Şimdi Ara

Markafoni parfümlerde sepette %50 indirim (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
6
Favori
14.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müşteri hizmetleriyle görüştüm ürünün seri no ve üst kapağının olmadığını söyledim. Çağrı merkezindeki personel ürünlerin orjinal olduğunu ama resimlerini mail atın inceleme ekibimiz baksın dedi.

Fotoğrafları çekip Mail attım. Gelen cevap yine içiniz rahat olsun şeklinde biseydi. Böyle bi cevabın yeterli olmadığını kanıtlamalarını söyledim onun için gelen cevapta şu ;

Değerli Üyemiz,

Toplu satışı engellemek ve oluşturulan bu avantajlı setlerin son kullanıcıya ulaşması adına ürünlerin kapakları gönderilmemektedir.

İyi alışverişler,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim parfümlerimde dün geldi.Öncelikle set kutusunu ilk defa görüyorum onu belirteyim.Daha önce kullandığım parfümü sipariş vermiştim ürün birebir aynı notalarda koku olarak kesinlikle orjinal diyebilirim,açık parfümle alakası yok sıktıktan sonra koku kendini değiştiriyor saat ilerledikçe farklı notaları hissedebiliyorsunuz.Dün 1 tık sıktım kazağıma denemek amacıyla şuan halen kokuyor daha önce orjnalini kullandığım için rahatlıkla orjinal diyebiliyorum ve bu parfümü 300-350 lira civarına almıştım geçen sene.Bahsettiğim parfüm Bvlgari man in black.

Calvin Klein In2U ise orjiinal ambalajında ithalatçı etiketi üzerinde hiç çıkarmadım öyle duruyor birazdan denerim onu da aynı şekilde diesel fuel for life 30 ml almıştım kutusunda ambalajlı etiketli bir şekilde geldi.

Parfümleri sorgulattığımda 8-9 aylık parfümler hepsi de taze sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuzminRahTs?z! -- 27 Mayıs 2017; 16:19:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisali0645

Ml i yanlış yollayacaklarınu sanmam

Markafoni parfümlerde sepette %50 indirim

Gerçi bemkisi 17 cm cıktı ama 😀

Bilemiyorum

hocam aynı ürünün 200 ml olanı var elimde bu ondan küçük eminim. bugün yolum düşerse gidip boynerde falan elime alıp karşılaştıracağım 200 ml başka parfümüm var çekmecede kesinlikle bu boyun küçük olduğunu düşünüyorum. ayrıca arkadaşlar lütfen uyanın tüm setler aynı kutuda geliyor sizcede bi durum yok mu ? görsellere ck one gift set dediğinizde çıkan kutulara bakın birde bunlara adamlar resmen tüm parfümleri aynı kutuda göndermiş.

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    Aynen ben yukarda da belirttim zaten bu parfümlerde bişey var son kullanma tarihi falan hikaye

Orjinalliğine inanabileceğimiz hiçbir garantisi yok

Sahte olması çok yüksek

Hocam kontrol edin burayada yazın.

Birde şişenin altına bakın böyle bir simetrik hatası varmı ? Fotoraf çekerseniz daha güzel olur

• quote:

Aynen ben yukarda da belirttim zaten bu parfümlerde bişey var son kullanma tarihi falan hikaye

Orjinalliğine inanabileceğimiz hiçbir garantisi yok

Sahte olması çok yüksek

Hocam kontrol edin burayada yazın.

Birde şişenin altına bakın böyle bir simetrik hatası varmı ? Fotoraf çekerseniz daha güzel olur

Hocam aynısı ya hiç çekmiyim birebir bu simetrik hatada var köşede kapakta çıkmıyor altındaki etikette sökük ürün boyutunda kafamda düşünceler var memlekette kalmış boş 200 ml şişesi onu ben tek elle tutunca böyle elimden düşecek gibi büyük dururdu bu tam oturuyor bence daha ufak ama emin değilim. Onada emin olsam iade ederim. Ama şunu söylemek gerekirse 1 fıs denedim ve ürün performansı ve kokusu orjinal geldi bana. Tek sorun bu üçkağıda gitmeleri. Memleketten fotoğrafı istedim 200 ml olanın ben kıyas yapamadım siz kıyas yapabilirseniz buyrun birazdan yüklerim diğerini

• BUNLAR ORJİNAL OLDUĞUNA EMİN OLDUĞU 200 ML ŞİŞESİNE AİT. KENARLARINA BAKARSANIZ BİZE GELENDEN DAHA YASSI GENİŞ VE BÜYÜK. CK 3 SENEDİR DEĞİŞMEDİYSE EĞER BENCE BU DAHA BÜYÜK GELENDEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cboy60 -- 27 Mayıs 2017; 16:24:9 >

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    Bu eski şişede yokmuş dimi simetrik hata.

Ama ürün satılırken yeni ürün etiketi vardı üstünde internette

Koku değişmediğini göre bu yeni dedikleri şey şişe filan mı acaba

• quote:

Bu eski şişede yokmuş dimi simetrik hata.

