Şimdi Ara

Maruz kaldığınız en yoğun trafik, rakamlarla (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 6'da işten çıkıp kazlıçeşmeden eve Hadımköye 10'da varmıştım. 2-3 sene önceki kar yağışında. normalde 8-8:30'da evde oluyordum.

kış lastiği olduğundan ara sokaklara dalmıştım gidebilmek için yoksa arabada uyuyacaktım.

neyse o kabus bitti artık ev de iş de anadolu yakasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Sanırım 2-3 yıl önceydi, Maslak - Atatürk havalimanı gidiş geliş yaklaşık 7-8 saat sürmüştü.
    Kar nedeniyle trafik tamamen kilitti. Ömrüm boyunca daha da öyle trafik görmedim.

2015 ocak ayı idi, bende bağcılar - Ümraniye arasını 5.5 saatte gelmiştim. Hem kar yağıp hem de hava çok soğuk olduğu için viyadükler hemen buz tutmuş arabalar gidemiyordu sanırım o yüzden o kadar uzun sürmüştü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salı günü öğleden sonra saat beş buçuk, altı gibi maçkadan köprüye bağlanmaya çalışmak gibi bir hata yaptım. Köprüye bağlanana kadar 1 saat'te 4km gidebildim ortalama en son 28 litre falan gösteriyordu.
  • 2017 kışı, Taksimden Fındıkzadeye (7km) 3 saatte gelmiştim. Otoparka 200 metre kalan yolu 45 dk'da geçmiştim. Bi an arabayı trafikte bırakıp eve gidip yemek yiyip geri dönmek gelmişti aklıma, çünkü bakkala daha fazla yürüyodum.

Bu arada istanbul emniyet müdürlüğüne uzaklık 400 metre..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VipLife

Bundan 10-15 sene önce güneşli bir Cumartesi günü Avcılardan Kadıköy stadının oraya 5.5 saatte gitmiştim arabamla..
    Yaklaşık 3 sene evel de Beylikdüzünden Avcılara 2.5 saatte gitme rekorum var.

Beylıkduzu-kucukcekmece arası e5 mıdemı bulandırıyor :) yol bos olsa bıle rahatsız edıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

quote:

Orijinalden alıntı: VipLife

Bundan 10-15 sene önce güneşli bir Cumartesi günü Avcılardan Kadıköy stadının oraya 5.5 saatte gitmiştim arabamla..
    Yaklaşık 3 sene evel de Beylikdüzünden Avcılara 2.5 saatte gitme rekorum var.

Beylıkduzu-kucukcekmece arası e5 mıdemı bulandırıyor :) yol bos olsa bıle rahatsız edıyor

Aynen Anamların Beylikdüzüne taşınmasını sağladım da kurtuldum Avcılara gidip gelmekten :D
  • 780 metre 1 saat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankara orhanli giseler 3.5 saat. Orhanli giseler şişli 3.5 saat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıllar önce kar yağan bir günde 10 km lik mesafeyi 6 saatte gitmiştik

• Ramazan bayramının arefesi pazar günüydü ve cuma gecesi floryadan düzceye 9 saatte gelmiştim. İftardan sonra yollar çok kalabalık olur deyip gece 12 gibi yola çıktık, sanırım bütün İstanbul öyle yaptı. Arada sahur yaptık 3 kere otobana girdik çıktık. İzmitte 2 şeritli yolun tamamını emniyet şeridinden gittik. Sanırım oralarda da dursaydık 12 saat fln olurdu. 9 buçukta arabayı evin önüne koydum ve hiç dokunmadan gittim yattım.

Aynı yolu normalde 2.5-3 saat arasında gidiyorum.

• Km az olarak

Florya-zeytinburnu 3.5 saat (kar yağıp kitlendiğinde)

Balat- zeytinburnu (2 saat 20 dakika)

Uzun yol

22 saat istanbul-giresun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.