Şimdi Ara

Masa İçi Bilgisayar | YaSsaXx D3sk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
3.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mid_town_black -- 21 Mart 2014; 20:24:34 >

• Elinize sağlık çok güzel çalışma ancak o mor UV katotlar her UV ışıkta olduğu gibi doğrudan göze gelmesi zararlı ışık saçar. Gözleri koltuk altına almamak için katotları görünmez hale getirecek bir önlem almanızı şiddetle öneririm. Sprey boya ile masanın üst kırmına 5-10 santimlik bir maskeleme şeridi yapsanız bile olur. Maksat mor ışık direkt göze girmesin. Güzel çalışma, güzel günlerde kullanın.
  • Beğenmene Sevindim.İlgin Ve Alakan İçin De.Teşekkürler.Ama Gözümü Almıyor,Yani Loş Bir Işık Sunduğu İçin Bana Vede Klavye Çaprazında Kaldığı İçin Klavye Bi Nebzede Olsa Kesiyor :)
  • Cok guzel bir calisma olmus hocam ellerine saglik. Duvardaki nickin yazili tablomsu seyi nereden buluruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wadjet,Hepsi Özel Yapım Tamamen Kendimiz Yaptık Hepsini.Nickin Yazılı Olduğu Kısım Alçıpan.Üzeri Duvar Kağıdı.
  • Güzel çalışma olmuş elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel olmuş
  • Çok güzel usta ısınmazda sıcaklık değerlerini yazarmısın CPU GPU ??
  • çok güzel
  • Cpu Boşta 11 Derece.Call of Duty Ghost Oynarken 26 Derece.Gpu Boşta 23 Kullanımda İken 32 Derece.
  • Renk uyumu bence çok güzel olmuş eline sağlık. Ama anakart sanki masada ufak kalmış gibi.
  • On numara olmuş çok güzel bir iş çıkmış ortaya güle güle kullanın.
  • neon gözükmese iyiymiş
  • harika olmuş ellerinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaSsaXx34

Cpu Boşta 11 Derece.Call of Duty Ghost Oynarken 26 Derece.Gpu Boşta 23 Kullanımda İken 32 Derece.

çok güzel calışma olmuş eline sağlık güle güle kullanın, ayrıca bu değerlere hava soğutmayla nasıl indin hayret doğrusu, ben sıvı soğutmayla 17 derecenin altına inemedim daha :),
  • quote:

Orijinalden alıntı: guney_82

quote:

Cpu Boşta 11 Derece.Call of Duty Ghost Oynarken 26 Derece.Gpu Boşta 23 Kullanımda İken 32 Derece.

çok güzel calışma olmuş eline sağlık güle güle kullanın, ayrıca bu değerlere hava soğutmayla nasıl indin hayret doğrusu, ben sıvı soğutmayla 17 derecenin altına inemedim daha :),

Buyrun SS :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: guney_82

quote:

Buyrun SS :)

• Ellerinize sağlık, mükemmel olmuş heleki son görünüş ledler falan harika...
  • Mükemmel Çalışma Keşke PAram olsaydı bende böyle bir Masa yapsam Kendime
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.