Şimdi Ara

MARVEL'S AVENGERS (PlayStation / Ana Konu) (ÇIKTI) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
452
Cevap
7
Favori
21.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marvel's Avengers - Official Story Trailer

• PC konusuna ilk düşüncemi yazmıştım takibe alma amaçlı buraya da yazayım.
    Division ve Destiny karışımı bir oyun havası aldım. Yapı olarak yanlış anlamadıysam Division'a baya benziyor üs güçlendirmeleri olsun Dark Zone benzeri War Zone olsun yakın geldi. Oyundan başyapıt bekleyen zaten yoktur diye düşünüyorum ek olarak çok muhteşem bir oyun da beklemeyin derim en azından hikaye yönüyle. Loot temelli oyunları oynatan ana kriter oynanıştır. Hikaye sizi 5-10 saat oyunda tutarken oyunun mekanikleri yüzlerce saat oynatabilir. Loot shooter seven biri olarak oyun hoşuma gitti sağlam bir indirim döneminde oyun ölmemişse almayı düşünüyorum.
  • Oyun güzel ama ne bileyim bir şeyler eksik gibi. Sanki daha seri olmalı dövüş gibi geliyor. Belki oynarken böyle düşünmem.

Hawkeye eklenirse çok iyi olur. Spiderman'in de eklenmesini isterdim ama muhtemelen hakları Sony'de. Dr. Strange,Black Phanter,Scarlet Witch,Quicksilver, Ant-Man gibi karakterlerden en azından birisini görsek güzel olur. Fragmanlarda Hank Pym ismi geçiyor. Fakat Ant-Man hem küçülen hem de büyüyen birisi. Bunu oyun mekaniğine eklemeleri pek mümkün değil gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda ki kullanılan ışık efektleri patlamalar baya berbat, her yerden ışık fışkırıyor patlama efekti kaynıyor. Bayağı fazla fps drop vardı, maalesef sorunlu çıkıcak gibi oyun.

Hemen hemen bu şekil bir oyun bekliyordum ama dediğim gibi kullanılan efektler mmo mobil oyunlar gibi hiç hoşuma gitmedi.
  • Marvel's Avengers | The MODOK Threat Trailer | PS4

-----

Marvel's Avengers | Co-op War Zones Trailer | PS4

-----

Marvel's Avengers | Once An Avenger Gameplay Video | PS4

• Fps düşüşler videodan kaynaklı da olabilir. Marvel’s spidermande de vardı bu durum bir iki yerde.

Ancak bence de bir şey eksik gibi. Bir türlü spiderman oyunu yapamıyorlar diyorduk mükemmel bir tane yapmayı başardılar. O gazla avengers da yaparlar dedim de o heyecan oluşmadı bende. Tabii oynamadan bilemeyiz ama.

Mesela uçma koyuyorsun oyuna, alan dar diye hızlı uçamıyorsun. Bu hiç hoşuma gitmedi. Marvel Ultimate Alliancete de var bu durum. Bir tek lego marvel çözebildi bu oynanışı.

Ekstradan karakterlerde captain marvel hiçkimsenin çizgiromanlarda da çerezlik bile görmediği karakterlerden biri. Neden ana karakterimiz o onu anlamadım. Berbat olmuş.

Yani oyun çerezlik, gir vur kır parçala 1-2 saat oyna çık tarzı olmuş. Pek bir beklentim yok açıkçası.

• kötü duruyor. Keske deadpool oyunu gelse de tek tek bütün avengersleri avlasak.

• Thor videosunu izlerken sıkıldım açıkçası.
  • Anladığım kadarıyla (umarım ben yanılırım) sırtlarını online dünyasına yaşamaya çalışıyorlar. Fortnite, Pubg gibi online oyunlarda ek hikaye va üretme problemi çok olmadığı ve online türü moda olduğu için kolaya kaçmışlar. Evet bazı oyunlar vardır online tecrübesi yeterli olur ama sen Marvel diyorsan insanların beklentisi(en azından benim gibi düşünenlerin) bu değil.

• Grafikler hayal kırıklığı ...

