Şimdi Ara

Markafoni Stanley Classic Vakumlu Termos 1,9 Lt. (184,91 tl ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
3.436
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selo224

quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

Icine yemek koy aksamdan. Ertesu gün oglen hala dumani tütsün. Cay koy ertesi gün ağzını yaksın. Kullanmayan bilmez herkese hitap etmez.

Bu doğru mu schefer dan aldım çayı dolduruyorum 2 saate ılık kıvama geliyor, öyle 5-6 saat gidiyorsa alırım ben ??

Biraz abartmış olabilirim ama yemek konan modeli var(markafonide de var şuan) , sabah yapilan kuru fasülyeyi koyuyoruz, öğlen yemeğine ısıtmaya gerek kalmadan , yiyoruz,ağız yakmıyor belki evet ama yeterli sıcaklıkta ve ilave ısıtma ihtiyacı olmuyor.

Termosu için de youtube da videolar var, 5-6 saat rahat götürmesi lazım, çayı denemedim,kesin konuşmayayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

ilanı beğenmeyen , üslubu beğenmeyen şikayet butonundan şikayet eder kalitesi yüksek arkadaşım senin kriterine, isteğine göre ilan açmıyorum ! keyfime göre ilan açıyorum ! olur da yönetim beğenmezse silinir sen beğenmedin diye bu forum şekillenmez . kurallara uygunsa ilanım sana güle güle yok yönetim bu işte problem görüyorsa bizde ona göre konu açarız yada açmayız oda bize kalsın

üslubunun bozuk oldugunu yönetim söylerse kabul ediyosun yani :) güzel ülkem. benim ilanla ilgili herhangi bir problemim yok çokta önemli değil zaten benim sorunumun olması.kalitem yüksek felanda değil. sıradan bir vatandaşım. ben sana güzel bi şekilde LANLI LUNLU yazdıgın mesaja atfen yazdıgımı söyledim. senin için normalse mesele yok. dahada uzatmaya gerek yok. ille birilerine şikayet etmeye gerek yok. ben direk size söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozlulum67 -- 7 Nisan 2017; 10:33:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu tip kaliteli termos markaları ile a101,bim, carrefour gibi yerlerde satılan markası belli olmayan termoslar arasında çok ciddi fasrk var. kullanmadan farkı anlamak mümkün değil. akşamdan sıcak suyu koyun sabaha kadar buzdolabında bekletin yine sıcak kalır.

özellikle bebekli aileler için çok iyi oluyor. çok sıcak olmayan suyu koyun yolda mama veya yardımcı gıda hazırlarken sıkıntı yaşamazsınız ne çok kalır ne de soğuk.
  • Bunun İçinde kutsal su taşımak lazım

• gecen sene amazondan alacağım zaman contigo, thermos, stanley arasinda kalip contigo almistim stanley almadigima pişman oldum.. amazonda yine denk getirebilirsek bu sefer stanley alacağım..

• kozlulum67 K kullanıcısına yanıt
    üslubu bozuk adam görmeyince böyle oluyor işte neyse sen gene şikayet et sonucu öğren bana da mesaj atarsın birde arkadaşlar şu olaydan vazgeçin artık , bir konu açıldığında o ürünü ucuza almış olabilirsiniz ama şu an ihtiyacı olanı düşünün , adam yarın kampa çıkacak fırsat arıyor yada acil ihtiyaç var 3 tl 7 tane mont aldım o zaman her mont konusuna girip ahkam keseyim ? eskiler bilir puma saat aldık üstüne para verdiler , yarı fiyatına gopro 4 aldık saymakla bitmez o zaman her konuda bunu dile getirelim , ihtiyacı olana ne faydası var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: selo224

quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

Icine yemek koy aksamdan. Ertesu gün oglen hala dumani tütsün. Cay koy ertesi gün ağzını yaksın. Kullanmayan bilmez herkese hitap etmez.

Bu doğru mu schefer dan aldım çayı dolduruyorum 2 saate ılık kıvama geliyor, öyle 5-6 saat gidiyorsa alırım ben ??

