Şimdi Ara

markette fiyatlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar steam markette fiyatlar tavan yaptı nerdeyse fiyatlar ne zaman düşer bi fikri olan var mı ? bıçak alıcam hala alamadım çok pahalı bundan 1 ay once almadım yılbası indirimi geldiğinde fiyatlar düşer diye tam tersi arttı fiiyatlar 680 liralık bıçak 800 lira oldu. ne zaman düşeceğini aşşağı yukarı kestirebilen var mı?

• forumalrdan %70 fiyata alabilirsin
  • 100 dolarım var orda o yuzden ordan almak istiyorum ayrıca guven problemlerim var forumdakilere sürekli biri dolandırılıyo yazık cidden onca para veriyoruz bide dolandırılmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanteneke888

100 dolarım var orda o yuzden ordan almak istiyorum ayrıca guven problemlerim var forumdakilere sürekli biri dolandırılıyo yazık cidden onca para veriyoruz bide dolandırılmayalım

680 liralik bicagin 100 dolar 300 liraya düşeceğini mi sandın da bekledin?

operasyon gelirse fiyatlar düşer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam tersi hocam fiyatlar dusuyor ama bicak vs yuksek fiyatli itemler bir anda dusmez markette

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güven sorunu olduğunda middlemanlerden yardım isteyebilirsin, imzamdaki linkten onaylı kişieri görebilirsin.
  • scorp17 S kullanıcısına yanıt
    yok hocam aptal değilim merak etme

100 dolarım var bıcak bi ara 155 dolardı alamadım o ara sonra alabilicek durumum oldu 200 dolara cıktı ustune para ekleyip alıcaktım şimdide düşmesini bekliyorum insan bi ara 15 gün boyunca bıçağı 150-160 arası gorunce şimdi 200 dolar veresi gelmiyo.

diyeceksin yüz doları neden çekmedin

1.paypalım yok yoksa nasıl para yatırıcan diceksin kuzenin var ama oda amerikada yaşıyo ondan para yatırıcaktım

2.paypal kesinti yapıyo

3.kuzene aktarsam 100 doları nakit olarak benim elime geçmesi biraz uzun surer.
  • Sör Aragorn kullanıcısına yanıt
    hocam bıçakları itemları bilemem mesela dediğin doğru asiimov epey düştü ancak benim alıcağım bıçağın pazar fiyatı 100-150 lira arttı markette.

opskinste 150 dolardı 10-15 gun boyunca suan 200 dolara bile yok.

acaba huntsman knifelar artık kutuda pahalı az çıkıyo diye fiyatları mı arttı ?
  • sieger kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim ama ücretlerini bilmiyorum zaten cok pahalı bi item alıcam bide ustune o işede para vermek istemiyorum ha sizde haklısınız dolandırılmak daha mı iyi yada o kadar para veriyosun bunu mu veremiyosun ama dediğim gibi fiyatlarını bilmiyorum ucuz bişeyse tabiki favorilere aldım konunuzu tesekkur ederim. drmel bildiğim kadarıyla hesabını satıyordu ama.Onunla bi iki jackpot sitesinde denk gelmiştik.

ben mm'lik işini hayrına yaparım. o kadarda para almalık bi iş değil bence hayır işi :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.