Şimdi Ara

MARVEL'S AVENGERS (PlayStation / Ana Konu) (ÇIKTI) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
452
Cevap
7
Favori
21.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

MARVEL'S AVENGERS (PlayStation / Ana Konu)     (ÇIKTI)

Square Enix, 15 Mayıs'ta çıkması planlanan Marvel’s Avengers oyununun çıkış tarihini 4 Eylül'e ertelediklerini duyurdu.

Crystal Dynamics stüdyo yöneticileri Scot Amos ve Ron Rosenberg erteleme ile ilgili olarak "Crystal Dynamics olarak hedefimiz en iyi Marvel’s Avengers deneyimini sunmak ve bu hedefimize ulaşmak için oyunun çıkış tarihini 4 Eylül'e erteleme kararı aldık."

"Kendimiz de birer Marvel hayranı olarak, bu efsane karakterler ile birlikte çalışmak bizim için bir onur ve ayrıcalık ve bu süper kahramanların bizim ve dünya genelindeki hayranlar için ne ifade ettiğini biliyoruz. Marvel’s Avengers vizyonumuzu açıkladığımızda sizlere orijinal bir hikayeye dayanan tek oyunculu mod, ilgi çekici co-op ve yıllar boyunca içerik desteği sözü vermiştik. Bu amaçla, ek geliştirme süresinde oyunu iyileştirmeye ve cilalamaya odaklanarak hayranlarımızın beklediği ve hak ettiği yüksek standartlarda bir Marvel’s Avengers oyunu sunacağız."

Marvel’s Avengers 4 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak.
  • haber için teşekkürler hocam
  • Bence güzel haber cyberpunk varken kimse yüzüne bakmazdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levenbreh

Bence güzel haber cyberpunk varken kimse yüzüne bakmazdı
    Cyberpunk 2077 ağır basacağı için arkalarda kalırdı ama belli de olmuyor bu durumlarda.
    Birde Erteleme haberleri gelince sırada Cyberpunk 2077'mi diye yorumlar var.
    Bakalım artık ilk önce hangi oyunu göreceğiz 2020'de. :)
  • TLOU II, doom, vampire, avengers herşey erteleniyor
  • Yapay zeka tırttı. İyi oldu ertelendiği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyorum oyun hakkında niye artık bir şey görmüyorum meğer ertelenmiş yeni haberim oldu 😄 Vay bana

• Marvel's Avengers Ön Siparişe Açıldı

Yayıncı Square Enix ve geliştiriciler Crystal Dynamics ile Eidos-Montréal, hikâye odaklı üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu Marvel's Avengers'ı bugün itibarıyla ön siparişe açtı ve yeni bir fragman yayınladı.

Marvel’s Avengers 4 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak.

Oyunun fiyatları, sürümleri ve ön sipariş detayları:

PlayStation Store Standart Sürüm -- 299,00 TL
    PlayStation Store Deluxe Sürüm -- 349,00 TL
    PlayStation Store Exclusive Digital Sürüm -- 374,00 TL
    Xbox Store Standart Sürüm -- 300,00 TL
    Xbox Store Deluxe Sürüm -- 372,50 TL
    Steam Standart Sürüm -- 289,00 TL
    Steam Deluxe Sürüm -- 388,00 TL

Ön sipariş bonusları:

• Beta Erişimi (PS4'te erken erişim)
    • Marvel Legacy Outfit paketi
    • İsim levhası
    • Ms. Marvel ifadesi (PS4)
    • Dinamik tema (PS4)

Deluxe sürüm içerikleri:

• Yenilmezler'in 6 üyesi için Exclusive Obsidian Outfit paketi
    • 6 Obsidian temalı isim levhası
    • 72 saatlik erken erişim

Exclusive Digital sürüm içerikleri:

• Süper Kahraman kişiselleştirme seçenekleri için 1.000 kredi
    • Ms. Marvel isim levhası
    • 72 saatlik erken erişim

