Şimdi Ara

MARVEL'S AVENGERS (PlayStation / Ana Konu) (ÇIKTI) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
7
Favori
21.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MARVEL'S AVENGERS (PlayStation / Ana Konu)     (ÇIKTI)

Hulk olarak oynamak çok zevkli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun uncharted tan division a döndü 5.saatte abi devam et işte ya mis gibi akıp gidiyordu oyun, ne halt yemeye bir sürü ıvır zıvır görev çıkarttın. Büyük potansiyel harcanmış valla.campaign modu yine de keyifli gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En nefret ettiğim oyun türü :/ anlaşıldı indirim beklenecek. Mafia remake geliyor zaten 20güne. Ondan devam artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

Senaryo modunu sadece bitirmek icin 40 tl ye kiralayip oynayacagim. Cunki ingilizcem yok acinacak haldeyim ve senaryo hem kisa hemde her karakterle doya doya oynayamiyorsun. Ucuzlayincada coop ta her karakterle doya doya harika bir combo deneyimi yasayacagimi dusunerek 200 tl ye dusunce kutulusunu deliler gibi bekleyip alacagim.

Bilgilendirme icin tesekkurler.

Alıntıları Göster
    hocam nereden nasıl kiralıyorsunuz sadece hikaye modunu oynamak ıstıyorum bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

hocam nereden nasıl kiralıyorsunuz sadece hikaye modunu oynamak ıstıyorum bende

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/kiralik-ps4-oyunlari-yaz-kampanyasi-marvel-avengers-mafia-1-ghost-of-thushima--139574383

• Ps4 için secondary hak olarak almak istiyorum satan varsa veya ortak almak isteyen varsa iletişime geçsin benle
  • Çizgi romanları filmleri dizileri yalayıp yutmuş bir marvel fanı olarak sadece campaign modunu oynamak için alacağım ama pişman olmaktan korkuyorum. Galiba kiralamak ya da alıp bitirip satmak en mantıklısı.

Bilenlere bir sorum olacak, hikayesinin temel aldığı bir çizgi roman var mı? Videolardan gördüğüm kadarıyla Kamala Khan'ın yeteneklerini kazanma ve Avengers'a dahil olma süreci çizgi romanlarla tutarlı yapılmış. Hikayenin genelinde de böyle referanslar yer alıyor mu?
  • MARVEL'S AVENGERS (PlayStation / Ana Konu)     (ÇIKTI)

MARVEL'S AVENGERS (PlayStation / Ana Konu)     (ÇIKTI)

Güzel gidiyor, bitirdiğimde ufak bir inceleme yazarım. Ana hikaye keyifli, lakin ana hikayenin yanına eklenen yan görevlerin, Multiplayer kafasında tasarlanması çok hoşuma gitmedi. Çok zorlama olmuş. Oyunu Kamala Khan denen karakterin gözünden oynuyoruz. Tabi diğer üyelerle birlikte. Hikaye Çizgi romana dayanıyormuş. Seslendirmeler oldukça kaliteli, grafikler de ne çok iyi ne çok kötü, daha iyi olabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 7 Eylül 2020; 1:27:24 >

• Hikaye modunu bitirdim an itibariyle, beklediğimden çok çok iyi buldum, özellikle ilk 4-5 saatlik sunumu ve son 1 saatlik final bölümünün aksiyonuna hayran kaldım. Çok çok daha iyi olabilirmiş servis oyununa dönüştürmeyip sadece single a odaklansalarmış ama yine de hikaye 10 üzerinde sağlam bir 7 yi hakediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Güzel gidiyor, bitirdiğimde ufak bir inceleme yazarım. Ana hikaye keyifli, lakin ana hikayenin yanına eklenen yan görevlerin, Multiplayer kafasında tasarlanması çok hoşuma gitmedi. Çok zorlama olmuş. Oyunu Kamala Khan denen karakterin gözünden oynuyoruz. Tabi diğer üyelerle birlikte. Hikaye Çizgi romana dayanıyormuş. Seslendirmeler oldukça kaliteli, grafikler de ne çok iyi ne çok kötü, daha iyi olabilirdi.
    base ps4 denmi bu görüntüler ps4 pro mu ??

uzak mesafeler gerçekten kötü duruyor yada bana öyle geldi

• gamer-x kullanıcısına yanıt
    Standart PlayStation, evet grafik olarak ortalama bir yapım olmuş.

• Spiderman veya arkham kalitesinde bir oyun olsaydı direkt alırdım fakat biraz daha beklemeyi düşünüyorum açıkçası. Zaten 2 hafta sonra mafia 1 remake geliyor. Aylık oyun alımımı onunla yapmayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Spiderman veya arkham kalitesinde bir oyun olsaydı direkt alırdım fakat biraz daha beklemeyi düşünüyorum açıkçası. Zaten 2 hafta sonra mafia 1 remake geliyor. Aylık oyun alımımı onunla yapmayı düşünüyorum
    O oyunlar kalitesinde değil işte bu servis olayı yüzünden malesef. Kaliteyi aşağıya çekiyor bu olay.

• Elinde taş gibi karakterler var, üstelik sinemadan dolayı karakterler olduğundan daha popüler durumdalar, bence daha iyi değerlendirilebilirdi.

Ya karakter sayısını az tutup daha fazla odaklanacaklardı ya sağlam bütçeyle baba bir yapım yapacaklardı, bu şekilde biraz arada kalan bir oyun olmuş. Her şeyden var fakat hiç bir şey mükemmel değil :)
  • sec hak arıyorum fakat forumda satan yok neden acaba??
  • bu oyunda en fazla 2 ay içinde sağlam bir fiyat düşüsü olacak; bence acele etmeye gerek yok daha ortada spiderman ve yeni karakterler yok oyun bir otursun bakalım nasıl birşey çıkacak ortaya göreceğiz
  • bu oyun çok çabuk indirim yiyecek aceleniz yoksa bekleyin derim kullanici paunlari çok çok kötü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biraz daha bekleyelim ozaman tavsiyenizi dinliyorum
  • Yorumlardan sonra ben de beklemeye geçtim. Gittim mafia 1 remake aldım birde cyberpunk alırım kasımda. Avengers ı belki ps5 te oynarım bir aksilik çıkmaz ve konsolu alırsam

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.