Ama ürün satılırken yeni ürün etiketi vardı üstünde internette

Koku değişmediğini göre bu yeni dedikleri şey şişe filan mı acaba

Yeni ürün meselesine takılmayın hocam o markafoninin saçmalığı olabilir. Bence iki teori var. 1: Ben yanılıyorum ürün 200 ml ve orjinal. Kofre set haline sokmak için kutu yaptılar kendi kampanyalarıydı bu şekilde bir seti yoktu parfümün ondan dolayı kutu fake yani ürünler orjinal etiketide arkadaşa attıkları maildeki gibi kullanıcıya ulaşmasını sağlamak için söktüler yada biraz bayattı onu görmeyelim diye engellediler. 2: Bu kötü senaryo ve yukardaki söylediklerimin tam tersi :)

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Ayni urunleri aldim kim istiyorsa 2 katina vereyim ?

• Ya arkadaşlar b kız arkadaşıma Michael Kors Midnight Shimmer mı ne aldık 2008 üretimi çıktı şaka gibi. Üzerinde ithalatçı bandrolü vs var açılmamış ambalaj.

• Arkadaşlar üretimi falan nasıl sorguluyorsunuz bende guy laroche drakkar noir aldım kolonyanın keskini hiç bir özelliği yokmuş maalesef bilmediğin kokuyu almayacaksın.bari eski vs çıksa da göndersek geri

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Davidoff Cool Water, CK One gibi parfümlerin kalıcılığı zaten çok düşüktür.

Ben Drakkar Noir almıştım, eşime de Givenchy ve DKNY aldık, hepsi de jelatinli, barkodlu ve ithalatçı etiketli geldi. 3'ü de orjinal, 2 tanesi 2 yıllık, 1 tanesi 1 yıllık çıktı.

Bu arada duty-free fiyatlarına takılmayın, Paris'in göbeğinde, Louvre müzesinin karşısındaki parfümeri bile duty-free'lerden daha ucuz artık...

Hocam bende guy laroche drakkar noir aldım siyah kutu ama tarih vs nasıl sorguluyorsunuz ayrıca ben bu kokunun hiç bir özelliğini göremedim kolonya gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: rush10

quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Davidoff Cool Water, CK One gibi parfümlerin kalıcılığı zaten çok düşüktür.

Ben Drakkar Noir almıştım, eşime de Givenchy ve DKNY aldık, hepsi de jelatinli, barkodlu ve ithalatçı etiketli geldi. 3'ü de orjinal, 2 tanesi 2 yıllık, 1 tanesi 1 yıllık çıktı.

Bu arada duty-free fiyatlarına takılmayın, Paris'in göbeğinde, Louvre müzesinin karşısındaki parfümeri bile duty-free'lerden daha ucuz artık...

Hocam bende guy laroche drakkar noir aldım siyah kutu ama tarih vs nasıl sorguluyorsunuz ayrıca ben bu kokunun hiç bir özelliğini göremedim kolonya gibi

aşırı kıllı vücutlarda pek işe yaramıyor zaten
    ayrıca saç veya kıl dibine değil kulak meme altına sıkmalısınız

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    2008 mı o koku kokmaz hocam bitmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rush10 R kullanıcısına yanıt
    Hocam drakkar noir kalicimi tavsiye edermisiniz acaba bide kaç liraya almistiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Hocam drakkar noir kalicimi tavsiye edermisiniz acaba bide kaç liraya almistiniz

Hocam bugün denemek için sıkıp çıktım akşama belli olur.kokusunu sevmedim.

Not. Kıllı değilim

• rush10 R kullanıcısına yanıt
    Kalıcı bir parfüm. Olarak tavsiye edebileceğiniz parfüm varmi

• Ürün üzerinde üretim koduyla ithalatçı etiketi yok diyorum adamların verdiği cevaba bak;

Değerli Üyemiz,

Parfümlerde son kullanma veya üretim tarihi bilgisi yazma zorunluluğu yoktur. Sadece ürün açıldıktan sonra tüketilmesi gereken süreyi gösterme zorunluluğu vardır. Bu durum kutu ve/veya ambalajın üzerindeki örneğin; 36M - 12M gibi ifadeler ile anlatılmaktadır.

• Cakma parfumleri %90 indirimle alsaniz nolacak?

Markafoni den 1 kez parfum alayim dedim. 1 alana 1 bedava kampanyasi vardi. 212 man aldim 30 ml 2 adet. 5 senedir kullanirim bildigim koku. Geldi abi bi kokladim 5 liralik acik parfumlerin aynisi. Direk iade.

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Kalıcı bir parfüm. Olarak tavsiye edebileceğiniz parfüm varmi

Hocam çok parfümden anlamam ama kullanıp hem kalıcılık hem koku açısından çok hoşuma giden 212 men tavsiye ederim gri kutu

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.