Şimdi Ara

MARVEL'S SPIDER-MAN [PS4 ANA KONU] (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.758
Cevap
45
Favori
256.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dlc paketlerinin platine hiçbir etkisi yok hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    1 kupa kalmışken şimdi kupalar çoğaldı ya hocam o anlamda

• Dlc nasıl arkadaşlar alıyım mı?
  • Zarbo257 kullanıcısına yanıt
    Sadece ana oyunun kupalari tamamlarsaniz platin aliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu ne zaman tekrar oynamak istesem her seferinde MJ kısımları yüzünden vazgeçiyorum. İki ağ atıp çıkıcaz tekrar başlamayı gözüm kesmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: agahefendi10

Bu oyunu ne zaman tekrar oynamak istesem her seferinde MJ kısımları yüzünden vazgeçiyorum. İki ağ atıp çıkıcaz tekrar başlamayı gözüm kesmiyor.
    Mj kısımları biraz güzeldi bence, özellikle bu istasyon gibi yerde mj ile spidermana komut verdiğimiz bölüm cidden çok güzel düşünülmüş. Ama spidermana göre mj ve miles kısımlarında tempo fazla düşük.

En azından mj bölümlerinin hikayeye katkısı var bir derece oynanıyor ama miles morales kısımları aşırı kötü, adam akıllı hikayeye katkısı yok, can sıkıcı gizlilik bölümleri tamamen.

Olmasalar daha iyiydi ama oyundan vaz geçirecek kadar çok değiller hocam

• Mericuls kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tavsiye ederim. The city that never sleeps in içinde tüm dlc ler var. Ana oyunu oynayanların mutlaka oynaması gerek bence.

• Oyun baya güzeldi ama düşündüğümden daha kısa sürdü.

• Arkadaşlar kapalı kutu game of the year edition aldım ama dlc kodları çıkmadı, sadece oyun var. Normal bir durum mu? Yapılacak bir şey var mı yoksa soğuk su içeyim mi?

• skiller %100 oldu..bu suit ler ozellik olarak farklimi yoksa sadece gorsellik mi ?

• Oyunun finali de.guzelmis,en iyi story mode oyunlar arasinda bence ilk 3 icinde sayilabilir..god of war 2018 i de gorelim bakalim bir ara nasilmis

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 2 tane resarch kaldi,birisinde pressure systems bilmem ne havadan sert yere vuruyor yer altindaki buhar tanklari mi neyse onlarin uzerine..kare ve çarpi bas diyor birini tombalaya yaptik,nasil oluyor bu hareket yaw,gicik bisey diger tankida bulamadim ustune nerdeyse artik..

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Hocam karıştırıyorda olabilirim ama L3 ile etrafı tara yerde sarı borularla görünüyor boruları takip edip kazanlara ulaşabilirsin, Tam kazanların üstünde havadaykende hem kare hem x e aynı anda bas havadan yere sertçe inerek vuruyor, havadayken yapmalisin belli bi yükseklikteyken

• çikko kullanıcısına yanıt
    R3 basinca ipucu gostermedi ama tekrar denerim..tesekkurler.

• şu cirtlak sesli cins tipten ve aptalca fotograf cektirme sacmaliklarindan gına geldi oyunda..

spiderman işsiz kalmiş screwball peşinde koşup foto cektiriyor..bu cirtlak tip ile renk katalim derken zirvalamislar..

https://www.youtube.com/watch?v=cIUc0rrA9Cs&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 15 Eylül 2020; 0:17:47 >
  • DLC 2 nin challange vs epey zor oluyor,uzaktan roket atan gicik tipler işi bozuyor bir anda..sinir olup cikmaya basladim artik o derece..skiller vs full olmasina ragmen kirbacli tipler,roket gbi hizla ezip gecen tipler hepsi bir arada gercekten fazla zorluyorlar..nefes almadan surekli degisik vuruslarla ilerlesende bir yerde tikanip kaliyorsun..bokunu cikarmislar bu dlc lerde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 12 Eylül 2020; 18:56:37 >
  • kac tane dallama indirip bir suru wave geciyorsun hooop bit anda hepsi boşa gidiyor..ne gerek var bu kadar kasmaya anlamadim,dlc lerin zorluk seviyesi abarti duzeyde..

son dlc nin sonlarinda artik bitsede kurtulsam moduna girdim..o teneke kafali robotumsu çizik suratla da ugrasmak biktirici..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 14 Eylül 2020; 21:37:12 >
  • Oyunu keyifle oynayıp bitirdim, tüm kupaları da aldım ama Pre-Order DLC kodu bulmayı başaramadım. Benim gibi bir Spider-Man hayranının yapmayacağı birşeyi yaptım ve oyunu 2018'de es geçtim. Çok pişmanım. Yok mu sağda solda Pre-Order kodu olan satmak isteyen?
  • Ana hikaye oynamadan DLC oynanır mi

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.