mesaj

Güle güle kullanın hocam, verdiğiniz paraya değmiş.
    Gözüm sıvı soğutma aradı ama göremedim, ilerleyen zamanlarda eklemeyi düşünüyor musunuz?
    |
    |
    YaSsaXx34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: d4rkness

Güle güle kullanın hocam, verdiğiniz paraya değmiş.
    Gözüm sıvı soğutma aradı ama göremedim, ilerleyen zamanlarda eklemeyi düşünüyor musunuz?

Evet,Sıvı Soğutma Düşünüyorum.Ancak Tereddütlerim Var.Hava Soğutmayla 10 Dereceyi Yakaladım.Sıvı Soğutmada durum Ne Olur Bilemediğim İçin Şimdilik Düşünce Aşamasındayım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    489 Mesaj
    Muhteşem olmuş emeğinize sağlık Bildiğin zaman makinası yapmış
    |
    |

Orijinalden alıntı: SteelLife

Hocam o kadar ışık her ne kadar direk gelmesede bir süre sonra rahatsızlık vermiyor mu? Bilgisayar çalışır vaziyette açıp kapama mümkün mü ?

Tabiki Mümkün.Sistem İçin Ayrı Bir Power Supply Fanlar Ve Işıklar İçinde Ayrı Power Supply Ve Bunların Hepsi İçinde Ayrı Ayrı Butonlar Mevcut :)
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YaSsaXx34

quote:

Orijinalden alıntı: SteelLife

Hocam o kadar ışık her ne kadar direk gelmesede bir süre sonra rahatsızlık vermiyor mu? Bilgisayar çalışır vaziyette açıp kapama mümkün mü ?

Tabiki Mümkün.Sistem İçin Ayrı Bir Power Supply Fanlar Ve Işıklar İçinde Ayrı Power Supply Ve Bunların Hepsi İçinde Ayrı Ayrı Butonlar Mevcut :)

İyimiş hocam. Çünkü diğer türlü bir süreden sonra gözü rahatsız edebilir. Hem günün aydınlık vakitlerinde söndürürsünüz boşuna yanmaz :)

İyimiş hocam. Çünkü diğer türlü bir süreden sonra gözü rahatsız edebilir. Hem günün aydınlık vakitlerinde söndürürsünüz boşuna yanmaz :)

Kesinlikle Öyle :)
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    acaa nasıl yaptınız kasayı detaylarıyla bir paylaşım yaparsanız bende faydalanmış olurum benimde hayalim böyle :D birde o rog yazısı tam olarak nedir kendinimiz yaptınız yoksa nedir o çözemedim

Orijinalden alıntı: Pre-clinic

acaa nasıl yaptınız kasayı detaylarıyla bir paylaşım yaparsanız bende faydalanmış olurum benimde hayalim böyle :D birde o rog yazısı tam olarak nedir kendinimiz yaptınız yoksa nedir o çözemedim

Konuyu Takip Edin 1-2 Gün İçerisinde Tüm Fotoğrafları Paylaşacağım.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Şöyle bi pc'im olsa yeter ama

edit: 512 mb ram ile yetiniyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: YaSsaXx34

quote:

Orijinalden alıntı: Pre-clinic

Konuyu Takip Edin 1-2 Gün İçerisinde Tüm Fotoğrafları Paylaşacağım.

Bu Linkten Tüm Resimleri Takip Edebilirsiniz..

http://forum.donanimhaber.com/m_89506366/f_//tm.htm#89506366
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
Mobilya Takımları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.