Şimdi Ara

MARKAFONİ ARAL GAME (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
5.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

quote:

Orijinalden alıntı: simetri

muhtemelen stok adedini çok az tuttular, bana da limangonun fiyatları daha iyi gibi geldi.

limangodan aldığım heavy rain dün teslim edilmiş. ona sarıcaz artık :)

limango daha iyiydi evet ühüü kartın limiti kalmamış gene.....sadece z steel ve chest almıştım onlarıda iptal ettim bu chest luzumsuzmu artık bazıları wow ve bc free diyodu...

Limango'da Top Spin 4 75 Tl'ydi. Markafoni de 49,90.
    Çok iyi fiyat, ben 2. elini 60 TLye almıştım.
  • Nasıl kampanyaysa oyunlar pahalı :) forumdan 2. elini ayn temizlikte daha ucuza alırsınız
  • onu bunu bilmemde tam kredi kartının limiti için para yatırdım prestige bitmiş call of pf...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubi_20

markmost markafonide 75 tl üzerine 10 tl indirim veriyo şinize yarayabilir

site gayet güzelmiş teşekkürler
  • çok geç kalmısım

wii için THE GODFATHER BLACKHAND'ı satmak için alan varsa pm atabilir :)
  • acaba gene spotcularmı devreye girdi ellerinde patlar inş...biliyorum herkesin alma hakkı var ama içime oturdu sabahtan beri almaya çalışıyorum tam alıcam bitmiş...acaba bunlara stok eklemesi yada iptal eden felan olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOLDFALCON -- 21 Aralık 2011; 10:58:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vefalim

İlk post...

Vira bismillah,

Forumun en acemisi olaraktan bir de ben soru sorayım bu Markafoni'deki oyunlar hakkında:

Şu PS2 için olan GH5 Super Bundle a fotoğraftaki gitar ve davul seti dahil mi?

Ya da şuna GH 5 Guitar Bundle a gitar dahil mi?

Birinci linkteki niçin daha ucuz, ikinci linkteki niçin daha pahalı?

Bu arada, burası ne kadar güzel bir yermiş yahu!...

Sevgiler herkese...

PS2'de bütün ekipmanlar dahilmiş fakat şarkı yükleme süreleri çoook uzunmuş,
    o yüzden pek tavsiye etmiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

İlk post...

Vira bismillah,

Forumun en acemisi olaraktan bir de ben soru sorayım bu Markafoni'deki oyunlar hakkında:

Sevgiler herkese...

o komple set ben zamanında ps3 için olanını almıştım pişşt yokmu ps3 prestige black opstan vaz geçecek

• Fifa 11 (10 TL) ve NFS HP (20 TL) aldım. Fiyatları uygun geldi.Geçen senenin oyunları ama ikisini de hiç online oynamamıştım. Umarım serverları boş değildir.

Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

İlk post...

Vira bismillah,

Sevgiler herkese...

benim sıpa istiyordu uzun zamandır, evde wii, ps2, o, bu tv'ye bağlayacak yer kalmadı, valla ps3 de istiyor adam ama, hanımdan korkuyorum açıkcası (hadi itiraf ediyorum, ben de istiyorum ps3'ü).

neyse, kusura bakmayın gh setini alacağım şimdi, bir yanlışlık olmasın diye zorluyorum.

gitar+davul seti 79.90 iken
    sadece gitarlı olan setin 99.90 olmasında

bir bit yeniği var mı acaba?

bu aklımı karıştırdı...

bir de şarkı yükleme süresi ne kadar uzunmuş acaba?

teşekkürler şimdiden..

not: biz harekete geçene kadar yalan oldu, tükendi ürün. bundle diyor daha ne olacaktı bre. çok kızgınım kendime donanım haber çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vefalim -- 21 Aralık 2011; 12:26:16 >

• Hala 120 liraya black ops alanlar var valla.
  • Wii DJ Hero Set Turntable + Oyun 70TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: rEaDy_for_aCtion

Wii DJ Hero Set Turntable + Oyun 70TL

wi için uygun bence....black opsa gelince 249 tl ve o prestige versiyon işte benim alamadıgım :(
  • Limango da 6,99 olan oyunla burda 9,99 kaldı ki vatan indirimi bile daha i.
  • Arkadaşlar elimde orijinal faturalı 89 tl ye aldığım fifa 2012 var ama oynamıyorum. pc kaldırmamıştı. İsteyene uygun fiyata verebilirim pm atmanız yeterlidir. Araldan kaçırdım diye üzülmeyin.
  • Burdaki max payne 2 bile daha ucuz satılıyor. Bu kampanya bazı oyunlarda tam fiyasko.

http://www.bimeks.com.tr/kategori.aspx?s=1&kid=1126&mid=343&sn=2
  • batmanı sepete atmıştım okuldan geldiğimde alırım diye fakat kalkmış ve tükenmiş(xbox için)batmaninden vazgeçip bana 35 satacak biri varmı?
  • Arkadaslar sabah saatlerınde Battlefield limited edition PS3'u almıstım.Daha sonra konuda markmost ındırımını gorunce gıdıp, oradan ındırım kuponu alıp,markafonıden yıne aynı oyunu aldım ve ılkını ıptal ettım. Bence bu oyun ıcın ıyı bır kampanya oldu benım ıcın. Bakalım ıade ıslemı ne zmn olacak? Aslında daha karttan cekılmemıstır. Iptal ıslemı yapan varsa surecı soylerse sevınırım.
  • Oyun alırken 75 TL ve üzeri eğer alırsanız 10 TL lik çek var, ilgilenen pm atsın çeki ve çeki temin edebileceğiniz linki vereyim :) çek kullanılmışsa yenisini alırsınız

Çek : TT387NB0Z8

Son kullanım tarihi BUGÜN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleeptalkercat -- 21 Aralık 2011; 13:54:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

Oyun alırken 75 TL ve üzeri eğer alırsanız 10 TL lik çek var, ilgilenen pm atsın çeki ve çeki temin edebileceğiniz linki vereyim :) çek kullanılmışsa yenisini alırsınız

Çek : TT387NB0Z8

Son kullanım tarihi BUGÜN

Arkadaşım çeki kullandım teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.