Şimdi Ara

Markette ücretli poşete protesto

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gündür gözlemlediğim kadarıyla Hükümet kendine yeni bir gelir kaynağı yaratmış durumda...

Kasiyer, herkese "poşet alır mısınız" diye soruyor.5 kişiden 4'ü "mecburiyetten" alıyor, ardına bile bakmıyor!

O poşeti alanlar ertesi gün gidip tekrar alır.

Hiç boşuna "poşete para verildi mi değerli olur, alan bir daha almaz" demeyin.Çünkü öyle bir şey söz konusu değil!
  • Poşet sıkıntısından dolayı insanlar rahat alışveriş yapamıycak. Yanında poşet götürse bile acaba hepsine sığıcak mı dolucak mı taşıcak mı yere düşücek mi gibi endişeyle az tüketim yapıcaktır. Marketler resmen kendi ayağına sıktı

Markette ücretli poşete protesto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İroniMan -- 2 Ocak 2019; 12:30:37 >
  • İroniMan kullanıcısına yanıt
    bu işten en karlı çıkacak olanlar çöp poşeti üreticileri olacak belki de en zararlı çıkacaklar
  • Suç marketlerin bence, marketleri vestel gibi görüyorum
  • kagit torba versinler bari cevreyi daha neler kirletiyor elektrikli araclardan vergi alinmasin mesela,

ben simdi carsidayim markete girdim birseyler aldim yanimda posetmi bulunduracagim? veya parayla satin aldim hani cevre??

giyim ne olacak oradaki posetler? uygulama tamamen yasaklama ve kagit torba verme olmali yoksa parasinda degiliz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gündür gözlemlediğim kadarıyla Hükümet kendine yeni bir gelir kaynağı yaratmış durumda...

Kasiyer, herkese "poşet alır mısınız" diye soruyor.5 kişiden 4'ü "mecburiyetten" alıyor, ardına bile bakmıyor!

O poşeti alanlar ertesi gün gidip tekrar alır.

Hiç boşuna "poşete para verildi mi değerli olur, alan bir daha almaz" demeyin.Çünkü öyle bir şey söz konusu değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 5 Ocak 2019; 15:08:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye çöp poşeti üreticileri kârlı çıksın ki?

benim bildiğim halk çöp kovasına posetsiz çöp atar, onu da belediyenin konteynırına boşaltır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

niye çöp poşeti üreticileri kârlı çıksın ki?

benim bildiğim halk çöp kovasına posetsiz çöp atar, onu da belediyenin konteynırına boşaltır
    demek istediğim ya herkes çop poşeti alıp ağzına kadar doluncaya kadar atıcak kar edicekler ya da hiç bir poşet almayıp şeffaf poşet kullanacak bu da çok büyük miktarda beyaz taşıma poşeti ve çöp poşeti satışını engelleyecek zarar edecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

bu işten en karlı çıkacak olanlar çöp poşeti üreticileri olacak belki de en zararlı çıkacaklar
    En karlı çıkacak hükümet. Poşette 2 kere vergi almış olacak sonuçta.Aynı poşet için hem poşetçilerden vergi alacak hem marketçilerden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Çünkü belediyenin konteyneri yok

Çoğu ilde aksam vakti çöp kapının önüne bırakılır çöpçüler sokak sokak dolaşıp o çöpü alır

Poset olmazsa sokağa dokmen gerekir o da mantıklı olmaz

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    türkiyede yaşayanları tanımamışsın. gider bir köşeye dökerler, bir süre sonra orası çöp olur.

• Bizim insanımız bi garip
    Çık gıda fiyatlarını protesto et veya başka fahiş fiyatlı şeyleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.