Şimdi Ara

Markafoni'de ARAL KAMPANYASI GELDİ SÜREKLİ GUNCEL (37. sayfadan devam) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.285
Cevap
11
Favori
67.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sametbaggio

resmen yağmalanmış yawww bana bşy kalmadı

neden ya CARS RADIATOR SPRINGS hala var :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgesu_34

quote:

resmen yağmalanmış yawww bana bşy kalmadı

neden ya CARS RADIATOR SPRINGS hala var :D:D

ne oyunlar ne editionlar kaçmış yaaaa
  • birşey olmaz :) o fiyatlara zaten bulabilirsin..
  • edition olanları zor buluruzda normal oyunlar bulunur
  • Bu kampanyadan birşey alamadık..Geriye kalanlar ıvır zıvır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saruhan

quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

quote:

Arkadaslar band hero super bundle ile guitar hero super bundle arasinda kararsiz kaldim. Her 2 oyununda kutu icerigi 2 gitar, 1 bateri ve 1 mikrofon degil mi? Neden boyle bir fiyat farki var. Siz hangisini tavsiye edersiniz.

ikiside tek gitar iki gitar yazmasının sebebi toplamda 2 gitar takabilirsiniz anlamında ben band hero taraftarıyım gitar hero oyununu ikinci el kısmından gitarla beraber 90 liraya alırsınız zaten aradaki farka değmez hem de böyle yaparsanız ek olarak 1 gitar 1 de oyun olmuş olur

Cevap icin tesekkurler. Her iki paketten cikan aksesuarlar ayni mi arada ki fiyat farki sadece oyundan mi kaynaklaniyor? Yani gitar bateri mikrofon ayni mi? Bu konu da bilginiz var mi?

hocam band hero aldım geçen kampanyadan çıkanlar gitar, davul ,oyun ve mikrofon gitarı ben çok beğendim guitar hero resminde ki setin tamamen aynısı bendeki, zaten mikrofon ve gitarın üzerinde guitar hero yazıyor, davul da aynısı benim çok hoşuma gitti fiyatı gayet uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: orknt

Bu kampanyadan birşey alamadık..Geriye kalanlar ıvır zıvır.

sabah 06.30 pc nin başına geçmen lazımdı hocam
  • 7,48 uyandım bi baktım telefondan markafoni tükenenler vardı yaa :)
  • kalan oyunlardan hangilerini tavsiye edersiniz
  • quote:

7,48 uyandım bi baktım telefondan markafoni tükenenler vardı yaa :)

Ben 7:25de kalkıp dj hero 2 aldım, uncharted 2 kalmamıştı o saatte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burActive -- 26 Ağustos 2011; 14:18:06 >
  • quote:

kalan oyunlardan hangilerini tavsiye edersiniz

BEN 10 ULTIMATE ALIENS , CARS RACE O RAMA , KUNG FU PANDA 2 hahah çok iyi oyunlar bunlar
  • Borderlands, Bayonetta, Castlevania, Bioschok 2, Deadrising 2 fln var hala arkadaşlar. Akşama kalmaz valla.

Bu arada işin komiği COD:MW, MW2 den daha pahalı
  • Öğlen alırım dediğim tüm oyunlar tükenmiş :( Bir tek Castlevania sipariş verebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HystriaL -- 26 Ağustos 2011; 16:46:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgesu_34

quote:

kalan oyunlardan hangilerini tavsiye edersiniz

BEN 10 ULTIMATE ALIENS , CARS RACE O RAMA , KUNG FU PANDA 2 hahah çok iyi oyunlar bunlar

yok artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

quote:

Orijinalden alıntı: orknt

Bu kampanyadan birşey alamadık..Geriye kalanlar ıvır zıvır.

sabah 06.30 pc nin başına geçmen lazımdı hocam

Mesajı attım ama 10 liralık çekim vardı red alert siparişini geçtim. Pc'de oynuyordum ps3'te nasıl olacak göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkun_ -- 26 Ağustos 2011; 14:28:58 >
  • arkadaşlar bu paketi alıp oynayan oldumu hiç 50 lira fiyatı uygun geldi birde kargo fiyatı nası oluyor

Aral Game TONY HAWK SHRED BUNDLE
  • Lan oğlum bizede bişe bıraksaydınız
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar band hero super bundle ile guitar hero super bundle arasinda kararsiz kaldim. Her 2 oyununda kutu icerigi 2 gitar, 1 bateri ve 1 mikrofon degil mi? Neden boyle bir fiyat farki var. Siz hangisini tavsiye edersiniz.

ikiside tek gitar iki gitar yazmasının sebebi toplamda 2 gitar takabilirsiniz anlamında ben band hero taraftarıyım gitar hero oyununu ikinci el kısmından gitarla beraber 90 liraya alırsınız zaten aradaki farka değmez hem de böyle yaparsanız ek olarak 1 gitar 1 de oyun olmuş olur

Cevap icin tesekkurler. Her iki paketten cikan aksesuarlar ayni mi arada ki fiyat farki sadece oyundan mi kaynaklaniyor? Yani gitar bateri mikrofon ayni mi? Bu konu da bilginiz var mi?

hocam band hero aldım geçen kampanyadan çıkanlar gitar, davul ,oyun ve mikrofon gitarı ben çok beğendim guitar hero resminde ki setin tamamen aynısı bendeki, zaten mikrofon ve gitarın üzerinde guitar hero yazıyor, davul da aynısı benim çok hoşuma gitti fiyatı gayet uygun

Ben de biraz youtube dan arastirdim. Bateri daha buyuk daha gercekci duruyo band hero nun baterisine gore. Gitar da hosuma gitti. Sonuc verdim verdim siparisi :) hocam yardimlariniz icin cok tesekkur ederim.

• Çok iyi bu kampanyalar.
  • arkadaş hangi ara kampanya oldu hangi ara bitti ben hiç birşey anlamadım. Hayır birde türkiyede hala oyun satışlarından şikayetçi olan bir kesim var. ne şikayeti arkadaş çatır çatır oyunlar satılıyor işte fiyat iyi olduğunda.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.