• Tüm karakterleri insomniac'a emanet etseler de adam gibi tek tek single player ps exclusive olarak oynasak. Oyun bu haliyle hayal kırıklığı olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrkmklnc -- 25 Haziran 2020; 10:44:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hiç beğenmedim beklentimi nerde yüksek tutsam hayal kırıklığı oluyor artık düşük tutmayı öğrenmem lazım

• Benim bu iliskiye inancim kalmadi Avengers

• Konu Güncellendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 25 Haziran 2020; 14:3:54 >
  • 4k videolarıda izledim gerçekten mobil oyun gibi ilk videodan sonra baya beğenmiştim güzel bir şey olur herhalde diye ama ciddi anlamda kenar yumuşatma, animasyonlarda akıcılık, yumuşaklık blur yok, efektler çok göze batıyor, grafikler ilk videoya göre baya düşmüş, bekliyordum bu durumu o videodaki hali anca ps5 ve Xsx için yapılabilir.

Zaten kimse Last of us part 2 kalitesi beklemez ama bari kaplamaları ve iğrenç patlama efektlerini kısıp, kenar yumuşatmaya abansaydınız.

Umarım eğlencelidir oyun videodan kaynaklanıyor diyicem ama zor.
  • Bu oyundan beklentiniz olmasın. Sırf spider man güzel sattı diye süper kahraman oyunları moda oldu tekrardan. Yeni batman oyunu, harry potter oyunları yolda. Her sene yenisi çıkan leş süper kahraman filmlerinin oyun hali olacak. Hedef kitlesi de günde 3 litre kola içen tipler. Tüm platformlara çıktığı için ilk baştaki hype ile birazcık satar o kadar. Ön sipariş ile alanlar çok üzülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agahefendi10 -- 25 Haziran 2020; 16:18:50 >
  • Hayal kırıklığı. O düşmanlara vurdukça sayılar çıkmasını görünce ani bir tiksinti geldi.Yoruldum bu challenge tarzı oyunlardan. Zerre sevmiyorum. Seveni de hiç anlamam.

O destiny warframe falan yoruyor bildiğin beni. Sonu yok başı yok hikaye yok (sorsan süper hikayeleri var derler) Aynı onlara benzer bir şey çıkarmışlar. Ekipten çıkan her fikri ooo güzel güzel bunu da koyalım diye koyarsan böyle bulamaç bir şey çıkar ortaya. Oyunda herşey var yahu herşey. Narrator başlıyor anlatmaya coop var diyor single da var online var kozmetik de var. hikaye bazlı senaryolar var, stacking var karakter geliştirme var ( mesela herkes aynı hulku oynamayacakmış geliştirmeye göre değişecekmiş falan :S ) abi rafine bir oyun neyinize yetmiyor bu içerik bulamacı nedir cidden anlamakta zorlanıyorum ya. Çok ümitliydim bundan hüsran oldu. :S
  • Türkçe mi

• quote:

Orijinalden alıntı: th3mpo

Fps düşüşler videodan kaynaklı da olabilir. Marvel’s spidermande de vardı bu durum bir iki yerde.

Ancak bence de bir şey eksik gibi. Bir türlü spiderman oyunu yapamıyorlar diyorduk mükemmel bir tane yapmayı başardılar. O gazla avengers da yaparlar dedim de o heyecan oluşmadı bende. Tabii oynamadan bilemeyiz ama.

Mesela uçma koyuyorsun oyuna, alan dar diye hızlı uçamıyorsun. Bu hiç hoşuma gitmedi. Marvel Ultimate Alliancete de var bu durum. Bir tek lego marvel çözebildi bu oynanışı.

Ekstradan karakterlerde captain marvel hiçkimsenin çizgiromanlarda da çerezlik bile görmediği karakterlerden biri. Neden ana karakterimiz o onu anlamadım. Berbat olmuş.

Yani oyun çerezlik, gir vur kır parçala 1-2 saat oyna çık tarzı olmuş. Pek bir beklentim yok açıkçası.
    Sjw unsuru koymaları gerekti bir şekilde, bu kadar beyaz süper kahraman fazla geldi. Kamala khan yani ms. marvel ı koysalar süper olacaktı ve koydular da :S bilmem anlatabildim mi

• kubillian kullanıcısına yanıt
    SJW unsuru olarak bunu ekledilerse yazık. Fakat MS. Marvel'ın inhuman olduğunu bilmeden konuşuyorsunuz. Oyunun ana konusu inhumanlar zaten. Yani bütün plotu sırf Kamala Khan'ı eklemek için yaptılarsa alkışlarım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.