Şimdi Ara

MARVEL'S AVENGERS (PlayStation / Ana Konu) (ÇIKTI) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
452
Cevap
7
Favori
21.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DelNaja kullanıcısına yanıt
    Ben PS4 Pro 4K'da oynadım ara ara sorun olabiliyor ama bu sürümün beta olduğunu unutmamak lazım final sürümde bu sorunlar giderilmiş olabilir.

Ben oyunu beğendim bir Spider Man detay seviyesinde bir oyun beklemiyordum zaten bu haliyle fazlasıyla yeterli bir oyun olmuş. Grafikler güzel görünüyor ama animasyonlar keşke biraz daha iyi olsaymış.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    coopta bikaç kez bazı alanlarda ortalık çok karışınca fpsde yarı yarıya düşüş oldu(ps pro).Yapımcılar full sürümde bunu düzeltmek için çalıştıklarını söylüyor.(redditte oyunculara direk cevap veriyorlar)

Beta olmasına rağmen,fps ve bağlantı hataları hariç göze çarpan bir hatası yoktu.

Reddit sayfasının 23bin üyesi vardı bugün baktığımda,takip edebildiğim kadarıyla oyuncuların neredeyse hiçbiri kötü yorumda bulunmamış.Hatta geneli,videolardan dolayı beklentimiz düşüktü,oyunun bu kadar eğlenceli olacağını tahmin etmedik diyor.

Ben de videolardan çok tat almamıştım,beklentim düşmüştü.Sırf Hulk hayranlığımdan dolayı satın aldım oyunu.Söylenildiği gibi oynanış videoları bu oyunun eğlencesini çok iyi yansıtamıyor.Oynarken zaman nasıl geçti anlamadım.

Bir de full sürümde zamanla baya yeni içerik gelecek gibi.

edit: Yukarıda yazdıklarım multiplayer için geçerli.Tek kişilik senaryo modu bana göre sıkıcı.Sadece,oyuncuları karakterlere alıştırmak için ve hikaye boşluğunu doldurmak için yapılmış gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaamoz -- 10 Ağustos 2020; 1:8:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaamoz K kullanıcısına yanıt
    Hocam reddit teki sayfayı ilk çıktığından beri takip ediyorum. İlk 100 üyesinden biriyim o sayfanın, neredeyse açılan her başlığı okudum. Yabancı elemanlar bizden çok daha hypelanmışlar o videolardan :) ayrıca 1-2 hafta önce 2 tane geliştirici reddit hesabı açıp "AMA" etkinliği denilen soru cevap etkinliği yapmışlardı. Orada ki soruların biri beta içeriğinde ne olacağını sormuş elemanın biri. Geliştiricilerin söylediğine göre oynanışı kavramamız ve anlamamız için yeterince oyun modu koyduk diyordu. Ancak final sürümde sizi bundan çok daha fazlası bekliyor olacak, merak etmeyin demişti. Ayrıca karakter geliştirme ekranları şuan ki göründüğünden daha derin olacakmış.

Dipnot: kullanıcının biri cadılar bayramına özel olarak ghost rider'ı oyuna getirir misiniz demişti. Geliştirici neden olmasın demişti.

Dip not 2: oyunun sitesinde glem.io ya bağlı linklerle 4-5 tane name-play veriliyor ücretsiz. Baya iyiler kaçırmayın.

• Avengers i hiç izlememe rağmen Enis in videosunu izledim ve oyun iyi gibi duruyor. Bu hafta sonu open betaya girip deniyeceğim. Beğenirsem Spiderman eklenince alıp oynarız.

Beta da Co-op oynama fırsatımız var mı?

