Şimdi Ara

Marketten prezervatif almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
7.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar eczane var ama orada çok utanırım, marketten alıcam da nasıl almalıyım? Konu troll konusu değildir, daha önce sadece 1 kez marketten aldım, kasiyer suratıma baktı "vayyy akşama eğlence var galiba" dedi. O günden beri özgüvensizim.

• Sen gel eğlenceye de geç gitsin ne takıyosun csb gibi geldi ama... kasiyer karışamaz sana.
  • Bilinen gerçek, kasiyer seni 5 dakika sonra unutur. Aldığın şey normal bir ürün, sex oyuncağı değil sonuçta. Bende aldığımda gayet normal şekilde marketten alıyorum.

Market çalışanı sana öyle laf ettiyse sende karşılığını verseydin. Büyük bir market çalışanıysa direk git müdürüne şikayet et.
  • Prezervatif almak ciddi bir iştir herkes alamaz.
  • onlar orada satılmak için duruyor ne utanıyorsun yighenim
  • Sex cinsellik konusunda ne kadar utangaç bir milletiz.Şu başkası ne der düşünce yapınızdan vazgeçin artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tastarakay -- 25 Temmuz 2014; 15:09:10 >
  • yaş kaç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y*S

yaş kaç

22.

Arkadaşlar görev başarısız oldu. Markete normalde gittiğimde bomboş oluyordu, şimdi gittiğimde kasanın orada aile ortamı vardı resmen. Şansıma tüküreyim ya. Kasiyer erkek olur diye beklerken bayan çıktı, sonra ürün iadesi için yanda bekleyen teyze ve yanında kızı felan vardı. Anlayacağınız su alırken bile utandım, öyle bir ortam vardı.

2 saat sonra tekrar gidicem, bana şans dileyin dostlar.

• Görev başarılı. 3 kasiyer kız muhabbet ederken verdim kasaya hem de.
  • Bu işi benden öğreneceksin ilk başlarda bende böyleydim sonra birgün eczaneye gittim kasiyer bayandı bi prezervatif alabilir miyim dedim güldü akşama çift kale maç mı yapacan dedi bende evet dedim güldüm yanda 2 tane bayan gülüşüyorlardı döndüm ve şunu 3 yap dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadın kasiyere git erkekler böyle sözler söyler ama bayanlar söyleyemez söylersede gel sende dersin
  • internetten alın
  • Csb

bu adam elizabeth ezelden beri,tanıyorum

• Bu özgüvendeysen prezervatifleri balon yapmak için alıyorsun heralde?
  • İlk aldığımda eczaneden daha sonra migrostan alıyorum şimdi şey var şu kasa gibi böyle bir iki ürün geçiriyorsun direk ordan geçiriyorum hiç aksiyon olmasın diye ama utanmana gerek yok hatta havalı olduğumu düşünürüm orada erkekler böyle mal gibi bakıyor vay arkadaş bir burda kızlara 1 ay laf anlatıyoruz bu almış götürüyor gibi bile düşünen vardır diye düşünüyorum ve daha mutlu bir şekilde alıyorum.
  • Eversince kullanıcısına yanıt
    ulan hem o şeyi alacak durumdasın muhtemelen evli değilsin yargısız infaz yapmıyayım ama daha bide utanıyosun öylemi defol git arkadaş
  • Deseydin ya "Kiskandiysan seni de araya alalım" diye.

• eczanelerde tekli yada 3 lu seklinde satiliyormu

• kasanin onunde bi adam prezervatif almisti
    kadin donup cift kale mac mi var diye sordu gulerek.adamda gel yedek kaleci ol dedi
    bir seferde benzeri bizim abilerden hiri aldi kasiyer erkekti.ayni soru geldi abi de gel senide ortaya alalim diyence kasiyer get sandi

• Internetten al.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.