Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.413
Cevap
64
Favori
76.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 3. sezonu izledim dandik olmuş diye bir şey mi dedim? Trailere bakarak olacak olayları tahmin ettim. Matt başta bir kaç bölüm hikayeye giriş olur kostümü rafa kaldırmıştır. Sonra Fisk anlaşma yaparak hapisten çıkar ve bunu duyan matt Fisk'in peşine düşer. Fisk daredevil adını lekelemek için çakma daredevil ile kötülük yaptırır. Çakma daredevil de bizim matt kadar iyi dövüşüyordur. Bunlar bir kaç bölüm birbiriyle kapışır. Matt çakma daredevili indirdikten sonra Fisk'in peşine düşer. Yani bu şekilde olursa benim beklentimin çok altında bir sezon geliyor. Netflix in zaten tek adam gibi yaptığı dizi daredevil umarım onuda batırmazlar. İron fist luke cage jessica jones gibi dandik dizileri gördük.

Youtube da bir yorum var punisheri çağır ne uğraşıyorsun bu kadar matt diye. Punisher gelse Fisk'i çok rahat indirir ama bizim Matt kimseyi öldüremez ve Fisk'in gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya çalışırken kendi adını lekeler. Tabi sezon finalinde Fisk geberebilir orasını izleyip göreceğiz.

• Hâlâ aynı yanlışa düşüyorsun. Hâlâ fragmana göre yorum yapıyorsun. Dizi gelsin, bir izlede ondan sonra karar senin. Ondan sonra gömeceksen gömersin.

Bi de niye punisher gelsin ki? Çok saçma bir şey. Çizgi romanda Daredevil zor durumda kalınca sağdan soldan karakter mi geliyor? Daredevil hikayesi işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daredevil beni Marvel filmlerinden daha çok heyecanlandırıyor
  • şu 13 sevdasından vazgeçemiyorlar bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Ben 3. sezonu izledim dandik olmuş diye bir şey mi dedim? Trailere bakarak olacak olayları tahmin ettim. Matt başta bir kaç bölüm hikayeye giriş olur kostümü rafa kaldırmıştır. Sonra Fisk anlaşma yaparak hapisten çıkar ve bunu duyan matt Fisk'in peşine düşer. Fisk daredevil adını lekelemek için çakma daredevil ile kötülük yaptırır. Çakma daredevil de bizim matt kadar iyi dövüşüyordur. Bunlar bir kaç bölüm birbiriyle kapışır. Matt çakma daredevili indirdikten sonra Fisk'in peşine düşer. Yani bu şekilde olursa benim beklentimin çok altında bir sezon geliyor. Netflix in zaten tek adam gibi yaptığı dizi daredevil umarım onuda batırmazlar. İron fist luke cage jessica jones gibi dandik dizileri gördük.

Youtube da bir yorum var punisheri çağır ne uğraşıyorsun bu kadar matt diye. Punisher gelse Fisk'i çok rahat indirir ama bizim Matt kimseyi öldüremez ve Fisk'in gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya çalışırken kendi adını lekeler. Tabi sezon finalinde Fisk geberebilir orasını izleyip göreceğiz.
    yavaş gebertsin.

• Wilson baba omuzlarına çıkayım gezdir beni.

• Olm zaten trailer üzerinden yorum yapıyorum. Trailera göre deidğim gibi olursa bence vasat bir sezon olacak. Umarım trailerdakinden güzel çıkar dizi.

Punisher çünkü vurup yıkıp geçiyor, daredevil ise kimseye zarar vermeden yapmaya çalışıyor. Punisher olsa Fisk i hapse attırmaya mı çalışır

@Wilson Fisk

Punisher affetmez sen ance daredevili tokatlarsın

• Beyler ben netflix'in marvel dizilerinden sadece daredevil'ın 1- 2. sezonlarını ve punisher'ı izledim. Daredevil'ın 3. sezonu için hangi dizileri izlemem gerek hikaye anlamında. Sadece Defenders'ı izlesem yeter mi yoksa iron fist gibi solo dizileri de izleyeyim mi? İron fist ile daredevil'ın hikayesinde bağlantı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basketbol oyuncusu -- 6 Ekim 2018; 11:15:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WILSON FISK !!
  • Marvel ve Netflix son zamanlarda çok saçma diziler çıkardılar umarım Daredevil'i bozmazlar bu sezon.

