Şimdi Ara

Marvel'ın yeni filmi Eternals'tan ilk fragman paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Marvel'ın yeni filmi Eternals'tan ilk fragman paylaşıldı

Marvel'ın sinemada kurmuş olduğu evrenin yeni bir dönemine giriyoruz. Bu yeni dönemde en çok merak edilen filmlerden biri de şüphesiz Eternals. Filmin yönetmeni ve oyuncuları sebebiyle bir hayli merak edilen bir filmden ilk fragman geçtiğimiz dakikalarda paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Söylentilere göre Disney, DC Comics'i satın almak istiyor

Fragmanda anlatıcı sesinden popüler oyuncu Salma Hayek'in sesini duyuyoruz. Ayrıca filmde rol alan önemli oyuncuların tamamını da görebiliyoruz. Sahnelere bakıldığı zaman Marvel'ın en büyük işlerinden biri olduğu açıkça belli ki Marvel tarafından da buna benzer bir açıklama gelmişti.

Eternals, 5 Kasım 2021'de vizyona girecek. Filmin yönetmenliğini Chloé Zhao yapıyor. Oyuncu kadrosunda ise Angelina Jolie, Salma Hayek, Richard Madden, Gemma Chan, Kit Harington, Kumail Nanjiani, Barry Keoghan ve Dong-seok Ma bulunuyor. Yönetmen Chloé Zhao, bu yılki Oscar'da "En İyi Yönetmen" ödülünü almıştı.

Resmi olarak duyurulmasa da Eternals 2 için de çalışmalara başlandığı söylentiler arasında. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Eternals Fragman

• Fragmanı gayet güzel

• Fragmanın nostaljik açılış şarkısı ve fragman güzelmiş.Marvel iyi ki varsın.

• Tutabilecek dizi olabilir fragman gayet iyi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fragman dan güzel bir yapım olacağı anlaşılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar o kadar güzel ki, açıp fragmanı izledim 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fragmanı bende çok beğendim bu evrene hakim değilim pek ama kaliteli güzel bir yapım olacağa benziyor.

• 1:31 aha jon snow

• Angelia jolie varsa çöp bile olsa izlenir. Marvelin en sağlam projesi sanırım. Merakla beklemedeyiz, fragmanı beğendim.

• İşte marvel ekibinden güzel bir film.. bekliyoruz

• marvel sağlam giriyor bu faza. Kit Harington, Richard Madden, Angelina Jolie

dc evreni de hala beğenilmeyen filmin snyder's cut olanını çeksin. bu kafayla daha çok ezilirler marvel altında

• güzel bir film olacağa benziyor.

• Her zaman dizi filmler vs. hep sevmişimdir hayatın monotonluğundan sıkıcılığından kafa dağıtmak için bire birdir o yüzden kaliteli eğlenceli zaman geçirten ve sıkmayan her filmi izlerim

• nedense hiç bir zaman iron man, captain america veya avengers tadında bir film geleceğini sanmıyorum aşırı iyiydi benim için bunlar çöp geliyo suan :S

• Fragman pek bir şey göndermiyor ama güzeldi. Umarım sinemalar açık olur da yerinde izleriz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Thanos'a göre güçleri nasıl bunların?

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Fragman dan güzel bir yapım olacağı anlaşılıyor.

Bana çok boş geldi, bakalım ne çıkacak.

• Thaones a göre gücünü soran arkadaş olmuş. O filmleri izlediniz mi bilmiyorum. Yoksa aaaa ne kadan güzel kızlan oğlan tutkulu dövüş dıkşın dikiş fakiş finiş diye mi izliyorsunuz?. Thaones tek başına basit bir uzaylı varlık sayılır diyemem gücü çok zaten o sayede etrafında çok fazla kötü olup ona biad eden var. Ancak thor thanos gibi 5 kişi devirir. Hulk gamasız ilk yeşil olduğu hali hariç her türlü yener. Thaones u yenilmez kılan güç eldiveninde ki taşlardır. Bu filmdeki karakterlerin hepsini yok ediyor o taşlarla. Yok edilmeden önce o karakterlerin neler yaptığını anlatıyor yani insanları ve insan formunda oluşturulmuş 4 - 5 varlığı daha yaratan tanrıları konu ediniyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.