Şimdi Ara

Marshall lastikleri nasıldır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
100.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neredeyse buyuk markalarin hemen hemen hepsinin varolan ikinci kalite lastikleriyle rekabet etmesi için cikan lastikler cok bişe beklememek lazim 175 65 14 lastik olcume gore lastik ararken 100 liraya takalim tanesini dediler almadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde Marshall adaları var Büyük okyanusta. Trolüm geldi :)
  • 1 yıl olmuş bir hortlatma vakti gelmiş aradığım ebattaki lastiği üreten tek firma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci el aldığım c-maxte vardı, 15-20 bin km olduğunda balonlardan dolayı değiştirdim. Balon yapana kadar yol tutuşu fena değildi, uzun süreli kullanımda ne olurdu bilmiyorum.
  • Bende255/55r19 ebadında amarok için kış lastiğini almayı düşünüyorum. Fiyat nispeten uygun. Ama kararsızım. Kış lastiklerini kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ejlover

Başlığı hortlatıyorum ama bir uyarıda bulunmak istedim. Ben de gecen hafta vakumlu lastigini aldım (yalnız arkalara onlerde michelin alpin pilot var) 205.45.17 ebadında. Kesinlikle yanakları olmaması gerektigi kadar yumusak bu ebad icin. Arabanın arkasının duz yolda bile dengesi bozuluyor. frende arkayı savuruyor vs. Bu yuzden aldıgım gibi geri iade etmis bulunuyorum lastikleri. Eger ince yanaklı alacaksanız bu markanın vakumlulularını uzak durmanızı tavsiye ederim.

Kullandığınız lastikleri nasıl geri iade aldılar sorması ayıp?

• 2.kalite hamurdan üretilen ve kısa sürede sertleşen Kore malı bir lastik olarak biliyorum. En azından Lassa vb. gibi orta sınıf bir marka tercih edin derim.

• Aldım alacağım son sözünü söylemek isteyen kullanıcı var mi?

• qzerty kullanıcısına yanıt

Vazgeç.

• O değilde geçen Michelin iki degeride A A olan lastik gördüm dedim harbi lastik be herşey para oda bizde yok marshal görmüşlüğüm var nedir nasıldır bilmem ama bu aralar sava uhp lastiklere sardım nedir ne değildir bilmem gayet uygun fiyatta

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.