Şimdi Ara

Markafoni Altlimitsiz 20 TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
28
Favori
14.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işlemleri sanal kartla yapmakta fayda var mükerer çekim vs diye şikayet varda konu açılmış
  • Dünyanın en ücra ülkelerinde bile alışveriş yapılabilen enpara markafoni'de geçersiz kartmış

Markafoni hakkındaki dedikodular ne derece doğrudur bilemem ama ödeme metodlarındaki sorun kalitesizlik algısı oluşturdu bu site hakkında bende..
  • http://www.markafoni.com/garnier-gunes-sutu-50uv-sensitive-200-ml.-95136108187.html Bu üründen aldım arkadaşlar uygun fiyata geliyor mu? Bide CepteTeb ile ödeme yaptım ekstra Beruby kullandım.
  • Ayakkabıda olduğu gibi başka bir kategoride kargo ücretsiz seçeneği yok mu? Birde tahmini kargo zamanı 19 temmuz yazıyor neden o kadar geç?
  • uniqe11 kullanıcısına yanıt
    Hocam gondersinlerde 19 temmuzda gondersinler onemli degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende enpara ile denedim olumsuz sonuç verdi teb vs diğer bankalarında kartı var fakat enpara'nın geçmediği siteye güven duymuyorum mail order dolandırıcılığında en sağlamı enpara şüpheli işlemleri çok iyi sezen algoritmaları var mecazi anlamda ifade etmem gerekirse kart cebimde ters dönse haberim oluyor sms ve mail saniyesinde geliyor şikayet var'da çok fazla mükerrer çekim şikayeti var markafoni hakkında aynı zamanda konuda bazı arkadaşlarda paylaşmış bu durumu açıkcası bu siteden alışveriş yapmayı es geçmeyi yeğliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex Murphy -- 3 Temmuz 2016; 2:07:12 >
  • Dün bkm ile yaptım 500 hatası ,bugün 2 kez kredi kart öde deyip nuvo ile yaptım yinehata. (tüm bilgileri girdim kartın). Dolandırıcılar mı acaba ne bu
  • bkm ile enpara geçmiyor mu
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    evet
  • tşklerrr
  • Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    Hocam foruma neden konu açtınız

• Kargı bedava başka birşey varmı

• bütün personel tatilde mi hala sistem işliyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Philip Loren Kemer + Mudo tişört 10 liraya

Bornozu 11 liraya

Aeropostale kot pantolonu 15 bucuk liraya aldım.

Güzel oldu

hocam aeoropostale pantolonu renkli aldı iseniz (koyu mavi vs) sakın açık renklilerle yıkamayın acayip boya veriyor onu geçtim atletimi ayakkabımın üstünü bile normal giyimde boyamıştı aklınızda bulunsun dikkat edin
  • Bebek bezi aldım teşekkürler paylaşım için

• Uyari icin tesekkurler hocam

• Muda City 3 al 2 öde var yeni butik sanırım,hepsinde bedenler mevcut
    3 tişört aldım,kupon indirimini düştüm 17 TL tuttu 6'ya böldürdüm 2,90 aylık ödeyeceğim
    Haber veren arkadaşa teşekkürler
  • eagle1903ss kullanıcısına yanıt
    9 a bolunmuyormu

• Dışarıdan bakmazlar dediginiz konuda 46 misafir var

• Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.