Şimdi Ara

Marvel'ın yeni dizisi Ms. Marvel'dan ana karakterin ve kostümünün bulunduğu görseller paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marvel'ın yeni dizisi Ms. Marvel'dan ana karakterin ve kostümünün bulunduğu görseller paylaşıldı

Disney'in, Disney+'ta yayınlanması için hazırladığı Marvel dizilerinden biri olan Ms. Marvel'dan kostümün ve ana karakterin bulunduğu ilk görseller paylaşıldı. 

Ayrıca Bkz.Marvel'ın şu ana kadar duyurulandan çok daha fazla yaklaşan film projesi bulunuyor

Paylaşılan görsellerde ana karakter olan Ms. Marvel, yani Kamala Khan'ın kostümlü halini ilk kez görüyoruz. Kostümün çizgi romandakilere yakın olduğunu ancak diğer yapımlarda da olduğu gibi modern bir yorumunu görüyoruz. 

Dizinin başrolünde yani Ms. Marvel rolünde Iman Vellani bulunuyor. Bad Boys for Life filminin yönetmenleri Adil El Arbi ve Bilall Fallah ise dizinin yönetmenliğini yapacak. Dizinin 2021 yılında yayınlanması bekleniyor. Ayrıca Ms. Marvel karakterinin Captain Marvel 2'de de gözükmesi planlanıyor. Kamala Khan karakterinin aynı çizgi romanlarda olduğu gibi kendince çizgi romanlar yazdığı ve süper kahramanların hayranı olduğu bir hikaye ile başlayacak.

Dizinin geriye kalan oyuncuları şöyle: Aramis Knight, Saagar Shaikh, Rish Shah, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Matt Lintz, Yasmeen Fletcher, Laith Naki, Azher Usman, Travina Springer ve Nimra Bucha. Bahsi geçen görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Marvel'ın yeni dizisi Ms. Marvel'dan ana karakterin ve kostümünün bulunduğu görseller paylaşıldı

• Ben çok beğendim, çizgi romandan fırlamış gibi. Kostümü ve göz maskesini görünce cast seçiminin de başarılı olduğunu anladım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ne dandik bir kostüm
  • Musulam kahraman olunca boyle dandik oluyor :/ . Turbanli olmaliydi daha gerckci Musluman Super Kahraman olurdu netekim ...

• Dandik olmasının nedeni muhtemelen kıyafeti kızın kendi dikecek olmasıdır spiderman ilk kostümüde çok kötüydü daha sonradan tony strak kendi kostümünü getirip olayı çözmüştü

Yada daha kostümün üzerine cgı da eklenecek olabilir

Yani bu adamlar ırkçılık yapıp “aaa bu müslüman onun kostümü kötü olsun” gibi saçma sapan şeyler yapmazlar
  • Marvel son 2 senedir çizgi romanlara çok uygun kıyafetler yapıyor. Ms. Marvel da bu noktada çok güzel olmuş, çok güzel ve neşeli bir karakter umarım iyi yansıtırlar.

• lollololo L kullanıcısına yanıt

Oyuncu Musluma mi bilmem ama oynadigi karakter herkesin bildigi uzere Musluman Kahramandir.

Musluman da yaygin inanis basin ortulmesidir. Bu baglamda basortusu olmaliydi . Ama elbete janjanli renk renk veya CGI li satafatli basortusu turban filan da abes olurdu netekim ...

• Ben kostümü beğendim. Ayrıca müslüman karakter seçmeleri hoş olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 2 Mayıs 2021; 17:59:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Spidey gibi tam kapanaymış😅
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt

Olmazzzz. Vucut hatlari goruluyor olmaaaazzz Marvel'ın yeni dizisi Ms. Marvel'dan ana karakterin ve kostümünün bulunduğu görseller paylaşıldı .

Gercek hayatta cogu kapansa da vucut hatlari belli olan ar kiyafetleri hatta paresuleri bile giymekteler ....

Super Kahraman in en onemli ozelligi Musluman Karakterli olmasiir. Cizgiromanini filan bilenler zaten biliyorur ...

Haber basliginda ve iceriginde bu detay da ayrica bahsedilmesi gerekirdi ...

• Konuda ne güzel de boş yapmışlar. Bugünkü boş yapma kotanızı doldurmuşsunuzdur herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöp

• Ms. Marvel kostümü gerçekten çok kötü olmuş.
  • kostümün filmdeki hali böyle kalmaz. son filmlerde kostümlere cgi ile ayar çekiyorlar.

• Ultra dandik

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Olmazzzz. Vucut hatlari goruluyor olmaaaazzz  .

Gercek hayatta cogu kapansa da vucut hatlari belli olan ar kiyafetleri hatta paresuleri bile giymekteler ....

Super Kahraman in en onemli ozelligi Musluman Karakterli olmasiir. Cizgiromanini filan bilenler zaten biliyorur ...

Haber basliginda ve iceriginde bu detay da ayrica bahsedilmesi gerekirdi ...

bahsedilmesi gerekirdi ... netekim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kostümü tek beğenen benim sanırım

• Ayakkabi kostum
    Yapionuz bari ozen gosterin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.