Şimdi Ara

Marshmallow u LG G4 üzerinde Virüslere Karşı Test Ettik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir önceki videomda verdiğim sözü tuttum ve telefonuma virüs atıp videoya çektim.
    Testin sonucuna aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

https://www.youtube.com/watch?v=cN0rYDALy0Q

Bir sonraki Videomda Bilgisayarıma virüs atıp inceliyicem.
    Ne gibi tehlikelerle karşı karşıya olduğumuzu görücez.

Abone olmayı ve beğendiyseniz beğenmeyi unutmayın arkadaşlar
    Sağlıcakla kalın.

• Android'de virus mü varmış Hiç denk gelmedi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YereDusenAdam

Android'de virus mü varmış Hiç denk gelmedi bana.
    hocam videoyu izle sen bak neler neleer var
  • brynrdg kullanıcısına yanıt
    İzledim videoyu en basit uygulama bile herşeyi yapabilir. Çözüm öneriniz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nahsen346

İzledim videoyu en basit uygulama bile herşeyi yapabilir. Çözüm öneriniz var mı
    hocam çözümü apk indirmemek. Herşeyde bu böyle bilgisayar içinde telefon içinde yok crackmiş bilmemneymiş. kimse bu işi kara kaş kara göz için yapmıyor. telefon için avira kullanıyorum ben çok çok mükemmel değil ama koruduğuna inanıyorum.
  • Aslında onu sormak istedim bu telefona yüklenen antivirus programları ise yarıyor mu
  • quote:

Aslında onu sormak istedim bu telefona yüklenen antivirus programları ise yarıyor mu
    onunla alakalıda bir video çekicem hocam. çoğu kişi yaramadığını savunmakta fakat ben bu videoyu çekerken virüsü telefonun içine soktuğum an aviradan uyarı geldi ;)
  • Merakla bekliyorum hocam o zaman bende avirayi yukleyeyim
    pc deki uygulamanin nedir
  • quote:

Merakla bekliyorum hocam o zaman bende avirayi yukleyeyim
    eyvallah hocam. bir söz vardı tam hatırlamıyorum. sende 1 lira var dı bende 1 lira değiş tokuş yaptık hala 1 er liramız var. sende 1 bilgi var dı bende 1 bilgi değiş tokuş yaptık 2 şer bilgimiz oldu. tarzı tam toparlayamadım hocam ama mantık o mantık.
    Sağolasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brynrdg

eyvallah hocam. bir söz vardı tam hatırlamıyorum. sende 1 lira var dı bende 1 lira değiş tokuş yaptık hala 1 er liramız var. sende 1 bilgi var dı bende 1 bilgi değiş tokuş yaptık 2 şer bilgimiz oldu. tarzı tam toparlayamadım hocam ama mantık o mantık.
    Sağolasın :)

Alıntıları Göster
    trojan olarak neyi kullandığımımı soruyorsun hocam
  • quote:

Evet , izinleri ayarlayıp kontrol ettiginiz programın ismini soruyoruz :) Eger apk üzerine izin yazılabiliyorsa eger zararlı degil yararlı amaçlar içinde kullanılabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByR0N

quote:

Evet , izinleri ayarlayıp kontrol ettiginiz programın ismini soruyoruz :) Eger apk üzerine izin yazılabiliyorsa eger zararlı degil yararlı amaçlar içinde kullanılabilir :)

Alıntıları Göster
    hocam telefonun içine sızmak için 3 program gözüme çarpmıştı videoda gördüğünüz droidjack i kullandım onu soruyosanız.
    Ha uygulama izinlerini soruyorsanız onun için ayrı bir program yüklemedim o marshmallow güncellemesinin özelliği.
  • quote:

boyle bir testi bende kendi cihazlarimda denemek istiyorum ozellikle rootlu cihazima neler olacak
  • Rootu her nekadar onermesemde sende rootlu cihazindan whatsapp ozelligini bizimle paylasabilirsin hocam
  • Peki merak ettiğim şey uygulamayı silince virüs aktif olarak telefonumda kalıyor mu yoksa siliniyor mu uygulamayla beraber?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkkuberber

Peki merak ettiğim şey uygulamayı silince virüs aktif olarak telefonumda kalıyor mu yoksa siliniyor mu uygulamayla beraber?
    siliniyor uygulama ile beraber. fakat ne olursa olsun herkesin bilinçlenmesi lazım aaa beleş uygulama demememiz lazım.
    konusmalari alinti yada cevap tarzi yapsan kime soyledigin anlasilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryalp

konusmalari alinti yada cevap tarzi yapsan kime soyledigin anlasilmiyor

Tamamdir haklisin hocam. Root olayinda sana seslenmistim
    O dedigini tam anlamadim biraz acarmisin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.