Şimdi Ara

Markafonicity'de Korayspor 60 Liralık Çek 5 Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar verildiyse özür dilerim şimdiden.

Korayspor.com dan yapılacak 150 tl ve üstü alışverişlerde geçerli olan 60 liralık hediye çeki 5 lira.

http://www.markafoni.com/deal/city/112/

http://www.korayspor.com/tr/anasayfa

Bana iyi bir kampanya gibi geldi.İhtiyacı olanlar faydalansınlar bence.

• yazmadan önce arama yapsan keşke
    verildi maalesef ve pek tutulmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: freezer80

yazmadan önce arama yapsan keşke
    verildi maalesef ve pek tutulmadı

arama yapmadım ama göz attım bi şöyle göremedim.

silinebilir o zaman konu.
  • diğer konuya yazdım görmeyenler için buraya da kopyalıyorum:
    Ya arkadaşlar bu firma şimdi de markafoni üzerinden 5 liralık çek kampanyası başlatmasına rağmen ve reklamlarında sattığı markaların isimlerini yazmasına rağmen sitelerinde bu markalardan çoğunu kaldırmışlar. Gçen gün almıştım çek sırf Lafuma nın ürünlerinden bir tane almak için şimdi baktım outdoor ürünleri yok firmaya mail attım neden yok diye? gelen cevap şu şekilde:

MERHABA OUTDOOR ÜRÜNLERİMİZ SİTEDEN KALDIRILDI.SATIŞI OLMAYACAK BİlgİNİZE
    ----- Original Message -----
    From: Ferro Zone
    To: mus.hizmetleri@korayspor.com
    Sent: Tuesday, November 22, 2011 8:56 PM
    Subject: outdoor ürünleri hk.

Merhaba sitenizde Lafuma nın ürünlerinden vardı sabah alıcaktım almadım bir model beğenmiştim, fakat şimdi bakıyorum outdoor ürünleri görünmüyor. Neden acaba?

Tamam wilson marka tenis raketi alayım bari dedim, baktım o markayı da kaldırmışlar. Bu düpedüz insanları kandırmaktır. Şu ürünleri alabilirsiniz diye bir sürü kişiye çek satıyorlar, fakat firma bu söylenen markaların satışını hiçbir açıklama yapmadan kaldırıyor, yorumu size kalmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: FERROKROM

diğer konuya yazdım görmeyenler için buraya da kopyalıyorum:
    Ya arkadaşlar bu firma şimdi de markafoni üzerinden 5 liralık çek kampanyası başlatmasına rağmen ve reklamlarında sattığı markaların isimlerini yazmasına rağmen sitelerinde bu markalardan çoğunu kaldırmışlar. Gçen gün almıştım çek sırf Lafuma nın ürünlerinden bir tane almak için şimdi baktım outdoor ürünleri yok firmaya mail attım neden yok diye? gelen cevap şu şekilde:

MERHABA OUTDOOR ÜRÜNLERİMİZ SİTEDEN KALDIRILDI.SATIŞI OLMAYACAK BİlgİNİZE
    ----- Original Message -----
    From: Ferro Zone
    To: mus.hizmetleri@korayspor.com
    Sent: Tuesday, November 22, 2011 8:56 PM
    Subject: outdoor ürünleri hk.

Merhaba sitenizde Lafuma nın ürünlerinden vardı sabah alıcaktım almadım bir model beğenmiştim, fakat şimdi bakıyorum outdoor ürünleri görünmüyor. Neden acaba?

Tamam wilson marka tenis raketi alayım bari dedim, baktım o markayı da kaldırmışlar. Bu düpedüz insanları kandırmaktır. Şu ürünleri alabilirsiniz diye bir sürü kişiye çek satıyorlar, fakat firma bu söylenen markaların satışını hiçbir açıklama yapmadan kaldırıyor, yorumu size kalmış...

buna şerefsizlik denir. Aynı şeyi büyüklereoyuncaklar.com da yapmıştı. Çeki iade edin ve bu tarz üçkağıtçıların piyasada barınmasına engel olun

• valla çeki iade etmeye niyetim yok uğraşıcam açtırmak için verdikleri sözü tutmak zorundalar...
  • Peki Beyler Günlük Kullanımda ( Çok Hareketli :) Barmenimde Biraz Tempolu Çalışıyorum ) Kullanabileceğim Dayanıklı Nasırlardan En Az Çektircek Bir Ayakkabı Öneriniz Varmı Ellemeden Almak Zor Olucak :D
  • New Balance ayakkabilarini arastirmanizi oneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.