Şimdi Ara

MARKET ALIŞVERİŞLERİNE ve ONLINE ALIŞVERİŞLERE PARA VEREN UYGULAMA: NAKİTUP (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
8
Favori
11.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, şu anda uygulamamız üzerinden alışveriş yapmak istediğiniz web sitesine “Alışveriş Yapın” butonuna tıklayarak size özel link ile gidiyorsunuz. Size özel bu link gittiğiniz web sitesi tarafından takip ediliyor. Alışverişinizi yaptığınızda ödemenizi onaylıyor ve paranız Nakitup’ta bulunan hesabınıza geliyor. Nakitup’ta 25₺ birikiminiz olduğunda paranızı banka hesabınıza transfer edebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakitup -- 6 Kasım 2018; 12:4:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nakitup

Merhaba, şu anda uygulamamız üzerinden alışveriş yapmak istediğiniz web sitesine “Alışveriş Yapın” butonuna tıklayarak size özel link ile gidiyorsunuz. Size özel bu link gittiğiniz web sitesi tarafından takip ediliyor. Alışverişinizi yaptığınızda ödemenizi onaylıyor ve paranız Nakitup’ta bulunan hesabınıza geliyor. Nakitup’ta 25₺ birikiminiz olduğunda paranızı banka hesabınıza transfer edebiliyorsunuz.
    Çek kullanmaya engel mi peki bu?
  • fuzz123 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Her mağazanın kuralları farklı olmakta ve bu kurallar kampanya detaylarında belirtilmektedir.
    Mağazalar sadece "Kredi Kartı" ve/ya "Kapıda Ödeme" yöntemi için para iadesi vermektedirler.
  • Referans kodu kısmına 4od8s4h yazın. 7 gün içinde yapacağınız işlem sonrası kazanacaginiz para iadesine ek olarak vereceginiz hesabınıza 1 tl yollayayım. Ikimiz de kazanalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sedat.1907 kullanıcısına yanıt
    vereceginiz hesabınıza 1 tl yollayayım bu transfere biz karışmıyoruz
  • Nakitup kullanıcısına yanıt
    Forumda gecen ay gorup kullanmaya basladim ama bugun yaptiklari uyaniklikla pek kullanici yanlisi olmadiklarini gordum

1 fis 1 kez yollanir diye bir bildirim yollamislar ... yaptigim alisveriste 1 urunu eklemeyi unuttugumdan fisi tekrar taratip yollamistim o 1 urunu saymadilar herhalde dedim boyle olsa kurallari var adamlarin dogru diyecektim ancak baktim arkadaslar bu 2.yollamama gore iade yapmis

Ben o fisi ilk tarama ile 1 kez kullanmis sayilmiyor muyum? Ilk taramada 3 markadan 5 parca urun iadesi talebi etmisim burdaki iade yerine 2.taramadaki 1 parca urunun iadesini yapmak ne demektir?

Kuraliniza gore benim ilk taramama gore iade yapmaniz gerekmiyor mu? Bunun yerine daha az iade edilebilecek 2.islemi kabul etmenizin aciklamasi nedir acaba?

• Bu işin içinde bir iş var... Ortalık bu tür uygulamalarla doldu...

Bu işlerden kar marjları ne acaba?

Sanki asıl amaç bir database oluşturup orta vadede ilgilenen şirketlere satmak gibi...
  • Sanırım patlamış bu uygulama.
  • 15 gündür fiş onayı gelmiyor. Normalde whatsapp mesajlarına anında cevap verirdi hatta çözümler sunardı. Şimdi whatsapp hesapları tamamen kapalı. Sanırım battılar

• Benimde son fişler onaylanmadı. 20 küsur param var çekemedim

• Forumun onayı ve var ilan hala aktif duruyor hiç batarmı firma olurmu öyle şey...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu sahibinin profilinde firma görevlisi olduğu yazmıyor ,pek ilgi görmediği için foruma para da vermedi galiba :)
    diğer konu ise bir firma yetkilisi profilini niye gizler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 15 Aralık 2019; 3:12:50 >
  • 5 tl bonus vermisler 27 ye çıkardım para iadesini yapmıyor herhalde bonus hariç 25 olacak diye düşünüyordum bende..

• bugun ben a101 den aldigim muratbey 500gr kasar peyniri icin 0.35 lira iade talep ettim bakalim gelcek mi..
  • Uygulama gümledi arkadaşlar. Ödeme yapmıyor artık. Face'a bakarsanız görürsünüz.

• Uzun süre file onay gelmedi sonra ocağın ilk haftası onay geldi ama patlamış uygulama sanırım çünkü uygulama bomboş hiç ürün yok

• Buna benzer bir alternatif site/uygulama var mı?

• cemone_2 C kullanıcısına yanıt
    avantajix
  • grkm_evo kullanıcısına yanıt
    Avantajıx online alışveriş fakat hem online hemde normal günlük harcamalar için iade veren var mı acaba?

• Bu konu biten berbat fırsatlara taşınsında, ölücüler bundan sonra kanmasın.
    Daha ilk cevap olarak yazdığına, üslubuna rağmen nasıl topa tutulup imha edilmedi hayret ediyorum.
    Böylelerinin cebine atacağımıza çöpe atalım daha iyi..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.