Hocam üzerinde sıcak suyu 24 saat, soğuk suyu 24 saat, buzu 72 saat koruma ibaresi var, dün amazondan aldı arkadaşım. 100 liraya geldi 1 litreliği, ihtiyacı olan için ömürlük ürün.
    Amazonda 20 dolar civarında, adamların ortalama maaşıyla bizimkini kıyasladım da arada dağlar kadar fark var aramızda.
  • Fiyat epeyi artmış sıcak fırsatçılar olarak saldırınca Markafoni uyandı sanırım 184 TL iyi fiyattı yurtiçi piyasa için
  • kamerconkarli K kullanıcısına yanıt
    hocam sepette düşüyor fiyat avantajix puanla 156 tl kadar düşer
  • quote:

üslubu bozuk adam görmeyince böyle oluyor işte neyse sen gene şikayet et sonucu öğren bana da mesaj atarsın birde arkadaşlar şu olaydan vazgeçin artık , bir konu açıldığında o ürünü ucuza almış olabilirsiniz ama şu an ihtiyacı olanı düşünün , adam yarın kampa çıkacak fırsat arıyor yada acil ihtiyaç var 3 tl 7 tane mont aldım o zaman her mont konusuna girip ahkam keseyim ? eskiler bilir puma saat aldık üstüne para verdiler , yarı fiyatına gopro 4 aldık saymakla bitmez o zaman her konuda bunu dile getirelim , ihtiyacı olana ne faydası var ?

doğrudur ben çok görmedim.sizde lugat geniş belli nerde yetiştinsizse artık. elimden geldiği kadar görünce uyarmaya çalışıyorum. allaha emanet olun.

• Amazon'dan 20 dolara alanlar kaç litre aldığını söyleyebilir mi 2 senedir 1.1 litresi hariç bu fiyatı görmedim hiç
    Thermos marka içinde geçerli aynı durum 1.2 litresi bu fiyatlara gelmişti.
    Amerikadan aynısı bu fiyata aldım gayet sıcak fırsat bence
  • kozlulum67 K kullanıcısına yanıt
    Uyarma alıntılama, sizin gibilerden öğreneceğim bir şey yok . kendinize saklayın egonuzu ! kimseyi ilgilendirmez üslubum ! nerede yetiştiğim ! birde fırsatcı aday adayı yapıyor , rütbede veriyor !!! fırsatcıların genelkurmay başkanı seni ! daha senin kalitene ulaşamadık affet bizi , egonuda al git konuyu kirlettin iyice
  • 30 sene kullandık daha öncekileri,sonra Doğubanktan aldık bozuk çıktı. Stanley iyidir

• kargo ödememenin yolu var mı
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    hocam korkmaz ne Allahını seversen sen bu fırsatı kaçırdın mı yoksahttps://forum.donanimhaber.com/morhipo-t-design-termos-10-tl-mobilde-kargo-bedava--86832348

bak ben 3.4 tl civarına almıştım sen kesin daha ucuza almışsındır , istersek bedavayada alırız biz sıcakfısatcıyız ama bu ürünü kullananlar bir daha termos aramaz uzun ömürlü , tank tank daha uygun bulanlar kaçırmasın yada beklemek isteyenlere sözümüz yok , Allah 1 tl den nasip etsin forumdaşlarıma

• quote:

Ürün Toplamı244,91 TL
    Kargo İndirimi- 7,99 TL
    Başka Yerde Yok!-60,00 TL

kargo ödemiyorsun zaten avantajix ile almayı unutma

Teşekkürler oğlana seneye bot alacaktım. 2 si güzel fırsat oldu.
  • efkan kullanıcısına yanıt
    rica ederim , karrimo montlarda güzel fiyatlara geliyor forumdaşlar onlara da bir göz atsın malum sezon kapanırken fiyatlar güzelleşiyor kışlık ürünlerde

örneğin şu 3 in 1 modelhttp://www.markafoni.com/karrimor-3in-1-weathertite-erkek-mont-sn30-7274609196292404784.html +1 tl ekleme ile 210 tl gelir cardfinansla alırsanız 25 tl oradan + 20 tl avantajix 160 tl civarına alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elfen_lied -- 7 Nisan 2017; 12:46:40 >

• Fırsat için teşekkürler 1 adet aldım bende.
  • Alıp kullanmaktan vazgeçen varsa alabilirim arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.