Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.413
Cevap
64
Favori
76.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cümleten ıyi forumlar arkadaşlar ben tek nefeste punisher'ı bitirdim .

Daredevil de punisher nasıl işlendi izlemeye değermi yada all scene varmı izleyeceğim bir kaynak .

Yada ingilizce yada türkçe bir yazı 2.sezonda spoilerli yaptıklarının yazdığı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandTurco

Cümleten ıyi forumlar arkadaşlar ben tek nefeste punisher'ı bitirdim .

Daredevil de punisher nasıl işlendi izlemeye değermi yada all scene varmı izleyeceğim bir kaynak .

Yada ingilizce yada türkçe bir yazı 2.sezonda spoilerli yaptıklarının yazdığı?
    Bence "Daredevil"daki kısacık Punisher sahneleri kendi dizisinin tamamından daha iyiydi. Tabi bu benim görüşüm. fırsatın varsa izle derim.
  • Anladım.Aslında ben daha çok Daredevil'de bıraktığımız Frank'in nasıl Punisher ilk bölümlerindeki haline geldiğini merak ediyorum.
  • 3.sezon harika.

Yalnız çok pis sövüyorum şu bölümleri izleyince iptal edenlere.Şimdi 6 bölüm bitti havada kalan detaylar var önceki sezonlardan yani diziyi aniden bitirdiklerine göre cevaplanmayan sorular dolu olacak.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

yanlış hatırlamıyorsam micro'nun (david lieberman) cd'sini punisher ilk sezonda ilk 2 bölümden birinde alıyordu. hemen başlangıçta oradan başlamıyordu yani. bu da bana göre daredevil sezon 2 son bölümündeki son punisher sahnesinin asıl punisher dizisinin ya hemen başına denk gelmediğini ya da aradaki zamanı iyi ayarlayamadıklarını gösteriyor. yani senaryoda sıkıntı olabilir bağlantı olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

yanlış hatırlamıyorsam micro'nun (david lieberman) cd'sini punisher ilk sezonda ilk 2 bölümden birinde alıyordu. hemen başlangıçta oradan başlamıyordu yani. bu da bana göre daredevil sezon 2 son bölümündeki son punisher sahnesinin asıl punisher dizisinin ya hemen başına denk gelmediğini ya da aradaki zamanı iyi ayarlayamadıklarını gösteriyor. yani senaryoda sıkıntı olabilir bağlantı olarak.
    Aynen.Başka açıklaması yok zaten.Kurguyu ayarlayamamışlar.Arada çok kopukluk var.Frank ne oldu da değişti o kadar yani.
  • Sezon bitti dizi de bitti.
    3.sezon çok iyi olmuş bence.

Muhtemelen başlamadan önce iptal edileceğine ihtimal bile verilmemiş bundan dolayı Frank ve Elektra kısımları çok havada kaldı.Sonraki seneye atacaklardı bence bu olayları.Keşke devam etse, etmesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Anladım.Aslında ben daha çok Daredevil'de bıraktığımız Frank'in nasıl Punisher ilk bölümlerindeki haline geldiğini merak ediyorum.
    Şimdi ben punisher'a başlamayı düşünüyorum da bu punisher daredevil 2.sezonda izlediğimiz punisher'ın öncesini mi anlatacaklar yoksa sonrasını mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Şimdi ben punisher'a başlamayı düşünüyorum da bu punisher daredevil 2.sezonda izlediğimiz punisher'ın öncesini mi anlatacaklar yoksa sonrasını mı?

Alıntıları Göster
    Sonrası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Sonrası

Alıntıları Göster
    anladım saolun hocam en son daredevildeki punisher'ın derdi neydi sonra nereye kayboldu hiç hatırlamıyorum.

Siz hatırlıyorsanız 2-3 cümle özetini yazar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

anladım saolun hocam en son daredevildeki punisher'ın derdi neydi sonra nereye kayboldu hiç hatırlamıyorum.

Siz hatırlıyorsanız 2-3 cümle özetini yazar mısınız?

Alıntıları Göster

Ailesini öldürenlerin peşine düşmüştü hocam. Daredevilde ailesinin ölümüyle ilgili olan sorumluları, çeteleri öldürüyordu. Kendi dizisinde kaldığı yerden devam Fazla bişey yazmak istemiyorum spoiler olur diye

• Link: Netflix'in İptal Edilen Dizileri (Daredevil, Iron Fist) Hulu'da Hayat Bulabilir

quote:

Hulu’nun özgün içeriklerinden sorumlu kıdemli Başkan Yardımcısı Craig Erwich, “Marvel, ilgilendiğimiz bir sürü seriye sahip. Tek gereken buna hazır olmaları, bu işlerin arkasında kimin olacağı önemli.” Bu oldukça mantıklı bir açıklama. Netflix’in iptal edilen dizileri, en az 2 yıl boyunca başka bir mecrada yer alamayacak. Yine de seriler daha sonra hayata döndürülebilir. Hazır olmak derken Erwich de bu süreci kastediyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

2.sezon biti.
    Punisher olayı halen soru işareti aklımda ? 3.sezonda hiç göstermediler sanırım.Direk çatı sahnesinden sonra Frank'ı o her şeyden arınmış sakallı haline nasıl geçildi acaba ? Öyle olmasa bile aradaki kurgu nasıl oldu ? Frank Daredevil'in kimliğini anlamıştır herhalde ?
    The Defenders'i izle. 2. sezon sonrası orada işleniyor. 8 bolüm.

• 3. sezon ilk 3 bölüm itibarıyla sıkıcı.
  • şunun 3. sezonuna başlamak bi türlü nasip olmadı
  • Sonlara doğru sıkıyor
  • Bu dizi çok övülüyor diye başladım ama ilk sezonu öfleye püfleye zor bitirdim.Çok sıkıcı geldi bana.İkinci sezona başlamam herhalde.Herkese hitap eden bir dizi değil anlaşılan.
  • Bende ilk sezonu bu saatte bitirdim.İkinci sezona başlayasım gelmedi,devam etsemmi acaba?
  • arkadaşlar yanlış anlamayın ama marvella, çizgi romanlarla ve daredevil ile ilgili daha önce hiçbir ön bilginiz ve sempatiniz yoksa ve dizi çok ağır işliyor diye düşünüyorsanız boşuna izlemeyin. sırf popüler diye başlayıp sevmemeniz normal. avengers gibi herkese hitap edecek tarzda bir yapım değil bu.
  • 3. sezonun sonunda diziye yeni bir karakter dahil olacağının sinyalini verdiler sanki. nasıl iptal olur yahu bu dizi
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.