Şimdi Ara

Marketlerde Satılan Eski Kaşar Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tabiki Karsta satilanlar gibi bulmak zor ama hangi markayi onerirsiniz? Eski ve küf tadi almak icin ne almaliyiz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ...

• Guncel

• Markette bulman biraz zor genellikle Ünal ve Altınkılıç ürünleri satılıyor.Çoğu müşteri eski kaşarda küf gördüğü zaman, ya almıyor yada aldığı zaman bozuk ürün diye iade ediyor.İstanbul’da oturuyorsan Eminönü çarşısına git orada kesin bulursun veya şarküteri dükkanlarına bakabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaerk

Markette bulman biraz zor genellikle Ünal ve Altınkılıç ürünleri satılıyor.Çoğu müşteri eski kaşarda küf gördüğü zaman, ya almıyor yada aldığı zaman bozuk ürün diye iade ediyor.İstanbul’da oturuyorsan Eminönü çarşısına git orada kesin bulursun veya şarküteri dükkanlarına bakabilirsin.
    Manisadayim hocam cvp icin tskler şok marketten yelken marka eski kasar satin aldim fena degildi oneririm kilosu 60 a geliyor

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt

Metro markette ki markaları deneyin. Kendi metro chef trakya kaşarlarını alıyorum ben ve çok iyi. Siyah ambalajlı bi marka var o da çok iyi adını unuttum

• Ünal ve Doğruluk tavsiye ederim lezzetlidirler.

• Kardeş ben ŞOK'ta çalışıyorum Yelken marka eski kaşar güzel dediğinize göre bende bir deniyeyim

• Marketlerde satılan kaşarlara güvenme 80 milyon kişiye peynir yetiştirebilmek için 1veya 2 günde yapılan peynirler geliyor fabrikalardan

Onu yöresel ürün satan insanlardan bulmaya çalış fiyatida ona göre.yüksek olacaktır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.