Şimdi Ara

Mart 2011 Masaüstü Resimleri (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
0
Favori
13.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Formel

quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

@ Formel

Teşekkür ederim kardeşim. Senin desk çok daha güzel olmuş yalnız helal olsun :)

Sağolasın dostum.Hepimizin deskleri ayrı bir güzel. Half-life'ı özledim bu arada

Aynen hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

Mart 2011 Masaüstü Resimleri

Yeni google arama sayfam , nasıl olmuş.. ???

Sade ve şık.

• @KeShhh®
    Güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

quote:

Orijinalden alıntı: torque89

Güzel desk.

Bu arada wallpaper'ı paylaşabilir misiniz?

Tabikihttp://fiftyfootshadows.net/page/3/

• quote:

quote:

quote:

Güzel desk.

Hocam tahmin ettiğim siteymiş. Uzun zamandır bakmıyordum, yeni fotoğraflar eklenmiş. Teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Güzel desk.

Hocam tahmin ettiğim siteymiş. Uzun zamandır bakmıyordum, yeni fotoğraflar eklenmiş. Teşekkürler.

Rica ederim

• Maksat katılım olsun Alttaki bar rainmeter,kendim yaptım.Dock programına biraz ara vereyim dedim.Ek olarak birde Cad kullandım,startorb'u da kendim yaptım

•  Mart 2011 Masaüstü Resimleri
  • quote:

Maksat katılım olsun Alttaki bar rainmeter,kendim yaptım.Dock programına biraz ara vereyim dedim.Ek olarak birde Cad kullandım,startorb'u da kendim yaptım

Güzel olmuş torque89 yanlız üst araç çubuğundaki iconlar sönük kalmış sanki biraz aynı iconların gri olanını kullansan bence daha güzel durur..

• @torque89;
    Çok güzel çalışma olmuş. Rainmeter bar'ı çok beğendim. Ancak yukarıda taskbar'da o tokenlar çok koyu kaçmış.. Ufak bir tavsiye, ne güzel bordo,siyah ve beyaz uyumluluğu kullanmışsın. Neden o taskbardaki ikonlarıda bordo yapmadın sanki... Onları bordo veya beyaz yap... Yada bordo çerçeveli beyaz olarak modla. Yani PS'da outline olarak kullandığın renk kodunda modla... Başlat 'taki elmayıda aynı şekilde modla, çok daha şık ve renk uyumu olan harika bir masaüstü yapmışsın. Daha da güzel ve uyumlu hale gelsin böylece... Tebrik ediyorum... Sağlam çalışma... Favori desklerime bi desk daha girdi...

@aküp;
    Çalışman çok iç açıcı olmuş. yani renkler vs. çok uyumlu,insan desktopa bakınca PC başında oturmak daha eğlenceli geliyor... Sanada tavsiyem duvarkağını değiştir.. Deniz manzarası olan alt tarafaki text ikonların daha iyi görüneceği bir wall kullan. Mesela plajdan denize doğru çekilmiş bir wall foto olabilir... System trayi ya değiştir, yada tamamen gizle... Açıkcası burda bir desktop yarışması yapılsa, oy verme konusunda torque89 ile senin aranda kararsızlık yaşardım. Güzel çalışma olmuş.

• torque89; Rainmeter'in hakkını veriyorsun ama üstteki iconlar hiç gözükmüyor sanki, onları da bordo yapsan güzel olur :)

@aküp; Seninki de çok güzel beğendim, ama o iconların yerini değiştirirsen güzel olur :) ve bir de en yukardaki kalpli şeyi paylaşır mısın ?

quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

@torque89;
    Çok güzel çalışma olmuş. Rainmeter bar'ı çok beğendim. Ancak yukarıda taskbar'da o tokenlar çok koyu kaçmış.. Ufak bir tavsiye, ne güzel bordo,siyah ve beyaz uyumluluğu kullanmışsın. Neden o taskbardaki ikonlarıda bordo yapmadın sanki... Onları bordo veya beyaz yap... Yada bordo çerçeveli beyaz olarak modla. Yani PS'da outline olarak kullandığın renk kodunda modla... Başlat 'taki elmayıda aynı şekilde modla, çok daha şık ve renk uyumu olan harika bir masaüstü yapmışsın. Daha da güzel ve uyumlu hale gelsin böylece... Tebrik ediyorum... Sağlam çalışma... Favori desklerime bi desk daha girdi...

@aküp;
    Çalışman çok iç açıcı olmuş. yani renkler vs. çok uyumlu,insan desktopa bakınca PC başında oturmak daha eğlenceli geliyor... Sanada tavsiyem duvarkağını değiştir.. Deniz manzarası olan alt tarafaki text ikonların daha iyi görüneceği bir wall kullan. Mesela plajdan denize doğru çekilmiş bir wall foto olabilir... System trayi ya değiştir, yada tamamen gizle... Açıkcası burda bir desktop yarışması yapılsa, oy verme konusunda torque89 ile senin aranda kararsızlık yaşardım. Güzel çalışma olmuş.

Desk yarışması yapsak mı ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

güzel fikir ama önceki yarışmaların nasıl bitiğini hatırlatmak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

quote:

Bende ShiftDelete forumundaki yarışmayı hatırlatmak isterim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

quote:

quote:

• quote:

quote:

quote:

off o çok kötüydü. desk kelimesini türkçe kullansanıza falan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

off o çok kötüydü. desk kelimesini türkçe kullansanıza falan.

