Şimdi Ara

Marka Tercihi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaz geldi malum klima almayı düşünüyorum. Doğalgaz filan var zaten yani ısınma amaçlı kullanmayı planlamıyorum. Evim küçük 1+1 55 metrekare. Salona taktırıcam ama tabi yatak odasını da soğutması lazım. Ama ev küçük olduğu için çok güçlü bişeye gerek olmadığını düşünüyorum. Klimalar hakkında pek bir bilgim yok ama daha önce baktığım konularda küçücük yerler için bile 12 btu tavsiye etmişler. E o zaman bu 9 btu lar çok mu kötü? Benim için önemli olan ses çıkarmaması ve tasarımının biraz modern bişey olması. Ayrıca evde sigara filan içtiğim için bu hava temizleyici tarzı bir özellik olursa da çok iyi olur. Tabi fiyat olarak da 1500 üstüne çıkmasa iyi olur. Benim duyduğum kadarıyla vesteller filan çok ses çıkarıyormuş. Mitsubishi ve sharp tavsiye ettiler ama sizlerin fikrini de almak istedim. Zaten bu keşif olayı için seçtiğim markayı keşif için çağrıcağımda modele daha iyi bir şekilde karar verebilirim ama işte önemli olan önce doğru markaya karar vermem. Yani modelden çok marka konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Tabi model tavsiyeniz de olursa tavsiyelerinize açığım.
    Yardım eden herkes şimdiden teşekkürler.

• Klimanın kulıanılacağı alan toplam kaç metre kare.(ev demedim klimanın kullanılacağı alan)

1500 tl havada temizlesin diye bir klima yok, onlar 5.000 tl den başlıyor Daıkın Ururu Sarara modeli bir parça oda.
    Tavan tip modellerinde temiz hava özelliği var oda sizin paraya kumandasını alamazsınız.:))
  • DEMİRDÖKÜM
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberciburda

DEMİRDÖKÜM

Süper hava temzileme özelliği var sişince camı açıyorsun ohhh temiz hava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.H.R.17

Klimanın kulıanılacağı alan toplam kaç metre kare.(ev demedim klimanın kullanılacağı alan)

1500 tl havada temizlesin diye bir klima yok, onlar 5.000 tl den başlıyor Daıkın Ururu Sarara modeli bir parça oda.
    Tavan tip modellerinde temiz hava özelliği var oda sizin paraya kumandasını alamazsınız.:))

20-25 metrekare civarı. Ya zaten hava temizleme özelliği olmasa da olur yani sadece o fiyata olan var mıdır anlamında sormuştum. Tavan tipi modellerini de gördüm araştırırken ama hem çok pahalı hem de evde kiracı olduğum için o tarz bir şey taktıramam zaten.
  • 20 21 m kareye kadar 12 lik 22 - 36 m kareye kadar hatta kullanılacak yerin yalıtımına göre konumuna göre de değişir 40 m kareye kadar da çıkartılabilir 16 binlik tercih edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.