Şimdi Ara

Markafoni, 30 Haziran'da kapanıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
12.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ripper Roo

quote:

Orijinalden alıntı: cesuralemdaroglu

quote:

Orijinalden alıntı: PunchFly

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

Asıl depremi Vatan' dan bekliyorum

Vatan kapanmaz . Kendine sadık toptan müşterisi var. Asıl sıkıntı çeken Bimeks ve TeknoSa. TeknoSa zaten mağaza kapatıp duruyor. Sabancı Holdingin n11 gibi online satış platformu açma hazırlığında olduğunu duydum.

Hocam sabancının öyle bir girişimi olduğunu nerden duydunuz, sabancının kendi iş ilanlarına baktım bilişim sektörüne yönelik bir şey göremedim

uydurdum ama beni bildiğim Sabancı Doğuş ve Doğan bu işteyse girer bu sektöre

Yarın gel A Haber'de işe başla.

Akitle anlaştım hocam sağolun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ripper Roo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PunchFly

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

Asıl depremi Vatan' dan bekliyorum

Vatan kapanmaz . Kendine sadık toptan müşterisi var. Asıl sıkıntı çeken Bimeks ve TeknoSa. TeknoSa zaten mağaza kapatıp duruyor. Sabancı Holdingin n11 gibi online satış platformu açma hazırlığında olduğunu duydum.

Hocam sabancının öyle bir girişimi olduğunu nerden duydunuz, sabancının kendi iş ilanlarına baktım bilişim sektörüne yönelik bir şey göremedim

uydurdum ama beni bildiğim Sabancı Doğuş ve Doğan bu işteyse girer bu sektöre

Yarın gel A Haber'de işe başla.

Akitle anlaştım hocam sağolun

Ooo hayırlı olsun kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: carawanee

Herkes birden bire sorumluluğu DH ye yükledi.

Noluyor arkadaşlar ya 😃

Ucuza almak var iken pahalıya alalım alacaklarımızı da, onlar batmasın biz batalım!!!
    Üzüldüm açıkçası, limango ve daybuyday'a üzüldüğüm kadar..
  • Konu yukarı çıkınca indirim oldu diye heyecan yapıyorum, boş muhabetten başka bir şey yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

300 kişi işsiz kaldi... 18-25 yaş arası genç insanlar.. yazık.. Turkiyenin tek kendi lojistigini yapan e ticaret sitesi..

Lojistik mezunu olarak bu konu hakkında birkaç kelam etmek isterim;

E-ticaret, aynı zamanda lojistik ile doğru orantılı hareket eden bir yapıdır. Son yıllarda e-ticaret sitelerini kapanması, doğal olarak lojistik konusunda da sorun oluşturuyor. Kapanması kimsenin faydasına değil, rakipleri de bu durumu fırsata çevirip yüksek fiyattan ürün satmaya başlayacaklar. Hakkında hayırlısı diyelim, 2 sene önce sessiz sedasız bir şekilde Limango da kapanmıştı.
  • ilk göz ağrım. çek alış-satışa bu siteyle başlamıştım. vaybe limango zizgo papuç markafoni bir ara hızlıal sanalpazar gitti geldi böyle giderse pazardan alışveriş yapacağız.
  • Hatıra defterine dönmüş burası...

• quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

Hatıra defterine dönmüş burası...

Birazda itiraf duvarı gibi. Mezarcı Team için tabii ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markafoniden 26 mayısta aldığım ürünler halen tedarik sürecinde ayrıca avantajx e yansıyan meblağda cuma 100 tl iken bugun 85 olmuş.. müşteri hizm. faturanız aynı diyor. kapanma dolayısıyla sayım var deyip oyalıyorlar.. bu ve benzeri sıkıntı yaşayan varmı acaba?

çökmeseler bari 1003 tl me :)
  • Burdan alışveriş yaptım karalamak gibi olmasın kartımdan 3 kez saçma sapan Türk Telekom ödemesi Turkcell ödemesi altında tutarlar kesildi forumda basına gelen arkadaşlarda vardı hatta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • facebookta suçlunun dh ölücüleri olduğunu yazmış biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: erlic

Markafoniden 26 mayısta aldığım ürünler halen tedarik sürecinde ayrıca avantajx e yansıyan meblağda cuma 100 tl iken bugun 85 olmuş.. müşteri hizm. faturanız aynı diyor. kapanma dolayısıyla sayım var deyip oyalıyorlar.. bu ve benzeri sıkıntı yaşayan varmı acaba?

çökmeseler bari 1003 tl me :)

1000 TL ye çökeceklerini pek sanmam ama avantajix güme gidebilir. Benim de 30 TL avantajix gelecek ama pek umudum yok. Adamlar siteyi kapatıyor bir de bunu ödeyeceklerini sanmam.

• Soruşturmaya gerekçe 'hakim durumunu aşırı fiyat uygulamak suretiyle kötüye kullandığı' iddiası gösterildi. Tekelleşme ile birlikte fiyatları gerçeğinden fazla göstermeleri, küçük dükkanların zarara uğraması vb.

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    İçlerinde en sağlam Vatan, Bimeks yakın gibi..
  • 20 liraya polo gömlekler

50 liraya (mağazada 250tl civarı) derimod kunduralar

Ve ufak tefek alışverişler...

Üzdün be markafoni...

• B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    avantajixe sordum bunu, ödeme olacak gibi bir cevap verdiler. "inş cnm yhaa" dedim ben de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

avantajixe sordum bunu, ödeme olacak gibi bir cevap verdiler. "inş cnm yhaa" dedim ben de :)

İyi demişsin :) inşallah son ödeme de olur.

Haber verdiğin için sağol

• ana sayfada 30 tane kampanya yapıyor
    her sayfa kampanya dolu
    arkadaş bu kadar indirimli ürünü DH ölücüleri bulamıyor sen nerden buluyorsun?

Tabiki indirim hikaye gerçek fiyata satıyorlardı ürünleri
  • Merhabalar,

Kısa süre önce tamamen Türk yatırımı olan markastok.com internet sitesi açılmıştır.
    Fiyat olarak müşterilerine en yakın, içerisinde bulunan ürünler %100 orjinal ve iade değişim imkanı mevcuttur.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.