Şimdi Ara

Marvel karakter savaşı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu savaşda bir kahramanı birden fazla kişiyle karşılaştıracağım bu savaşa kötülerde dahil

Kaptan america vs kara panter ( fikrim = kara panter )
    Örümcek adam vs iron man ( fikrim = örümcek adam )
    Hulk vs thor ( fikrim = hulk )
    Doctor strange vs vision ( fikrim yok )
    Hera vs odin ( fikrim = odin alır )

Doctor strange vs thor ( bilmiyom )
    Odin vs thanos ( İG olmadan ) ( fikrim = thanos )
    Vision vs hera ( fikrim = hera nede olsa thoru aldı )
    Hulk vs iron man ( fikrim = hulk gömer )
    Kış askeri vs kaptan amerika ( fikrim kaptan amerika )
    Malekith vs hulk ( fikrim = hulk alır )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Captain America vs Black Panther -> BERABERE olabilir ama tecrübesinden dolayı cap diyorum
    Örümcek adam vs iron man -> IRON MAN
    Hulk vs thor -> THOR HULKU ÖLDÜRECEK GÜÇTE BİR KARAKTER ŞUNU ANLAYIN ARTIK SIKTI BU VS
    Doctor strange vs vision -> DR STRANGE ÇOK RAHAT ALIR
    Hela vs odin ( hera değil bu arada hela ) -> ODIN

Doctor strange vs thor -> THOR
    Odin vs thanos ( İG olmadan ) -> ODIN
    Vision vs hela -> HELA
    Hulk vs iron man -> HULK
    Kış askeri vs kaptan amerika -> CAP
    Malekith vs hulk -> HULK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 17 Mart 2018; 9:29:22 >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Odin thanosu alabiliyo mu ben thanosu ölümsüz diye duymuştum nasıl aluyor bir açıkla

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Odin thanosu alabiliyo mu ben thanosu ölümsüz diye duymuştum nasıl aluyor bir açıkla

Yendiği bir çr vardı zaten

Odin All-Father Seviyesinde bir karakter. Ordan bile anlaşılıyor thanos'tan güçlü olduğu.

Yenmesi için illa öldürmesi gerekmiyor bu arada
    odin mi güçlü thor mu sorusunun cevabı nedir
    birde odin vs süperman veya darkseid kapışmasındada o zaman odin alır
  • quote:

odin mi güçlü thor mu sorusunun cevabı nedir
    birde odin vs süperman veya darkseid kapışmasındada o zaman odin alır

Odin daha güçlü tabikide.

Odin vs Superman vs'sinde odin çok rahat alır.

Darkseid'in normal formunu baz alırsak odin yener.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 17 Mart 2018; 13:34:37 >
    ben odinin bu kadar güçlü olduğunu bilmiyodum odin ne tanrısı onuda söylesin thor yıldırım tanrısıydı hela ölüm tanrıçası odin hangisi
  • Captain America

Spiderman

Thor

Strange

Odin

Strange

Odin

Hera

Hulk

Winter Soldier

Hulk

• Kaptan america vs kara panter - Captain alır
    Örümcek adam vs iron man - İron Man
    Hulk vs thor - Hulk
    Doctor strange vs vision - Dr. Strange
    Hera vs odin - Odin

Doctor strange vs thor - Dr.Strange
    Odin vs thanos ( İG olmadan ) - Odin
    Vision vs hera - Hela
    Hulk vs iron man - Hulk
    Kış askeri vs kaptan amerika - Captain alır
    Malekith vs hulk - Hulk
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    Eski halkın kahramanı örümcek adam nerde ben örümcek adam 1- 2 - 3 de olan hali alır diyorum ama diyerleri iron mani alamaz hele son örümcek adam bildiğimiz ufak tefek çocuk

• Kaptan america vs kara panter -Cap ama %55-45 değişir çok yakın
    Örümcek adam vs iron man -Iron Man rahat
    Hulk vs thor -Thor
    Doctor strange vs vision -Strange rahat
    Hela vs odin -Odin

Doctor strange vs thor -Thor (Classic Strange ise durum farklı)
    Odin vs thanos ( İG olmadan ) -Odin
    Vision vs hela -Hela bildiğim kadarıyla iyi büyücü değil ve fiziksel gücü olup da Vision'ı alt edebilen çok az karakter var. Yoğunluğunu düşürüp kalbini sökebilir o yüzden Vision. Hela'nın Vision'ı engelleyecek büyüsü varsa o zaman durum değişir
    Hulk vs iron man -Hulk
    Kış askeri vs kaptan amerika -Cap
    Malekith vs hulk -Hulk alır gibi
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Hocam diğer cevablarınız kişiye göre değişirde hela visionu rahat alır kadan asgardın ordusunu tek başına yendi thor büyü gücünü kullandığı halde hela thoru yendi hela visionu rahat alır

• quote:

Hocam diğer cevablarınız kişiye göre değişirde hela visionu rahat alır kadan asgardın ordusunu tek başına yendi thor büyü gücünü kullandığı halde hela thoru yendi hela visionu rahat alır

Büyü gücü yoksa Vision'a dokunamaz Hulk bile dokunamaz Vision'a. Asgard ordusunun vibranyum bedeni yoktu ve yoğunluklarını sıfıra indirme veya elmas sertliğine çıkartma güçleri yoktu zaten Asgard ordusunu Iron Man de dağıtır filmdekine göre. Thor'un yıldırımı çok güçlü olabilir ama Hela'nın da direnci var sonuçta. Diğer taraftan Vision bu direnci açıp Hela'nın vücudunun içinden geçebilir bu sayede de yenme şansı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Büyü gücü yoksa Vision'a dokunamaz Hulk bile dokunamaz Vision'a. Asgard ordusunun vibranyum bedeni yoktu ve yoğunluklarını sıfıra indirme veya elmas sertliğine çıkartma güçleri yoktu zaten Asgard ordusunu Iron Man de dağıtır filmdekine göre. Thor'un yıldırımı çok güçlü olabilir ama Hela'nın da direnci var sonuçta. Diğer taraftan Vision bu direnci açıp Hela'nın vücudunun içinden geçebilir bu sayede de yenme şansı var.

Kafasında ruh taşı olmasına rağmen Hulk Vision'un kafası parçaladı. Yani Hela Hulk'dan daha güçlü olduğuna göre bence Hela'yı yenme şansı yok. Diye düşünüyorum.
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    Vision kafasına ruh taşını nereee takıyor hiç denk gelmedim ona. Ayrıca 1 kere oldu diye her zaman olacak değil o yazarın o anki isteği üzerine olan bir şey. Vision yazarları çok tuhaf yarısı karakteri bilmiyor bazısı heat vision'ı alnındaki solar gem'den çıkartıyor bazısı gözünden ve açıklaması dahi yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Vision kafasına ruh taşını nereee takıyor hiç denk gelmedim ona. Ayrıca 1 kere oldu diye her zaman olacak değil o yazarın o anki isteği üzerine olan bir şey. Vision yazarları çok tuhaf yarısı karakteri bilmiyor bazısı heat vision'ı alnındaki solar gem'den çıkartıyor bazısı gözünden ve açıklaması dahi yok

Yazarın inisiyatifi konusuna sonuna kadar katılıyorum. Keza Deadpool ve Punisher gibi bir karakterlere Marvel Evrenini yok ettirdiler. Güç dengesi yazarın vicdanına bağlı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.