• Basketbol oyuncusu B kullanıcısına yanıt
    Defenders'i izlemen gerekiyor. Daredevil 3ncü sezon hikayesi , Defenders'da yaşanan olaylara bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Bu nedir ya çok iyi olmuş bu.Bullseye reyiz gelde millet villian görsün
  • Efsane bir sezon geliyor gibi, ilk iki sezondan daha iyi olabilir.

Umarım Bullseye'ı bir sezonda harcamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Efsane bir sezon geliyor gibi, ilk iki sezondan daha iyi olabilir.

Umarım Bullseye'ı bir sezonda harcamazlar.
    Hocam hiç Marvel dizisi izlemedim. En iyisi hangisidir, belli bir izleme sırası var mıdır? İnternette gördüm Marvel dizileri izleme sırası yapmışlar. O sıraya göre izlemek şartsa bulaşmayacağım. Ben direkt hangisi iyiyse ona dalmak istiyorum. Daredevil güzelmiş galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Hocam hiç Marvel dizisi izlemedim. En iyisi hangisidir, belli bir izleme sırası var mıdır? İnternette gördüm Marvel dizileri izleme sırası yapmışlar. O sıraya göre izlemek şartsa bulaşmayacağım. Ben direkt hangisi iyiyse ona dalmak istiyorum. Daredevil güzelmiş galiba.

Alıntıları Göster
    Daredevil diğerlerine göre daha iyi. İzleme sırası yok aslında, diğer dizileri izlemeyeceksen Defenders'a bakabilirsin bölüm sayısı az. Punisher'da Daredevil kadar iyi sayılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Daredevil diğerlerine göre daha iyi. İzleme sırası yok aslında, diğer dizileri izlemeyeceksen Defenders'a bakabilirsin bölüm sayısı az. Punisher'da Daredevil kadar iyi sayılır.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, Daredevil'dan başlar diğer ikisini de izleyip izlemeyeceğime o zaman karar veririm.

• Biz bu sezon bullseye'ı ilk olarak fbı ajanı olarak görücez. Yani bir nevi origin hikayesinide anlatacaklar ve büyük ihtimal sezon finaline yakın bullseye olma süreci tamamlanacak.Eğer bu sezon fbi ajanı daha yeni bullseye olmuşken bu adamı öldürürlerse sezon benim için büyük ihtimal - olacak.Batman için joker neyse daredevil içinde bullseye odur o yüzden o kadar kolay harcanmamalı; eğer sezon 4 falan çekmeyi düşünüyorlarsa kesinlikle sonraki sezonlarda olması gereken bir karakter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 7 Ekim 2018; 22:39:35 >
  • victor zsasz kullanıcısına yanıt
    Bullseye yi bilmiyorum ama daredevil kostümüyle bizim Matt'i tokat manyağı yapmasa iyiydi . Çizgi romanda Bullseye Karen'i de Daredevil'ide gebertiyormuş ama dizide öyle bir şey olmaz herhalde. En azından daredevil ölmezde Karen gidici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 7 Ekim 2018; 22:29:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Bullseye yi bilmiyorum ama daredevil kostümüyle bizim Matt'i tokat manyağı yapmasa iyiydi . Çizgi romanda Bullseye Karen'i de Daredevil'ide gebertiyormuş ama dizide öyle bir şey olmaz herhalde. En azından daredevil ölmezde Karen gidici
    Punisherla bağlantısı olmasa bende %1000 karen gidici derdim ama işte karenin punisherlada etkeleşimi olan bir karakter olduğu için öldürürler mi pek emin değilim keşke öldürseler tabi; bullseye ortaya çıktığına göre karen karakter misyonunu,görevini yerine getirip ölmelidir sonra tabiki sıra elektra'da ama onu habire öldürdüklerinden pek etkisi olur mu bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 7 Ekim 2018; 22:41:28 >

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.