Şimdi Ara

Marty friedman mı? Chris broderick mi? neden?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Chris broderick bana daha bir sempatik geliyor ve yeteneği zaten tartışılmaz diyorum.

• Cevap hakkımı Marty Friedman'dan yana kullanmak istiyorum.

Marty her ne kadar grubun müziğini yumuşatmış ve bestelerinde klasik Megadeth armonilerinden aksi armoniler kullanmış olsa da Chris Broderick gibi robot bir gitarist değil, daha duygu ile çalan bir gitarist. Japonya'da yaptığı işleri yakından takip ediyordum ve takdir ediyordum, şimdi ise "Inferno" adlı solo albümü çıkacak ve umudumu ne olursa olsun kesmeyeceğim Marty'den. Chris'i kötülediğimi düşünme fakat Megadeth zirve noktalarını Marty sayesinde yaşadı, Marty yandaşı olmamın sebebi bu. Yoksa Chris Broderick yavana atılacak birisi değil. Zaten Jeff Loomis'in kankası olan birinden kötü bir şey beklemek olmaz.
  • Ben de Marty Friedman diyorum, yetenek açısından Chris Broderick'e laf söylenmez zaten ama yaratıcılık bakımından Marty daha önde gibi. Rust In Peace'de yer alması ve bu albümün diğer Megadeth bu kadar üstünde olması da bunun bir kanıtıdır bence tabi bir tek gitar yüzünden değil ama gitarın da rolü büyüktür bana göre, he Chris Broderick'de şahanedir ayrı.
  • Çalma konusunda Broderick, yazma konusunda Friedman.
  • Marty'nin çalışında ruh var abi ya hissediyorsun dinlerken .Bence;

Marty>Chris Poland>Chris Broderick>Al Pitrelli>Glen Drover>Jeff Young

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saxomen -- 31 Ocak 2014; 1:27:38 >
  • @saxomen

Al pitreliyi nasil glenin onune koydun yav,belki.de grubun gordugu en kotu gitarist.

Martynin sololari daha iyi ama chris daha yetenekli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

@saxomen

Al pitreliyi nasil glenin onune koydun yav,belki.de grubun gordugu en kotu gitarist.

Martynin sololari daha iyi ama chris daha yetenekli

Rude Awakening konser vldeosunda attığı sololar güzel geldi bana onun için öyle yaptım.Zaten son anda yerlerini değiştirmiştim Glen ile Al'ın.

Hem de tip olarak Marty'e benziyor biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saxomen -- 31 Ocak 2014; 14:07:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marty iyidir yav. ama bir paul gilbert değil
  • tornado of souls solosu yeter tabii ki de Marty

• Chris çok yetenekli bir gitarist evet, hatta Dave'in bir röportajında Chris benden daha teknik dediğini hatırlıyorum. Ancak gitaristlik yetenek ve teknik ile biten bir iş değil bildiğiniz gibi. Chris'in teknik kapasitesi Marty'den yüksek ancak Marty yaratıcılık olarak çok daha üstün Chris'e göre. Bu nedenle Marty diyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.