Şimdi Ara

Marmaris pansiyon önerisi olanlar bakabilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
7.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

10 gündür eylül ayında yapacağımız tatili planlamaya çalışıyorum.
    Gidip görülecek yerleri belirlesemde otel konusunda sıkıntı çekiyorum.
    Başta herşey dahil bir otelde konaklama fikrim olsada gezilecek yerleri araştırdıkça bu fikrimden vazgeçtim.
    Bu kadar yeri gezip her gittiğim yerde yemek yedikten sonra birde herşey dahil otele dünyanın parasını vermek istemiyorum.

Yaptığım araştırmalarda bir çok pansiyon tavsiyesine denk geldim fakat gitmediğim ve giden tanıdığım olmadığından hiçbirinden emin olamıyorum.

Selimiye sahil pansiyon
    Jenny's house hotel
    Sardunya Pansiyon
    Uzum tatil evi
    Denizyıldızı pansiyon
    Diplomak otel
    Selimiye mavisi
    Marmaris çiftlik koyu
    Akkum motel
    İskele pansiyon
    Beyaz Güvercin
    Losta tatil evi
    Nane Limon pansiyon
    Bahçe apart selimiye
    Pembe Yunus
    Deniz Kızı pansiyon

yaptığım araştırmalarda bu konaklama tesislerinden memnun kalındığına dair yorumlar okudum. Bunlar arasında gerçekten iyi olduğunu bilen arkadaşlardan tavsiyeler istiyorum.

Bunlar dışındada yer tavsiyesinde bulunabilirsiniz, tatil olarak selimiye,turunç ve içmeleri tercih etmek istiyorum fakat selimiye için çok kalabalık yorumları beni korkutmuyo değil. Gidip denize girecek yer bulamamak tatili sıkıcı hale getirebilir.

Neyse toparlamak gerekirse konuyla ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum,
    Teşekkürler.

• Marmaris belediyesinin arkasında central marmaris otel var. Kişi başı günlük 35 lira. Kahvaltı da dahil. Çok iyi bir fiyat. Otel gayet iyi. Tam merkezde. Denizi görmüyor. Çünkü önünde bir bina var. Ben şu an bu oteldeyim ve bu fiyatı bulunca 3 gündür bi yere gitmedim. (Bundan önce: Akyaka ve datça ya gittim. Oralardan geliyorum.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada Hacın yeri (içkisiz yiğit lokantası) de müthiş ucuz bir lokanta. Önünde sıra oluyor. Orayı da tavsiye ederim. Bu arada sen de belirlediğin gezilecek yerleri bi sıralar mısın? Marmariste, orman kampına katıldım, tekne gezisi ve atlantis su parkına gittim. Burda ve yakın çevrede neler yapılabilir, senin belirlediğin iyi yerler varsa bilmek isterim.

• Biraz geç oldu ama :) biz tatilimizi tamamladık geldik.
    Otel olarak Ideal Prime Beach Otelde kaldık, kendine ait bir plajı olsada içmeler,siteler ve marmaris merkezin kalabalık olması beni biraz sıktı açıkçası.
    Bundan sonra gidecek olsam konaklama için ilk tercihim hem sakin hem cennet gibi olan Selimiye olur.
    Gezilecek yerler olarak : Turunç, Selimiye, Bozburun, Kızkumu plajı, Sedir adası
    Bunlar dışında Marmarise gidenlerin mutlaka yapması gereken şey tekne turları olacaktır. Cennet koyları gördüğünüzde çok etkileneceksiniz.
    Yemek için ise, Mavi pide, Badem Mantı, Paprika, Hidayet'in yeri, Sardunya Restoran tavsiye edeceğim yerler arasındadır.
    Hatta bir Marmaris Tatil Rehberi yayınladım sitemde yakın zamanda burada paylaşabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Bu arada Hacın yeri (içkisiz yiğit lokantası) de müthiş ucuz bir lokanta. Önünde sıra oluyor. Orayı da tavsiye ederim. Bu arada sen de belirlediğin gezilecek yerleri bi sıralar mısın? Marmariste, orman kampına katıldım, tekne gezisi ve atlantis su parkına gittim. Burda ve yakın çevrede neler yapılabilir, senin belirlediğin iyi yerler varsa bilmek isterim.

