Şimdi Ara

Markafoni daskaput!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
4
Favori
4.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaslar oluculuk tarihine adini altin harflerle yazdirmis e-alisveris sitesi markafoni soylenene gore kapiya kilit vurmus. Sirkette isten cikarmalar baslamis. Sitede su an 10 civari reyon kalmis. Sanirim 15 gunluk bir omru kaldi.

Kendisini 10 liraya aldigim derimod botlarla hatirlamaya devam edicem

Bugün itibariyle resmileşti
    Markafoni daskaput!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 1 Haziran 2017; 11:55:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daskaputta indirim var diye doluşacak millet.
  • Bende neden kaç gündür site boş diyordum. Üzüldüm, alternatifi olmayan bir siteydi.
  • Kendi klasmanında en ciddi sitelerin başındaydı sanırım. Plazaları, kargo hacimler vb. ama sıcak fırsatlardan uzaklaştıkça sadece şirketteki insan kaynaklarında çalışan gösterişli bayanlar ayakta kalmasına yetmedi anlaşılan.

Gönlümüzde taht kurmak deyince limango der giderim.
  • zizigoyu kapatmışlardı. üzüldüm...
  • kampanya + avantajixle ucuza çok ürün almışlığım var kapandığına üzüldüm. kampanya yapan başka sitede kalmadı zaten
  • 1-2 ay daha ayakta kalsınlar da avantajixten iadeleri alalım bari yahu :)
  • bak üzüldüm şimdi, inşallah kilit vurmazlar, çok fırsatlar edindik sayesinde. inşallah toparlanır.
  • Turkcell Cüzdan ile 100 TL'lik alışverişi 20 TL'ye yaptık. (En efsanesi buydu bence)
    Orient saatleri çok uygun fiyata kapattık.
    Avantajix'e de %9-10 civarı iade veriyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Güzel siteydi.
  • 1-2 haftadır belli ediyordu zaten. butik sayısı baya azalmıştı.

bu da giderse geriye morhipo ve trendyol kalıyor.
  • En çok alışveriş yaptığım sitelerden biridir. Kapanıyor olmasına çok üzüldüm, böyle giderse rekabet kalmayacak ve indirimli ürün hiç alamayacağız. Sanalpazar'ın kapanması rekabet çok azalmıştı, şimdi de Markafoni gidiyor...
  • umarım devam ederler. zorla alışveriş yaptırmıyorlar kimseye. hiç olmamasından iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unfortunately -- 29 Mayıs 2017; 11:1:1 >
  • Forumdaki arkadaşlara ücretsiz çek dağıtıp davet yöntemiyle 1000 tl çek yapmıştım. En fazla kullandığım siteydi. Üzüldüm
  • bi limango değildi ama yine de işimizi görüyordu. kötü oluyor böyle sitelerin kapanması rekabet azalıyor gitgide
  • Son 2 yıldır kendileriyle alışverişi maslahatgüzarı seviyesine indirmiştim. Ne ürün alsam bir defosu vardı. 2 ay kadar önce kozmetik alışverişi yapayım dedim, 2 hafta sonra temin edemiyoruz deyip 3 üründen 2 sini gönderdiler. Belliydi patlayacakları
  • Kesinlikle işini doğru yapan ve müşterisine ilgi gösteren bir siteydi. Kapanmaz umarım.
  • son zamanlarda en cok alisveris yaptigim siteydi... daha gecen hafta sepette yuzde 50 indirim diye 5 parfumu piyasanin yuzde 25ine aldim... Umarim biryolunu bulup duzelirler... boyle siteler azaldikca fiyatlar artar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Kendi klasmanında en ciddi sitelerin başındaydı sanırım. Plazaları, kargo hacimler vb. ama sıcak fırsatlardan uzaklaştıkça sadece şirketteki insan kaynaklarında çalışan gösterişli bayanlar ayakta kalmasına yetmedi anlaşılan.

Gönlümüzde taht kurmak deyince limango der giderim.

vipdükkan ve pabbuc'u unutmayalım
    hayır, bunlardan neden ders alınmıyor ? neden batıyor bu firmalar ? kardeş açın inceleyin şu pabbuc, limango ... bunları batışa götüren neydi , siz de onları yapmayın...

• Bunu zaten İngiliz bir firma devralmamış mıydı? Ben mi yanlis hatırlıyorum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Ben de Katarlılar almıştı diye hatırlıyorum. :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.