Bizim sayemizde forumun hiti artmıştı resmen..

• quote:

quote:

quote:

Orda da mı bu işlerle ilgilenenler varmış... 2 sene önce türk torrent sitelerinden birine takılıyordum. (ne embesillik ama, bunca bedava torrent server'ı varken belirli bir yere üye olup 6 ay boyunca seed etmessen banlanacağını bildiğin bir yere takılmak ) Herneyse orda masaüstü görüntüleri diye başlık açmışlar... Oraya bir görüntü atmıştım, o zaman lcd'ye geçmemiştim emektar 17" philips vardı, 1280*1024 takılıyordum. (sakın gülmeyin max. onu destekliyordu , ne yapalım, ) Herneyse oraya koyduğum desk 1 hafta sonra silindi, başlığın moduna mesaj attım, NEDEN? diye. Adam ne dese beğenirsiniz. PS'da yapılmış fake görüntüleri başka yerde sergile dedi... Sadece güldüm... Adamın daha dünya'dan haberi yok,mod'luk yapıyor. Hemede torrent sitesinin forumunda... Şimdi shiftdelete'in sayfasına girip eski çalışmalarımdan birini atayım bakayım. Aynı tepkiyi almaz belki ama, ne tepki verecekler merak ettim...

• quote:

El alışkanlığı nedir ya? Elini başkası mı alıştırdı? Yine sen yazmışsındır sürekli desk diye. Desk nedir? Desktop'ın kısaltılmışı. O zaman kalkıp da burada İngilizceyle alakası yokmuş gibi konuşma. İngilizcen iyi olmadığı halde desk diyorsan durum daha vahim. Hem anlamını da karşılamıyor, belki bilmiyorsundur ama desk sıra demek Türkçede.

Buranın Donanım Haber olmadığının farkında isen bir dahaki mesajında desk yerine masaüstü yazmaya bak. Sana karışma, seni yargılama hakkına da bir T.C. vatandaşı ve diline sahip çıkan bir genç olarak sonuna kadar sahibim. Bunu da kafana sok. Hala aynı tavıra devam edersen bir dahaki mesajım daha da ağır olacak.

Çok güldüm bu nedir yahu? Bu adama acil TR dublajlı filmleri izlemeyi birisi yasak etmeli ve deviantart'ta biraz zaman geçirmesini sağlamalı... Bu foruma çamur atmış niye şikayet etmediniz.... Sanırım minik serverları üzerinden takılmak onlara ağır geldi ve TR'deki en büyük TEMA başlığına bulaşarak yaşama sevinci olmadıklarını gösteriyorlar... Sanırım artık bir blog açıp DH'ımızı övmenin zamanı geldi de geçiyor...

Bir de merak ettiğim konu şu,bu adam birine program anlatırken n'apıyor acaba.... calc.exe yerine hm.exe falan mı kullanıyor? cmd.exe , yerine komutsatırı.exe mi diye söylüyor çok merak ettim yahu...

Bu arada şu TR olayını bi deneyelim bakalım, PC dilinde nasıl oluyormuş,sonucu hep birlikte görelim.

"Dün sertdiskime mikrop bulaştı. Ben de silmek istedim. Ancak başarılı bir sonuç elde edemedim. Mikrop silen programları denedim, fakat sonuç tekrar başladığım noktaya dönmek oldu. Sonunda sertdiskimde yüklü olan işletim sistemini (yani pencereler 7'yi) kullanmadan, kompakt diskten çalışan , pencereler XP ile bilgisayar kasamda yüklü olan donanımları ve yazılımları mikroplardan arındırmak için açtım. Sonunda başarılı olmuştum. Sonra silinen mikroplardan kurtulan kişisel bilgisayarım'ı tekrar içinde temizlenmiş olan pencereler 7 ile açmak üzere yeniden başlattım. Bilgisayarımı yeniden başlattığımda ön yükleme ekranı gelince silmek tuşuna veya fonksiyon 2 tuşuna bastım. Temel Giriş/Çıkış Sistemi ekranından ön yükleme başlığına gelip 1. olarak başlatılacak donanım seçeneğinden sertdiskimi seçtim. Ve fonksiyon 10 tuşuna bastım, değişiklikleri kayıt ettim. Bilgisayar yeniden başladı. İşletim sistemim pencereler 7 çok kısa bir sürede açıldı. Artık masaüstümde hiç pislik kalmamıştı."

Ulan ben böyle bir açıklama yapsam beni döverler. En başta kankam (bu forumdan değil) döver. Sonra da ruhkübü pardon soulcube bir daha bu foruma takılmamam için beni şikayet ederdi ve banlanırdım (yani forum sistemi dışına atılırdım,Internet Protokolü numaramı engellerlerdi)...

• Bilir kişi sormuş,şaşırtmacalı bir soru ve verilen cevap 4 yaşındaki yeğenimin bile vermeyeceği türden bir cevap.
    quote:

not : harddisk kelimesi neden türkçeye sabit disk olarak geçmiştir ???

Cevap:
    quote:

Sabit olduğundan.

Kimse de dememişki " aga bu nedir? "

Not: Bunu okurken sabit diskimi kasa dışına çıkarıp,altına fingerboard koydum ve sonuç yürür gezer disk oldu...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.