Şimdi Ara

Marka - Model Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlk arabamı almayı planlıyorum.Bütçem 70.000-75.000 tl.Benim aklımda WW cc 2013-2014 model,Mercedes c180 amg 2012 model,Jeep patriot 2010 model,Mercedes A180 2012-2013 modeller ve aklımın bir köşesinde mini cooper clubman var.Sizce hangisini tercih etmem benim için
    daha hayırlı olur.Nedenleriyle açıklarsanız sevinirim.Sizin de araç tavsiyeleriniz varsa bekliyorum.

Araçlarda;
    -Sunroof
    -Km olabildiğince düşük olamalı bence
    -Servis bakımlı
    -Az hasarlı olabilir
    -Doluya yakın olması

gibi özellikler benim için önemlidir.
    .80.000 tl gibi pazarlıkla 75.000'e düşürelecek araçlarda olabilir.Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler...

• Bu bütçe ile bu yazdığınız özelliklerde araç bulmak zor. Örneğin 2012, C180 demişsiniz. Az hasarlı ve düşük km.li bir c180 in, 2012 model olarak en kötüsü 100.000 TL.nin üzerindedir. Bundan daha düşük fiyatlı olanlar ya çok yüksek km.li, ya hasar kayıtlı, yada birçok parçası boyalı ve değişmiştir. Sigorta şirketlerinden çıkan araçlardır.

75'e bırakın temiz C180 almayı, düşük km.li, tam donanım bir golf bile alamazsınız. Diğer modelleri bilemiyorum. A serisi Mercedes belki bu fiyatlara vardır. Alt sınıf araç ve Renault motor olduğu için 2.eli C180 e göre ucuz.

İyi günler...

Örnek araç listesi:

https://www.sahibinden.com/otomobil?query_text=2012+c180&sorting=a4_asc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen 2012 model c180 diğerlerine göre daha pahalı 80.000 tl civarlarında var en ucuzları ama diğerlerini araştırarak yazmıştım.Sizce Ww cc mi C180 mi ? Hocam seçiminizi merak ediyorum.Ben de ikisi arasında kaldım.C180 olursa bütçemi arttırmaya çalışacağım.Aracın acelesi yok.

• Tabi ki C180. Kıyas kabul etmez. Bir de C180 benzinli olanlar 156 hp gerçek Mercedes motor. A serileri yada dizelleri gibi çakma fluence, megane motor değil. Yukarıdaki verdiğim linki kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırın. Temizleri 100' ün üzerinde.

CC almayı zaten hiç düşünmeyin. Üretimden kalktı. Yerini Arteon aldı. Bu da birkaç sene içinde 2. elinde ciddi değer kaybına sebep olacaktır.

Ben şu an kullandığım passatı aldığım zaman plazada yaklaşık aynı fiyatlara CC de vardı. Çok beğenmeme rağmen sırf üretimden kalkacağı için yanaşmadım. Yoksa ikisi arasında sadece 10.000 TL. gibi bir fark vardı.

Bir de CC' lerin içi eski passatlar gibi. Güncellenmemiş. Bir önceki B7 kasa passatın iç mekanı ile aynı. Aslında 2015 te B8 kasa passat çıktığı zaman CC' nin de iç mekanını güncelleyerek şu an satılan passatlar gibi yapacaklardı. Sırf üretimden kalkacağı için eski tip göğüs, direksiyon ve koltukları 2016 model araçlara koyarak ellerindeki stoğu erittiler. Düşünün 2016 sıfır araç alıyorsunuz, içi 2012 model.

İyi günler dilerim...

• Sağolun hocam ben o zaman c180' e yükleneyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.