Earth’s Mightiest Edition ($199.99)

• 12 inç Captain America heykeli
    • Deluxe sürümün kutulu sürümü
    • SteelBook
    • Hulk bobblehead
    • Mjolnir anahtarlık
    • Black Widow kemer tokası
    • Iron Man prototip zırh taslağı
    • Kamala Khan rozeti
    • Avengers fotoğrafı

Kapak tasarımı:

Marvel's Avengers - Embrace Your Powers | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 13 Şubat 2020; 20:42:46 >
  • Fiyatı beklediğime göre gayet makul çıktı şaşırdım. Sonrasında artar artmaz belli olmaz bir pre order yapmak lazım
  • steam den almak lazım
  • PC de yaması yapılacağı için Türkçe oynamak lazım

• westberlin kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar bize göre pahalı olsa da bu oyun da dahil olmak üzere bazı oyunlarda en uygun ön sipariş fiyatı tr store'da. Oyun beğenilirse 100 lira altına düşmesi için 1 yıl beklemek gerekecektir.

tüm ülke psnleri arasında en uygun fiyat tr psn de hocam yani ülkeye özel fiyatlandırma yapılmış. siz fiyatin neyini beğenmediz acaba? 100-150 den çıkış yapacak değilya oyunlar.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle 60$ olan oyunu 120₺ ye verecek halleri yok. Oyunu ön sipariş geçersin gecemezsin ama ortada olan fiyatları eleştirmenin anlamı yok. İyi kötü kardeşlikle alıp oynayıp bitirip satıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

Bu mesaj silindi.
    Fiyatlar hep sabit. Yurtdışında 60$. Para birimimiz değersiz, ne Sony'nin ne de Sony TR'nin suçu var.
    sonuna kadar haklısın.
    300 tl fazla dersen susturmaya çalışırlar.diğerleri 429 tl o yüzden şükret derler.

bana kalırsa 300 tl olmalı en pahalı oyun.o yüzden marvel's avengers fiyatı uygun sayılır bana göre.size göre 300 tl pahalı ona da katılıyorum.fakat çıkıp 300 tl uygun diye savunmam ben burada.429 tl yi gösterip 300 e razı etmeye çalışıyorlar.ama satmayan oyunları bu kurda tr psn 219 tl ye koyabiliyor ne hikmetse..

en fazla parayı 300 tl ile rdr 2 ye verdim.devamı benim için fazla.
    300 tl de sadece rockstar,naughty dog oyunlarına verilir.birde God of War.
    devamı 100-150 tl den fazlası etmez.Marvel's Avengers de buna dahil doğal olarak.hele ubisoft oyunları 60-80 tl arası en fazla.
    avengers oyununu çıkışında alıp oynayıp 50 tl eksiğine satarsın.başka çare yok.
    bu kurda yapacak birşey yok.o yüzden 300 tl idare eder bir fiyat.ama yılda 1 oyun ancak o fiyatı hakediyor içerik ve kalite olarak
  • US psn de çıkış tarihi 31 Aralık olarak gözüküyor
    TR de 4 Eylül. Hangisi doğru acaba net bir fikri olan var mı?

• 4 Eylül olan doğru hocam. :)
    US PSN'de tarih güncellenmemiş onun için o tarih verilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 24 Şubat 2020; 7:13:24 >
  • crystal dynamics faktöründen dolayı ümitliyim. Beni korkutan, çok fazla şey vaat etmeleri.

Ayrıca yapısı gereği division ya da anthem gibi bir şey olmasından da şüpheliyim. Daha fazla level scaling sahibi oyun görmek istemiyorum gerçekten sıkıldım. Keşke bu online mevzusuna hiç girmeseler.
  • Kendine ait bir offline campaign'i olacak olması güzel ama son videolarda grafikler cidden gözüme battı. Cilalanınca daha iyi durur belki.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.