Şimdi Ara

Marketyo 150/40 TL ve ilk sipariş 150/30 TL birleşiyor [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
21
Favori
38.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şikayet edin marketi marketyoya. Marketyo çözüyor hocam. Cozmezlerse marketyoyu Şikayetvar.com'a yazın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozoklu66 kullanıcısına yanıt

Aynen hocam parafla ödeyeceğim gelince. 10 gayme de ordan gelecek.

• rasmus61 kullanıcısına yanıt

Parayı market kendisi çekiyor. Alışveriş yaptığınız market bankayla anlaşmalıysa market görünüyor yoksa görünmüyor. Ankara Başgimpa, Garanti Bonus'ta market olarak geçmedi bende.

• brktmr B kullanıcısına yanıt
    Sıparis demin geldi, 70 lira düşmüş. Boşuna aramışlar. Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt

Marketler gerçekten acayip. Marketyonun indirimlerini kıskanıyor adamlar. Müşterinin ucuza mal almaları zorlarına gidiyor. Ben şikayetle çözmüştüm. Sizin şikayet etmenize gerek kalmamasına sevindim. Böyle bir durumda siz iptal etmeyin sakın siparişi. Kendileri iptal etsin edeceklerse. Siz de şikayet edin. Sosyal medya ve ardından thh yi kullanın

• Siparişin teslimini yarına versem sorun olur mu acaba ödemede çek bugğn son gözüküyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Verdik siparişi ama perşembe gelecek. İnşaallah yamuk yapmazlar. Bu yok, şu yok diye
    Haberciye teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 20 Ekim 2020; 12:24:3 >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

Hocam ben sürekli rusya veya abd numarasi kullandigimdan ilk siparislerde getirme ucreti yok her siparis baska hesaptan 😊😊

• Marketyo 150/40 TL ve ilk sipariş 150/30 TL birleşiyor [ANA KONU]

• 198 liralık sipariş 128 e geldi 40+30 indirim oldu teşekkürler haber veren arkadaşa

• haber veren arkadaşa teşekkürler , yararlandık

• quote:

Orijinalden alıntı: Birbilinmezadamm

Hocam ben sürekli rusya veya abd numarasi kullandigimdan ilk siparislerde getirme ucreti yok her siparis baska hesaptan 😊😊

valla iyiymiş. onay falan yok muydu üye olurken. sanırım yoktu. ama olası bi problemde irtibata geçmek sıkıntı olmaz mı

• bulunduğum mahallede market çıkmadı 400 metre ilerdeki onur market diğer mahalleye bağlı olduğu için orası çıktı. mahalleyi filtreleyip kendi adresimi girdim mecbur.

inşallah sıkıntı çıkarmazlar, yoksa arada bi cadde var. akşam ürünler gelirse güzel bi alışveriş yapmış olacağız.

konu sahibine teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Umarım gelir
    Onur marketin kendi yağida guzel.bereket ayçiçek yağı 49.90

Tabi sizin orda stok varsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 20 Ekim 2020; 14:7:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mintmax

bulunduğum mahallede market çıkmadı 400 metre ilerdeki onur market diğer mahalleye bağlı olduğu için orası çıktı. mahalleyi filtreleyip kendi adresimi girdim mecbur.

inşallah sıkıntı çıkarmazlar, yoksa arada bi cadde var. akşam ürünler gelirse güzel bi alışveriş yapmış olacağız.

konu sahibine teşekkürler.

İns cikmaz.bana yani ist fatih'e gelen onur market kuryesine sordum.nerden geliyorsunuz diye eyüp cevabini verdi
    Yani mahalle değil ilçe bile degisik

• 4 ayrı sipariş ve hesapla, 280 lira kar ettik. Çok güzel kampanya.

• show marketten alan var mı? yamuk yapmıyorlardır umarım.

• Siparişim onur marketten verildi fakat hala teslim edilmedi müşteri hizmetleri diye bi numarayı arıyorum açmıyor açarsa da kapatıyor durduk yere dolandırılmayalım da siparişi geç gelenler ne kadar gecikti acaba ya da ne yapabilirim ulaşmak için iptal de edilmiyor

• Multinet istesek getirirler mi? Ya da multinet ile ödeme alan market var mı istanbulda? İstanbulda 4-5 farklı adrese isteyebilirim multinet alan market varsa

• Kapıda pos ile ödeme var mı?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.