Marmarisli misin? o efsane lokantayı neden bilmem ama üst kesimler pek tercih etmiyordu. ordaki sanayide çalışırken baya gitmiştim oraya ve çok güzel olduğunu gördüm. Bana göre o lokantanın en büyük efsanesi İSKENDERİdir. üstüne tanımam!! :D
  • ThePandaKing kullanıcısına yanıt
    Marmarisli değilim sadece tatil için gelmiştim.

Valla alt kesim üst kesimi pek bilemiyeceğim ama çok kalabalıktı yani. Tabi çok sıra oluyor,çok bekleniyor,daracık bir yerden yemek alıınıyor ama katlanıyoruz. Maalesef İskenderine hiç yetişemedik. Bir daha ki sefere artık..
  • Zaten ne varsa küçük işletmelerde var :) büyükler sadece fiyata çalışıyor :)
    bende gitmedim bir dahaki tatilimde mutlaka uğrarım.
  • konu yenilensin. 1-2 gün kalacağımız, ucuz temiz pansiyon arıyoruz marmaris te. günü birlik kalacağız. uyku, klima, duş kahvaltı lazım (olmasada olur poğaça yeriz:) )
  • Ben şu ara kendim için bütçeme uygun kiralık ev bakıyorum.

Senin de aklında bulunsun:

Tatilde Kirala
  • uysal motel var denize sifir ama barlar sokagi bir ucta otel diger ucta 4km mesafe var sahilden yuruyerek gidebilrsiniz... 2 kisilik oda 250 tl tamamen deniz manzarali... 3 katli kucuk aile oteli biz esimle cok memnun kaldik cok socak bir ortam var... konum cok iyi. daha uygun oteller bulunambilir sahil olmayan tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

uysal motel var denize sifir ama barlar sokagi bir ucta otel diger ucta 4km mesafe var sahilden yuruyerek gidebilrsiniz... 2 kisilik oda 250 tl tamamen deniz manzarali... 3 katli kucuk aile oteli biz esimle cok memnun kaldik cok socak bir ortam var... konum cok iyi. daha uygun oteller bulunambilir sahil olmayan tabi
    teşekkürler
  • bende uygun bir yer arıyorum arkdşlr günceldir
  • Başka tavsiyesi olanlar varmı pansiyon veya otel
  • Bu yıl bende marmaris e gitmek istiyorum. Tekliflere bakabilirim ...
  • bende eşim ve 2 çocuğumla kuşadasından marmarise geçiş yapacağım.
    Araç olduğu için genelde tekne turu ve gezilerle günümüz geçecek.

bana aile için uygun oda+kahvaltı verebilecek yerleri tavsiye edermisiniz.
  • herkes arıyor bulan yok galiba. bizim tatilde yanaşıyor. güncel olsun.
  • güncel.
  • ben de apart otel arıyorum ancak yer yok hiçbir yerde geç kaldık. Olanlar için de yorumlar çok kötü
  • Bir not düşeyim. Arabası olmayanlar için, eger merkezde kalirsanız diger uxak plajlar icin,( icmeler turunc filan) tekne dolmuşlar var. Plajdan kalkıyirlardı. 2 3 yere gidiyorlar. Gidis donus saatleri filan var. Ben kullanmadim ama tavsiye olunur.

Biz marmaris merkezde kaldık. Sosyal hayat derseniz kesinlikle merkez de kalin. Ama sakinlik tenhalik ariyorsaniz turunc ve diger koylarda kalabilirsinjz.

( otel, golden rock beach)
    Gozlem, eski musteri profili yok. Etrafta ingiliz az. Rus ve almanci turkler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 8 Ağustos 2018; 18:47:58 >
  • Bir yere gezmeye gidiyorsanız herşey dahil otelde niye kalıyorsunuz ? yada niye boşuna para veriyorsunuz ?
    otelde 2 kişi 600-700 apartta 150-200 . Aradaki farkla gidin turlara katılın istediğiniz restaurantta köy kahvaltısı yapın yada yemek yiyin. Herşey dahil otele o kadar para verince bir yere gidemezsiniz benden söylemesi.

Marmaris in en iyi apartları
    1.Blue paradise apart
    2.Öztürk apart

ikiside tadilat görmüş temiz ve aile işletmesidir. Öztürk apartın dez avantajı diğer apartlar gibi ingiliz tur operatörüyle çalışmasıdır. Yani gece gürültü olasılığı yüksektir.

Paranız çoksa
    1-Orca hotel
    2-Grand Azur
    3-Martı resort
    4-Grand yazıcı turban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xrepla -- 7 Ekim 2018; 18:14:49 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.