Şimdi Ara

Martial 50M€ mu şaka falan mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kez daha Dünya'nın en kötü yönetilen kulüplerinin;

Manchester United, Liverpool, Manchester City, Real Madrid, Valencia olduğu kanıtlandı. Şu paralar Türk kulübünde olsa dediğim gibi en az 10 kere Ş.L gelmişti ülkeye.

• Barcelona demedim çünkü Barcelona yıllardır her alanda Madrid'i eziyor.
  • Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış

Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış nedir?

Görende çok başarılılar sanar. Ben tam tersine bu kadar para veriyorlar adam gibi birini alsınlar dedim.
  • Bu piyasada çok genç ve gelecek vaat eden adamları 70 milyonun altında almak imkansız kaldı ki transfer de 36 milyon sterlin yani 50 milyon euro. Yarın o bir gün Pogba'da satılacağında 100 veya üzerine gidecektir piyasa ciddi anlamda yükselişe geçti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bruma gibi oyuncu. Zaten brumayla aynı değerde sadece 1 yaş büyük. Menejer başarısıdır bu
  • duyan da ülkelerine 10 kez şl gelmedi sanar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

Bu piyasada çok genç ve gelecek vaat eden adamları 70 milyonun altında almak imkansız kaldı ki transfer de 36 milyon sterlin yani 50 milyon euro. Yarın o bir gün Pogba'da satılacağında 100 veya üzerine gidecektir piyasa ciddi anlamda yükselişe geçti

Şimdi bana inanmayacaksınız ama ben bu adamı izlemiş biriyim. 50M€ hiç bir şekilde etmez.
  • Araplar ve RM sağolsun dağıttı piyasayı.
  • Bu da ciddi bir etken hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse bazıları da Depay etkisi yaratacak diyor hocam hayırlısı. Öyle bir etki yaparsa başka tabi ama bence olmayacak.
  • Genç gelecek vaat eden forvet. Üstüne Premier Lige transfer oluyor kazançları çok yüksek olduğu için takımlar daha fazla para talep ediyor.
    Dybala, Vietto bence çok daha iyi oyuncular ama biri 32M€ ya diğeri 20M€'ya transfer oldu. İspanya İtalya ya da Almanya'ya transfer olsa Martial maksimum 25m€'ya giderdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

Bu piyasada çok genç ve gelecek vaat eden adamları 70 milyonun altında almak imkansız kaldı ki transfer de 36 milyon sterlin yani 50 milyon euro. Yarın o bir gün Pogba'da satılacağında 100 veya üzerine gidecektir piyasa ciddi anlamda yükselişe geçti

Nasıl imkansız olm .d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu martial monacodaki vasat futbolcu olan mı ? Eğer oysa ultra kazık ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desmond

Barcelona demedim çünkü Barcelona yıllardır her alanda Madrid'i eziyor.

• Bruma ile tek benzerlikleri siyahi olmaları onun dışında alakaları yok ne saçmalıyorsun
  • 2-3 sene sonra bu adam ve lyondaki lacazette çılgın işler yapacak
  • manu ve liverpool cok kotu yonetiliyor transfer konusunda.City icin katilmiyorum 2 yil once lig sampiyonu oldular kadrolari 10 numara her yil oldugu gibi bu yilda sampiyonlugun en buyuk adayilar.Her sene bi kopma ani yasamasalar sampiyon olurlar.

• Birkaç sebep var:

1. Monaco tok satıcı. Şu anda Monaco'dan oyuncu almak için kesenin ağzını açman şart.
    2. Takımlar artık eskisine göre çok daha fazla para kazanıyor. Özellikle EPL'de yayın gelirleri fazlasıyla arttı. Doğal olarak bu durum transfer piyasasına da yansıyor. Şu anki 50 milyon euro 5 yıl önceki 20 milyon euro gibi bir şey transfer piyasası için. Bu söylediğim sallama tabi, daha az fark olabilir arada ama ciddi bir fark olduğu da açık.
    3. Manchester United maalesef ki artık elit kulüp seviyesinde değil. Acilen oyuncuya da ihtiyacımız olunca çok para vermemiz normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daafis -- 1 Eylül 2015; 21:43:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desmond

Bir kez daha Dünya'nın en kötü yönetilen kulüplerinin;

Manchester United, Liverpool, Manchester City, Real Madrid, Valencia olduğu kanıtlandı. Şu paralar Türk kulübünde olsa dediğim gibi en az 10 kere Ş.L gelmişti ülkeye.

Bonuslarla birlikte 80 milyon euro..

niye oraya City'yi koydun ? Liverpool ve Man Utd. son 2,3 sezonda yaptiklari tum transferler Çöp

Matrial'in 50 milyon euro oldugunu dusununce City Agueroyu bedavaya almis (40 m euro).

De Bruyne ve Sterling'e kadar City nin en pahali transferi Agueroydu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.