Şimdi Ara

Markafoni Altlimitsiz 20 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
28
Favori
14.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sametkaan06

Kod artik çalışmıyor herhalde

çalışıyor hala hocam. Yapacagın tek şey sepete kargo hariç 20 tl lik ürün atmak.
  • numara şuysa beni de aradılar hocam
    0216 217 1216

uykulu olduğum için bende açmadım, sonra ben aradım bu numarayı ingilizce konuşuyordu hiç bişey anlamadım, kapattım telefonu
  • harabesin H kullanıcısına yanıt
    Markafoniden arıyoruz diye başlayan bir sistem araması idi. tamam anladım iptal ettiniz dedim içimden. Değilmiş. Sipariş bilgilerini üyelik ayarlarında telefonla da isteyen (benim eposta sms idi gerçi) kişilere siparişin her aşamasında yapılacak aramaların ilki. Oluşturuldu, tedarik ediliyor dedi normal olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de aradılar. Hatta bir siparişim hemen kargoya verilmiş. Markafoni şaşırttı gerçekten. Yalnız fiyatlara bindirme yapmışlar söyleyeyim.
  • Sipariş geçtiğim hesaptan tekrar sipariş geçemiyorum bu kod ile
  • ödeme yapabilen var mı an itibari ile ?
  • kargoya verilmiş siparişimin biri kaldı 8 sipariş
  • Gece mutfak için bişeyler almıştım şimdide parfüm aldım :) Biraz sonrada çocuklara tişört alayım diyorum :)
  • Ödeme ekranında hata alan var mı gençler

• Bu sabah benide aradılar. Kargomun gönderildiği bildirildi telesekreter tarafından.
  • hepsini aynı karttan yapınca bankadan da aradılar siz mi yaptınız diye
  • 2.siparişte yola cıktı kaldı 7
  • Hangi butikler böyle hemen kargolu ya :/ Benim aldıklarım hep 19 Temmuz
  • molfix bebek bezi almıştım kargoya verilmiş.
  • Hocam ceket bot pantolon t-shirt bir tane daha ayakkabı + mutfak ıvır zıvırı aldım tuta tuta 95 tl tuttu allah razı olsun.
  • Bir hesapta bir kod kullanılabiliyor ve ürünler kargo hariç 20 tl olmalı.
    Aynı numara 5 kere benide aradı kargoya verilmiş ürünler onu söyledi telesekreter
  • ınsallah pislik cıkmaz.markafonı hıc daha once yapılan sıparısı ertesı gun kargolamadı. farklı hesaplardan 12 sıparıs gectım 7 tanesı kargoda gorunuyo. bu arada taç denız havluları var.kacırmayın derım.
    75*150 sanırsın havlu degıl halı :) 12.9 tl ye gelmektedır.harıka otesı bı fıyat.haber edenden allah razı olsun...

• haber veren arkadaşa teşekkürler,çoçuk bezi aldım
  • kargosu gözükmeyenler twitterden markafoni bularak ordan sorsunlar hemen atıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozlulum67

ınsallah pislik cıkmaz.markafonı hıc daha once yapılan sıparısı ertesı gun kargolamadı. farklı hesaplardan 12 sıparıs gectım 7 tanesı kargoda gorunuyo. bu arada taç denız havluları var.kacırmayın derım.
    75*150 sanırsın havlu degıl halı :) 12.9 tl ye gelmektedır.harıka otesı bı fıyat.haber edenden allah razı olsun...

http://urun.n11.com/plaj-havlusu/tac-lisansli-plaj-havlusu-winx-sparkle-P119654131

büyük fark yok gbi

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.