• Oyunun hikayesi surekli DLC ile desteklenecekmis sanirim yani alayim bitireyim satayim olmayacak sirf bu yuzden almaktan vazgececim gibi.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Eklenen dlc ler ücretsiz olacak dendi diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Eklenen dlc ler ücretsiz olacak dendi diye biliyorum.
    DLC'lerin ücretsiz olacağını düşünmüyorum. Bu oyun online çok oyunculu ve karakter geliştirme üzerine kurulu bir yapıya sahip. Aynı Destiny gibi. Hikaye elbette olacaktır ama olay hikayeden ziyade daha iyi item düşürüp karakterini güçlendirme üzerine olacaktır. Ve bu tip altyapıya sahip oyunlar birkaç ayda bir güncelleme alır. Her yayınlanan içerikle önceden düşürdüğün itemler deyim yerindeyse çöp olur. Küçük dlc'ler belki ücretsiz olabilir ama hikayeye ve oyundaki itemlere etki edecek dlc'ler kesinlikle ücretli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aldueren

DLC'lerin ücretsiz olacağını düşünmüyorum. Bu oyun online çok oyunculu ve karakter geliştirme üzerine kurulu bir yapıya sahip. Aynı Destiny gibi. Hikaye elbette olacaktır ama olay hikayeden ziyade daha iyi item düşürüp karakterini güçlendirme üzerine olacaktır. Ve bu tip altyapıya sahip oyunlar birkaç ayda bir güncelleme alır. Her yayınlanan içerikle önceden düşürdüğün itemler deyim yerindeyse çöp olur. Küçük dlc'ler belki ücretsiz olabilir ama hikayeye ve oyundaki itemlere etki edecek dlc'ler kesinlikle ücretli olacaktır.

Alıntıları Göster
    https://gamerant.com/marvels-avengers-heroes-regions-dlc-free/

Eklenecek yeni karakterler ve bölgeler ücretsiz olacak. Oyunun çıkışından sonra ilk olarak Hawkeye gelecek. 2021 başı Spider-Man geleceğini biliyoruz. Bunun dışında da dosyalarda Kate Bishop War Machine ve She-Hulk geçiyor bunlar da gelecebilecek karakterler. Parayı kozmetik satışından sağlamayı planlıyorlar. Satışlar kötü giderse veya kostüm satma olayı tutmazsa belki ilerde ücretli dlc görebiliriz ama şu anlık kozmetik dışı içerikler ücretsiz olarak gelecek.

• Oyunun Soundtrack albümü plağı. Rengi çok hoşma gitti.

-----

• Yukarıdaki videoda sanki kötü bir sistem gibi bahsedilmiş de;oyunu beğenip,fakat hazırdaki içeriği bitirip sıkılanlar için güzel bi sistem.

Oyundan tamamen sıkılan da (eğer ücretliyse) yeni eki almaz,devam etmez.

Bir de neredeyse her oyunda eklentiler artık paralı zaten,sürekli oyun üzerinde çalışıp bedavaya yeni içerik üretmez kimse.

Kozmetikten,genişlemeden vs bir şekilde para istenir.Bu da normal birşey.Adamlar emek veriyor,sürekli hizmet sunuyor.

Önemli olan lootbox garabetinin olmaması,bu da yok zaten oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaamoz -- 12 Ağustos 2020; 16:44:34 >
  • Kaamoz K kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de çok beğendim. Avengers oyunu için çok uygun bir sistem bu.
  • Daha önce söylendi mi bilmiyorum;oyunun dövüş mekaniklerini tasarlayan kişi,aynı zamanda God of War'un dövüş mekaniklerini tasarlayan kişi.

röportajında,full sürümde olacak toplam 3 talent ağacıyla karakterlerin kişiselleştirileceğini,2 farklı oyuncunun Thor'unun oynanışının birbirinden çok farklı olcağını söyledi.

Bir de verilen talentlere göre takımdaki karakterler arasında farklı etkileşimler olup,farklı comboları tetikleyecekmiş.

örnek,

https://www.gamesradar.com/marvels-avengers-endgame-will-look-nothing-like-its-beta/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaamoz -- 12 Ağustos 2020; 16:48:10 >

• Open Beta psn e eklenmiş. İndire bilirsiniz.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    İndiriyorum bilgi için teşekkürler 😊

• Beta link:https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0082-CUSA23880_00-7069782113349663

Oynamaya ne zaman açılır acaba, yarın yine bu saatlerde mi yoksa akşam 21'de mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 13 Ağustos 2020; 14:28:43 >
  • Black Widow değil Spider-Man olmuş bu. Son oyundaki üçgen daire finisherı da koymuşlar.

• Nakahella kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    İndirmeye açılmış ps4 de
    paylaşımınız için teşekkür ederim.

• Marvel's Avengers PS4 Beta Gameplay - 6 Things We Love

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.