Şimdi Ara

Marvel's Spider-Man 2 Düşündüğümüzden Daha Erken Gelebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Insomniac Games'in geliştirdiği ve geçtiğimiz yılın en iyi oyunlarından biri olan PlayStation 4'e özel olan Marvel's Spider-Man'in devam oyunu beklediğimizden daha erken gelebilir. Geçtiğimiz yıl Red Dead Redemtion 2 ve God of War gibi çok kaliteli oyunların yanında çok fazla konuşulmasa da kesinlikle yılın en iyilerindendi.

Game Informer'ın kıdemli eski editörlerinden biri olan Imran Khan Spider-Man 2 hakkında konuştu. "Oyun hakkında çok fazla bilgiye sahibim ancak spekülasyon yaratmak istemem. Ama Spider-Man 2'nin beklediğinizden daha yakın gelebileceğini söyleyebilirim." dedi. Hatta bir süre boyunca oyunun 2021'in Noel'inde yayınlanacağını düşündüğünü belirtti. 

Ayrıca Sony'nin yeni nesil konsolu PlayStation 5'in gücünü Spider-Man ile tanıtmayı istediğini söyledi. Bu yılın başlarında PS5 ve PS4'ün aralarındaki farkı göstermek için Spider-Man'den örnek verdiklerini söyleyen Khan, "Bunun öylesine bir şey olduğunu sanmıyorum, Spider-Man üzerinden güçlerini gösterecekler." dedi.

• Daha tok ve uzun uzadıya boss savaşları olursa (ki spoiler vermeden öyle bir şeyin olacağı kabak gibi belli ilk oyun sonunda) on numara olur. Aga harcamayın şu oyunu ve DLC'ler de de pek numara yoktu. O yüzden ana oyuna odaklanın. Süper olur. Ayıla bayıla oynamıştım yıllar sonra adam gibi bir sıpaydi oyununu. Bu gözler Sıpaydi 2 PC sürümünü gördü.. Neredeeen nereye.
  • Ps5 çıkış oyunu diyorsun yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrudur hatta god of warın devamıda gelebilir belki. Zaten Oyunlar hem ps4 hemde Ps5 e yapılacak belli bir süre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüm ek paketleri ile bitirdim imsoniac stüdyosuna güvenim tamdı zaten. Oyun ilk yarısına kadar güzel ama GOTY dedikleri oyun bu mu dedim oyun yarıdan sonra 1 açıldı tam açıldı çok güzel bir oyundu. Konu dışı olacak ama indirimdeyken Detroit Become Human oyununu da mutlaka alın oynayın derim harika bir oyun olmuş.
  • Ya jyi hoşta aslında bu oyunu bide PC çıkarsalar 2 den önce misss gibi olr ha

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Spider-Man, en sevdiğim
  • PS5 parası hazır, Bekliyoruz konsolu..Bir GOW 2 duyursunlar anında alırım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Tüm ek paketleri ile bitirdim imsoniac stüdyosuna güvenim tamdı zaten. Oyun ilk yarısına kadar güzel ama GOTY dedikleri oyun bu mu dedim oyun yarıdan sonra 1 açıldı tam açıldı çok güzel bir oyundu. Konu dışı olacak ama indirimdeyken Detroit Become Human oyununu da mutlaka alın oynayın derim harika bir oyun olmuş.

20 TL'den PC'ye aldım, PS4 içinde arkadaştan kutulu olanını ödünç aldım. Nerede oynasam diye düşünüyorum ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İlk oyun beklentileri karşıladı. Yeni oyunu merakla beklemekteyiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Büyük ihtimalle çıkış oyunu olacaktır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.