Şimdi Ara

Masa İçi Bilgisayar | YaSsaXx D3sk (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
3.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam hdd nin altındaki piramit şeklindeki şeyleri neden yaptınız acaba yumurta kolisine benziyo biraz ama çok güzel olmuş emeğinize sağlık güle güle kullanın
  • Yanmayan Ve Isınmayan Bir Malzeme.Yumurta Kutusu Değil Yani :) Ve Uv ile Boyandıktan Sonra Şık Durdu :) Bir Sebebide Görsel Diyebiliriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'MEMATİ

helal olsun süper olmuş..

lakin geceleri filan gözünü almazmı o ledler

Butonlu Oldukları İçin Herhangi Bir Sorun Oluşturmuyorlar Bana :)
  • Hocam gerçekten çok güzel olmuş, elinize sağlık. Hocam monitör arkasındaki sese duyarlı led mi? Masa ve ledlere toplam ne kadar harcama yaptınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4rkness

Hocam gerçekten çok güzel olmuş, elinize sağlık. Hocam monitör arkasındaki sese duyarlı led mi? Masa ve ledlere toplam ne kadar harcama yaptınız acaba?

Teşekkür Ederim.Müziğe Duyarlı Değilde,Bass Yolundan Alınan Güçle Yapıldı.Pano Fiyatı 400 TL,Masa Sistem Hariç 700-800 Tl Civarı.
  • Güle güle kullanın hocam, verdiğiniz paraya değmiş.
    Gözüm sıvı soğutma aradı ama göremedim, ilerleyen zamanlarda eklemeyi düşünüyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4rkness

Güle güle kullanın hocam, verdiğiniz paraya değmiş.
    Gözüm sıvı soğutma aradı ama göremedim, ilerleyen zamanlarda eklemeyi düşünüyor musunuz?

Evet,Sıvı Soğutma Düşünüyorum.Ancak Tereddütlerim Var.Hava Soğutmayla 10 Dereceyi Yakaladım.Sıvı Soğutmada durum Ne Olur Bilemediğim İçin Şimdilik Düşünce Aşamasındayım.
  • Muhteşem olmuş emeğinize sağlık Bildiğin zaman makinası yapmış
  • Hocam o kadar ışık her ne kadar direk gelmesede bir süre sonra rahatsızlık vermiyor mu? Bilgisayar çalışır vaziyette açıp kapama mümkün mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteelLife

Hocam o kadar ışık her ne kadar direk gelmesede bir süre sonra rahatsızlık vermiyor mu? Bilgisayar çalışır vaziyette açıp kapama mümkün mü ?

Tabiki Mümkün.Sistem İçin Ayrı Bir Power Supply Fanlar Ve Işıklar İçinde Ayrı Power Supply Ve Bunların Hepsi İçinde Ayrı Ayrı Butonlar Mevcut :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaSsaXx34

quote:

Hocam o kadar ışık her ne kadar direk gelmesede bir süre sonra rahatsızlık vermiyor mu? Bilgisayar çalışır vaziyette açıp kapama mümkün mü ?

Tabiki Mümkün.Sistem İçin Ayrı Bir Power Supply Fanlar Ve Işıklar İçinde Ayrı Power Supply Ve Bunların Hepsi İçinde Ayrı Ayrı Butonlar Mevcut :)

İyimiş hocam. Çünkü diğer türlü bir süreden sonra gözü rahatsız edebilir. Hem günün aydınlık vakitlerinde söndürürsünüz boşuna yanmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertahircelik

quote:

quote:

İyimiş hocam. Çünkü diğer türlü bir süreden sonra gözü rahatsız edebilir. Hem günün aydınlık vakitlerinde söndürürsünüz boşuna yanmaz :)

Alıntıları Göster
    quote:

Kesinlikle Öyle :)

• acaa nasıl yaptınız kasayı detaylarıyla bir paylaşım yaparsanız bende faydalanmış olurum benimde hayalim böyle :D birde o rog yazısı tam olarak nedir kendinimiz yaptınız yoksa nedir o çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pre-clinic

acaa nasıl yaptınız kasayı detaylarıyla bir paylaşım yaparsanız bende faydalanmış olurum benimde hayalim böyle :D birde o rog yazısı tam olarak nedir kendinimiz yaptınız yoksa nedir o çözemedim

Konuyu Takip Edin 1-2 Gün İçerisinde Tüm Fotoğrafları Paylaşacağım.
  • Şöyle bi pc'im olsa yeter ama

edit: 512 mb ram ile yetiniyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pre-clinic

acaa nasıl yaptınız kasayı detaylarıyla bir paylaşım yaparsanız bende faydalanmış olurum benimde hayalim böyle :D birde o rog yazısı tam olarak nedir kendinimiz yaptınız yoksa nedir o çözemedim

Konuyu Takip Edin 1-2 Gün İçerisinde Tüm Fotoğrafları Paylaşacağım.

Bu Linkten Tüm Resimleri Takip Edebilirsiniz..

http://forum.donanimhaber.com/m_89506366/f_//tm.htm#89506366

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.