Şimdi Ara

Markafoni'de ARAL KAMPANYASI GELDİ SÜREKLİ GUNCEL (37. sayfadan devam) (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.285
Cevap
11
Favori
67.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TaKo

Çok fena bozuldum şuan hahaha suratım düştü resmen Sepetten Batman'i kaptılar yaaa.. Neyse Kane & Lynch falan alıcaktım onları almayıp, Batman'i Gittigidiyor'dan vericem siparişini.. 48 TL kargo dahil Bide Killzone 2 alıcam yanına.. Kane & Lynch serisini Trendyol'dan alırım.. BF2'ye gerek yok hikaye modu için BF3 var zaten.. Resistance yaratıklar vs. beğenmedim.. İyi sabahlar cümleten

hocam sepetden nasıl kaparlar ?

trendyolda yanlış hatırlamıyorsam ürün 15 dk sepetde kalabiliyor.Sepete ürünü koydugun an geri sayim başlıyor.Bundada öyle olması lazım aslında

• KARAOKE REVOLUTION
    MİKROFONsuz koymuşlar
    almıyorum bende

• Biri bana

ULTIMATE MARVEL VS CAPCOM 3 alabilir mi acaba ? 60 lira çok uygun ama kart yok hade bakalım

http://www.markafoni.com/product/1538727/
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

quote:

Çok fena bozuldum şuan hahaha suratım düştü resmen Sepetten Batman'i kaptılar yaaa.. Neyse Kane & Lynch falan alıcaktım onları almayıp, Batman'i Gittigidiyor'dan vericem siparişini.. 48 TL kargo dahil Bide Killzone 2 alıcam yanına.. Kane & Lynch serisini Trendyol'dan alırım.. BF2'ye gerek yok hikaye modu için BF3 var zaten.. Resistance yaratıklar vs. beğenmedim.. İyi sabahlar cümleten

trendyolda yanlış hatırlamıyorsam ürün 15 dk sepetde kalabiliyor.Sepete ürünü koydugun an geri sayim başlıyor.Bundada öyle olması lazım aslında

5 dk durdu durmadı.. Resistance 2 nası bişey diye bakıyodum siteye bi döndüm, sepetimde batman yok.. Bi baktım tükenmiş 3. kampanya bu kaçırdığım..

• quote:

quote:

quote:

5 dk durdu durmadı.. Resistance 2 nası bişey diye bakıyodum siteye bi döndüm, sepetimde batman yok.. Bi baktım tükenmiş 3. kampanya bu kaçırdığım..

Geçmiş olsun hocam.Keşke oyunu satın aldıkdan sonra Resistance 2 ye baksaydın.

• Suan okuldayimve topsin 4 alip almama arasinda gidip geliyorum
  • XBOX için FF 13 ve Super Street Fighter 4 : Arcade Edition kaptım bir tane. Gerçi Arcade Edition için Super Street Fighter 4 resmi koymuşlar ama inşallah Arcade Edition çıkar.
  • bf3 limited 100 lira black ops 120
  • Hikaye.
  • XBox 360 için MW3, PS3 için de Battlefield Limited aldım. Fiyatlar iyi geldi. Ayrıca X360 için ne zamandır almak isteyip, bir türlü alamadığım Dirt3 ve NFS: HP'yi de alarak, bu sabahı iyi geçirdim.
  • Tirt cikti kampanya dun aksam mgs4 cikarmi diye bekledim cikmayacagini tahmin ettim ve aldim aral bari uncharted 1 ve 2 yi koysaydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Tirt cikti kampanya dun aksam mgs4 cikarmi diye bekledim cikmayacagini tahmin ettim ve aldim aral bari uncharted 1 ve 2 yi koysaydi

hep gormeye alisik oldugumuz oyunlar.arada yeni birkac oyun var. nfs the run aldim.hem merak ediyordum hemde store dan 2 kisi ortak alip 65 tl vericegime 80 tl ye kutulu almak daha mantikliydi

• F1 2011
    Nfs The Run ikisi çok uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkun_ -- 21 Aralık 2011; 9:05:52 >
  • Top spin 4 online oynanıyor mu acaba? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

quote:

Tirt cikti kampanya dun aksam mgs4 cikarmi diye bekledim cikmayacagini tahmin ettim ve aldim aral bari uncharted 1 ve 2 yi koysaydi

hep gormeye alisik oldugumuz oyunlar.arada yeni birkac oyun var. nfs the run aldim.hem merak ediyordum hemde store dan 2 kisi ortak alip 65 tl vericegime 80 tl ye kutulu almak daha mantikliydi

Tabi ki oyle daha iyi olur ancak bana cazip gelen bir tarafi yok acikcasi. Hayirli ugurlu olsun arkadasim.

• quote:

quote:

quote:

Tabi ki oyle daha iyi olur ancak bana cazip gelen bir tarafi yok acikcasi. Hayirli ugurlu olsun arkadasim.

Teşekkür ederim.

• ultimate degmez bence 8 yeni karakter fazla var marvel vs capcom 3 den
  • Bari Alan Wake olsaydı. Xbox'a Batman ile PC'ye FIFA 11 aldım.
  • GH5 100 lira tükenmiş. TONY HAWK SHRED BUNDLE 100 lira tükenmiş. Bunları gerçekten bu fiyatlarda alan varmı yahu...
    Geçen kampanyada 6 lira olan oyunlar 19 liradan satıldı ve tükenmiş. 29 olsa gene bitecek 6 liralık oyunlar.

http://www.youtube.com/watch?v=wIIwmUMOpdI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLX -- 21 Aralık 2011; 9:47:14 >
  • Mag aldım 20 liraya oyun nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.