Şimdi Ara

Mart-2017 Otomobil Satış Rakamları (Model Satışları Eklendi) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
4
Favori
14.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • definemi buldu bu millet acaba hergun millet aç diye konu aciliyor bu fiyatlara kimse almaz konulari aciliyor, simdi biride cikar der krediyle aliyolar cartla aliyolar curtla aliyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne drrsem cikiyo millet azda olsa bilinclenmis megane cok satmis

• 301 ve C elysee nin yeni kasasini sir gibi sakladilar valla hrlal olsun. Accent blue yenibkasasi gelecegibhalde cok satmis oda ilginc

• Hyundai ve Dacia satışları gerçekten inanılmaz. Yani ben beğenmiyorum yaptıkları araçları, Hyundai neyse de Dacia'yı hiç beğenmiyorum. Ama bazı şeyleri doğru yapıyorlar demekki.

Subaru'nun da satışları fena değil sanki. Bizim insanımız Honda'yı çok seviyor. Gerçekten tablo onu gösteriyor. Civic satışları umduğumdan fazla geldi. Bmw pazarı biraz daralmış gibi, zaten ötv zamından sonra böyle bir daralma premium modeller için bekleniyor gibiydi.

Passat satışları ise her zamanki gibi rakiplerinin toplamından daha fazla. Gerçi listede Mondeo'yu göremedim.

Yalnız Porsche bile bizim araçtan fazla satmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas246 -- 19 Nisan 2017; 10:22:26 >
  • mesut1221 M kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı yazdığınızda forumdaki 3. gününüzmüş zaten. "Ne drrsem cikiyo" ifadesi abes olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas246

Bu mesajı yazdığınızda forumdaki 3. gününüzmüş zaten. "Ne drrsem cikiyo" ifadesi abes olmuş.

3 gundir ne dersem cikiyo olarak anladiysaniz sizinki abes olmus olmasin

• Kim alıyor bu araçları?

• Rakamlarin cogu filo satislarina ait. Filo ve bireyseli ayrimalari lazim. Gecende bir yazi vardi bir arkadas konu acip yayimlamisti. Bireysrl satislar rezalet durumda ve filo satislarina ragmen satislarda dusus var. Yani gercekte dusus rakamlati bunlar degil bireysel satislarda cok daha fazla.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.