Şimdi Ara

Marvel’s Guardians of the Galaxy için Yeni Oynanış Videoları Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
62
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yayıncılığını Square Enix'in ve geliştiriciliğini Eidos Montreal'in üstlendiği tek oyunculu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu Marvel's Guardians of the Galaxy'nin yeni oynanış videoları yayınlandı.

Yeni oynanış videoları 4Gamer.net (Japonca), Famitsu (Japonca), Game Informer, GameSpot, Gamer.ne.jp (Japonca), GAME Watch (Japonca), IGN, PC Gamer, Polygon, Shacknews, Tom’s Guide ve VG247 tarafından yayınlandı.

Marvel's Guardians of the Galaxy 26 Ekim'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkacak. Switch sürümü yalnızca bulutta mevcut olacak. 

Steam sayfası

Oynanış videoları 

4Gamer.net

Easy Allies

Famitsu

Game Informer

GameSpot

Kinda Funny Games

IGN

IGN Japan

PlayStation Access

• Şu Oyun sektöründe ilk defa hayatımda insanların nekadar doğru birşey yaptığını gördüm.Adamlar çöp bir servis Oyunu yaptı millet ilkdefa bu çöpü yemedi Avangers dan yaşadıkları tokat iyi getirdi kendilerine ki şimdi çareyi Adam akıllı hikaye Oyun yapmakta arıyorlar işte budur Şirketlere tokatı atacaksınki kendilerine gelsinler silkelensinler Avangers başarılı olsaydı önümüze her sene Ubisoft gibi çöp yapıp durucaklardı.Allahım darısı inşallah Gotham Nightın başına bir tokatta ona atarsak negüzel olur.İnşallah atılır bu tokat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 23 Eylül 2021; 11:27:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hepsi aynı şeyleri göstermiş zaten.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu ney la mobil oyun gibi. Deus Ex serisinden nereye gelindi şaka gibi!
  • Filmini beğenmemiştim, oyununu da beğenmedim. Karakterler öyle aman aman ilgi çekici değil ki zaten.

• Bence eğlenceli duruyor, Türkçe dili hakediyordu tüm videolarda göründüğü üzere çokça konuşma var ve seçimler olacak, hikayeyi anlayarak oynamak isterdim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.