Şimdi Ara

Marvel’s Avengers 4 Eylül'e Ertelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Square Enix, 15 Mayıs'ta çıkması planlanan Marvel’s Avengers oyununun çıkış tarihini 4 Eylül'e ertelediklerini duyurdu.

Crystal Dynamics stüdyo yöneticileri Scot Amos ve Ron Rosenberg erteleme ile ilgili olarak "Crystal Dynamics olarak hedefimiz en iyi Marvel’s Avengers deneyimini sunmak ve bu hedefimize ulaşmak için oyunun çıkış tarihini 4 Eylül'e erteleme kararı aldık."

"Kendimiz de birer Marvel hayranı olarak, bu efsane karakterler ile birlikte çalışmak bizim için bir onur ve ayrıcalık ve bu süper kahramanların bizim ve dünya genelindeki hayranlar için ne ifade ettiğini biliyoruz. Marvel’s Avengers vizyonumuzu açıkladığımızda sizlere orijinal bir hikayeye sahip tek oyunculu mod, ilgi çekici co-op oynanışı ve yıllar boyunca sürecek içerik desteği sözü vermiştik. Bu amaçla, ek geliştirme süresinde oyunu iyileştirmeye ve cilalamaya odaklanarak hayranlarımızın beklediği ve hak ettiği yüksek standartlarda bir Marvel’s Avengers oyunu sunacağız." 

Marvel’s Avengers 4 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak.

• Yuh 6 ay cvarı ertelenmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun iyi olsun 4 ay ertelenmesi sorun değil. Bu oyundan beklentilerim yüksek umarım yanıltmaz.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Co-op, MP geçtim de düzgün bir single ve açık dünya verirse tadından yenmez.
  • Benim umudum yok bu oyundan Bir Spiderman veya Batman gibi keyif vermeyecek.
  • Bu crystal dynamics'in oyunlarıda sürekli ağustos, eylül ayları gibi çıkıyor ve kısa zamanda unutulup gidiyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • kaliteli bişi olsun da ertelensin (star citizen moduna girmeden tabi)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • The last of us part 2 ile aynı zamanda çıkarmamak için ertelenmiştir
  • Cyberpunk'ın geleceği tarihte çıkartmayın abi satmaz oyununuz. Oyun dünyasının en iyi firmasının oyunu sonuçta paragöz de değiller, adamlar oyunlarına o kadar güveniyor ki Drm bile koymuyorlar. Ea, Ubisoft firmalarıyla da karıştırmayın, adamlar has oyuncu ve yaptıkları işte oyuncular için hadi kalabalık yapmayın abi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Cyberpunk'ın geleceği tarihte çıkartmayın abi satmaz oyununuz. Oyun dünyasının en iyi firmasının oyunu sonuçta paragöz de değiller, adamlar oyunlarına o kadar güveniyor ki Drm bile koymuyorlar. Ea, Ubisoft firmalarıyla da karıştırmayın, adamlar has oyuncu ve yaptıkları işte oyuncular için hadi kalabalık yapmayın abi.

Ne alakası var Cyberpunk'la? Cyberpunk 16 nisanda çıkıyor, mayısta (hatta artık eylülde) çıkacak oyunu niye etkilesin?
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Cyberpunk'ın geleceği tarihte çıkartmayın abi satmaz oyununuz. Oyun dünyasının en iyi firmasının oyunu sonuçta paragöz de değiller, adamlar oyunlarına o kadar güveniyor ki Drm bile koymuyorlar. Ea, Ubisoft firmalarıyla da karıştırmayın, adamlar has oyuncu ve yaptıkları işte oyuncular için hadi kalabalık yapmayın abi.</blockquote>
    Ne alakası var Cyberpunk'la? Cyberpunk 16 nisanda çıkıyor, mayısta (hatta artık eylülde) çıkacak oyunu niye etkilesin?

arkadaşın devreler karıştı sanırım ondan

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bakalım Dying Light 2 ne zaman ertelenecek.
  • Şaşırmadım beklediğim birseydi. Hatta ben 2021 e ertelenecegini dusunmustum ama yine bekledigim kadar ertelemediler. Tabi yine ertelenme ihtimali var orasi ayri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direkt tarihten değil dönemden bahsettim bunu anlayamayacak ne var enteresan.
  • quote:

Direkt tarihten değil dönemden bahsettim bunu anlayamayacak ne var enteresan.

Bir tane oyun mu etkileyecek tüm dönemi? Hiçbir oyun bu etkiyi yapamaz. Zaten Cyberpunk'ı herkes sevmeyecek casual olmadığı için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.